Currently recommended stimulants

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

Currently recommended stimulants

Unread post by m3xir » 8 months ago

Latest post of the previous page:

Pronto wrote:
8 months ago
m3xir wrote:
9 months ago
Ale toz to zwykly energol jest no nie? ;p To ja od siebie kawe lewandowskiego polecam ;p
Jak ona się nazywa? Myślałem że Lewandowski to tylko restaurację w Warszawie ma a o kawie jeszcze nie słyszałem :D
Po prostu jest to kawa w takim czarnym lub bialym opakowaniu bo sa dwa rodzaje i na nim wizerunek Lewandowskiego wiec trudno przegapic

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Currently recommended stimulants

Unread post by adrianpdw1996 » 8 months ago

m3xir wrote:
8 months ago
Pronto wrote:
8 months ago
m3xir wrote:
9 months ago
Ale toz to zwykly energol jest no nie? ;p To ja od siebie kawe lewandowskiego polecam ;p
Jak ona się nazywa? Myślałem że Lewandowski to tylko restaurację w Warszawie ma a o kawie jeszcze nie słyszałem :D
Po prostu jest to kawa w takim czarnym lub bialym opakowaniu bo sa dwa rodzaje i na nim wizerunek Lewandowskiego wiec trudno przegapic
Znając życie to pewnie przez jego wizerunek na kawie kosztuje ona o wiele więcej. ;pp Jak dla mnie zwykła kawa jest najlepsza nie potrzeba mi żadnych wizerunków celebrytów na niej.

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

Currently recommended stimulants

Unread post by m3xir » 8 months ago

adrianpdw1996, tak jest i w sumie nie wiem czemu ją poleciłem bo w sumie nawet kawa z lidla mi lepiej smakuje :)

Status:
Zygzzak
Blister
Newbie
Posts: 11
Joined: 8 months ago
Reputation: 2

Currently recommended stimulants

Unread post by Zygzzak » 8 months ago

Dla mnie jest bezsensem jeśli ktoś kupuje coś o wiele wiele droższego tylko dlatego że "jest to produkt idola". Wiecie można kogoś lubić albo nie ale żyjemy w kraju jakim żyjemy no i: przydaje się każdy zaoszczędzony grosz + nie warto kupować czegoś droższego jeśli można kupić to taniej - w momencie jak efekt będzie ten sam. To tak jak niektórzy mówią że "wolimy xanax lepiej bije od afobamu". A to ten sam alprazolam zarówno tu i tu. Z tym że xanax jest "medialny" no i droższy.

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Currently recommended stimulants

Unread post by joker92 » 8 months ago

Wedlug mnie jedyna kawa ktora jest dobra a ma wizerunek celebryty to ta od martyny wojciechowskiej

Status:
Ambasador95
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 288
Joined: 3 years ago
Reputation: 43

Currently recommended stimulants

Unread post by Ambasador95 » 8 months ago

Zygzzak wrote:
8 months ago
Dla mnie jest bezsensem jeśli ktoś kupuje coś o wiele wiele droższego tylko dlatego że "jest to produkt idola".
dla mnie tak samo ale sprobowac raz nie zaszkodzi kto wie moze nawet bedzie to dobry produkt ;p Shitu tez w sumie z takim wizerunkiem sie nie sprzedaje raczej ;p

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Currently recommended stimulants

Unread post by joker92 » 8 months ago

Zygzzak, Wiesz kawy sa zupelnie rozne w smaku wiec jak ktos chce to moze sprobowac moze akurat mu podpasuje ta od roberta

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Currently recommended stimulants

Unread post by Kleopatra » 8 months ago

Teraz pełno produktów jest reklamowanych przez jakichś influencerów czy innych znanych ludzi więc nawet ciężko dorwać coś neutralnego ale to wcale nie znaczy, że te produkty są złe. :P

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Currently recommended stimulants

Unread post by Pronto » 8 months ago

Ja piję zwykłą rozpuszczalną jaka jest w sklepie najczęściej Nescafe i obojętne mi czy tam będzie wizerunek Roberta czy Królowej Elżbiety byle się nadawała :D

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

Currently recommended stimulants

Unread post by m3xir » 8 months ago

Kiedyś też piłem tylko rozpuszczalną ale teraz mam elgancko ekspresik i to jest niebo a ziemia. Kawa z Robertem nie jest zła aczkowiek nie mam zamiaru do niej wracać jak się skończy bo cena nie idzie w parze z jakością. Kawa z lidla w sumie smakuje chyba lepiej a jest 2x tańsza.

Status:
lulekczarny
Ssak
Newbie
Posts: 43
Joined: 9 months ago
Reputation: 1

Currently recommended stimulants

Unread post by lulekczarny » 8 months ago

Temat o stimach a tu o kawie

Ja piję rozpuszczalną z biedronki i jest git

2-3tyg vapoawal nepa od ChemCentrum, i to pobudziło mnie lepiej niż rozpuszczalna z biedronki

Hehehe...

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Currently recommended stimulants

Unread post by KryzysWieku » 7 months ago

lulekczarny wrote:
8 months ago
Temat o stimach a tu o kawie

Ja piję rozpuszczalną z biedronki i jest git

2-3tyg vapoawal nepa od ChemCentrum, i to pobudziło mnie lepiej niż rozpuszczalna z biedronki

Hehehe...
Wiadomo że stim cię pobudzi lepiej niż kofeina ale przed pracą przecież kreski nie wciągnę a kawę zawsze wypije czy to przed czy w trakcie pracy

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Currently recommended stimulants

Unread post by joker92 » 7 months ago

m3xir wrote:
8 months ago
Kiedyś też piłem tylko rozpuszczalną ale teraz mam elgancko ekspresik i to jest niebo a ziemia. Kawa z Robertem nie jest zła aczkowiek nie mam zamiaru do niej wracać jak się skończy bo cena nie idzie w parze z jakością. Kawa z lidla w sumie smakuje chyba lepiej a jest 2x tańsza.
Ekspres masz taki na ziarna czy na sypana kawe? Lepsza wychodzi przygotowana w takim ekspresie niz tradycyjna?

Status:
Wawrzak
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 8 months ago
Reputation: 1

Currently recommended stimulants

Unread post by Wawrzak » 7 months ago

Co polecacie? Póki co brałem a-pvp, ale zastanawiam się nad czymś innym, tylko nie chciał bym mieć później zjazdu.

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Currently recommended stimulants

Unread post by wujsamozlo » 7 months ago

Wawrzak wrote:
7 months ago
Co polecacie? Póki co brałem a-pvp, ale zastanawiam się nad czymś innym, tylko nie chciał bym mieć później zjazdu.
nie znajdziesz stima po ktorym nie bedziesz miec zwaly a a-pvp juz chyba nigdzie nie kupisz obecnie ze stimow to kroluje nep

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Currently recommended stimulants

Unread post by Stevo » 7 months ago

wujsamozlo dobrze pisze, jak chcesz sie dobrze zabawic z rc to potem trzeba niestety cierpiec.