Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 439
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by CzesioRC » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Lijj wrote:
1 year ago
Ale kanna i opio to największe gówno.
Podpisuję się po ty raz wielokrotny.

Status:
MrCocodrillo
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 65
Joined: 1 year ago
Reputation: 21

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by MrCocodrillo » 1 year ago

Psychodeliki powinny unikać osoby niedoświadczone,badtrip to może być czymś czego nie przeżyje delikwent.

Stymulanty typu wtulone i eufylon,bardzo nieprzewidywalne substancje...

Ogólnie z RC trzeba uważać,jest to chemia biologiczna nie cukierki,więc róbcie to z głową

Status:
Galahad
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Galahad » 1 year ago

Dobrze, zrozumiałem wszystko.

Status:
monio
Szczur
Newbie
Posts: 24
Joined: 1 year ago
Reputation: 4

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by monio » 1 year ago

Moim zdaniem maczanki po mocażu kiedyś dosłownie jak w bajkach czułem że zmieniam kolory zielony niebieski żółty myślałem że zejdę

Status:
DarkStar
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 103
Joined: 1 year ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by DarkStar » 1 year ago

:!: :!: :!: Przestrzegam przed βk-EBDP czyli N-Ethylpentylone lub efylon :!: :!: :!: .

Kilkukrotne użycie po około 12mg w ciągu dnia doprowadziło do wielogodzinnej, intensywnej i zagrażającej życiu nieprzyjemnej sytuacji z udziałem serca. :cry: :cry: :o :o :shock: :shock:

Organizm silny i bardzo dobrze tolerujący amfetaminę i MMC/CMC.W ciągu 27lat uzywania[bywało intensywnego] najróżniejszych substancji psychoaktywnych tylko 1x doszło do realnego zagrożenia życia i było to związane z βk-EBDP, które się też efylon.

Zalecam daleko idącą ostrożność z tym odczynnikiem

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by kej » 1 year ago

mam taka liste rzeczy ktore uwazam za potencjalnie za szybko wyniszczajace, ktorych ja osobiscie staram sie unikac i radze kazdym aby tez ich unikal.
na tej liscie na pewno sa wszystkie syntetyczne kanna, nie chce pisac co i dlaczego ale dla mnie to najgorszy syf.
nie chcialbym tez nikogo urazic, bo jest wielu milosnikow np, nepa, hexa, alfy ale rowniez uwazam te 3 rzeczy za totalne gowno nadajace sie jedynie do przepychania kibla.
a i najwazniejsze - benzo, najgorsze scierwo jakie istnieje a wiem cos o tym, rozjebalo mi to zycie przynajmniej kilka razy i najgorsze jest to, ze caly czas rozpierdala a ja nie moge sie od tego uwolnic :(
kazdemu odradzam korzystanie z tego.
hmm co jesszcze? opio to tez gowno wiadomo, niezaleznie czy rc czy nie
tak na prawde to wszystko jest gowno no ale no :D
troche poza tematem bo to nie rc ale radze trzymac sie z dala od fety bo zamienia dobrych chlopakow i debili jebanych.
meta tez zajebiscie szybko wyniszcza organizm.
ale ja itak wychodze z zalozenia, ze wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem, co prawda nie dla wszystkich, poniewaz niektorzy przegrywaja z tym walke :D
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Meowscles » 1 year ago

DarkStar wrote:
1 year ago
:!: :!: :!: Przestrzegam przed βk-EBDP czyli N-Ethylpentylone lub efylon :!: :!: :!: .

Kilkukrotne użycie po około 12mg w ciągu dnia doprowadziło do wielogodzinnej, intensywnej i zagrażającej życiu nieprzyjemnej sytuacji z udziałem serca. :cry: :cry: :o :o :shock: :shock:

Organizm silny i bardzo dobrze tolerujący amfetaminę i MMC/CMC.W ciągu 27lat uzywania[bywało intensywnego] najróżniejszych substancji psychoaktywnych tylko 1x doszło do realnego zagrożenia życia i było to związane z βk-EBDP, które się też efylon.

Zalecam daleko idącą ostrożność z tym odczynnikiem
Też właśnie słyszałem ze to nic fajnego

Status:
Krycha1
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Krycha1 » 9 months ago

DarkStar wrote:
1 year ago
:!: :!: :!: Przestrzegam przed βk-EBDP czyli N-Ethylpentylone lub efylon :!: :!: :!: .

Kilkukrotne użycie po około 12mg w ciągu dnia doprowadziło do wielogodzinnej, intensywnej i zagrażającej życiu nieprzyjemnej sytuacji z udziałem serca. :cry: :cry: :o :o :shock: :shock:

Organizm silny i bardzo dobrze tolerujący amfetaminę i MMC/CMC.W ciągu 27lat uzywania[bywało intensywnego] najróżniejszych substancji psychoaktywnych tylko 1x doszło do realnego zagrożenia życia i było to związane z βk-EBDP, które się też efylon.

Zalecam daleko idącą ostrożność z tym odczynnikiem
Wchodząc w ten temat chciałem od razu napisać o efylonie, ale wyprzedziłeś mnie...
To strasznie niebezpieczny odczynnik. Bałbym się go kiedykolwiek spróbować.. :|
Wszystkim innym też odradzam...

Status:
Leser
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 409
Joined: 2 years ago
Reputation: 52

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Leser » 9 months ago

Krycha1 no tak i warto też wspomnieć, żeby nie mylić z eutylonem bo eutylon a efylon to dwie różne rzeczy. Eutylon przy efylonie to herbatka na dobranoc ;p

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Bihes » 9 months ago

Leser wrote:
9 months ago
Krycha1 no tak i warto też wspomnieć, żeby nie mylić z eutylonem bo eutylon a efylon to dwie różne rzeczy. Eutylon przy efylonie to herbatka na dobranoc ;p
dokładnie to jest wazne :)

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Speeder_96 » 9 months ago

Leser wrote:
9 months ago
Krycha1 no tak i warto też wspomnieć, żeby nie mylić z eutylonem bo eutylon a efylon to dwie różne rzeczy. Eutylon przy efylonie to herbatka na dobranoc ;p
czytalem kiedys o tym odczynniku o ktorym piszecie chodzi o efylon
ponoc to naprawde niebezpieczny sprzet

Status:
stephany
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 53
Joined: 11 months ago
Reputation: 10

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by stephany » 9 months ago

For me any strong stimulant is dangerous. And you have to be careful.

Status:
Bortak42
Sniffiarz
Newbie
Posts: 124
Joined: 1 year ago
Reputation: 23

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Bortak42 » 9 months ago

Efylon jest nieprzewidywalny. Ciężko jest ustalić jaka dawka jest bezpieczna, a jaka nie. Raz ta sama dawka ledwo klepnie, a raz na tyle poryje, że stworzy poważne zagrożenie życia i niekoniecznie dotyczy to większych dawek. Małe dawki też mogą być niebezpieczne. To trucizna. Nie nadaje się to do brania w ogóle i nigdy nie powinno się tego brać. A eutylon w miarę bezpieczny jest ?

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by adrianpdw1996 » 9 months ago

Bortak42 wrote:
9 months ago
Efylon jest nieprzewidywalny. Ciężko jest ustalić jaka dawka jest bezpieczna, a jaka nie. Raz ta sama dawka ledwo klepnie, a raz na tyle poryje, że stworzy poważne zagrożenie życia i niekoniecznie dotyczy to większych dawek. Małe dawki też mogą być niebezpieczne. To trucizna. Nie nadaje się to do brania w ogóle i nigdy nie powinno się tego brać. A eutylon w miarę bezpieczny jest ?
Ostatnio sprawdzałem informacje o tym odczynniku i na pewno jest bezpieczniejszy od efylonu, ale czy taki bezpieczny to nie wiem. Ciężko jakikolwiek drag nazwać bezpiecznym. ;p

Status:
ProtectYaNeck
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by ProtectYaNeck » 9 months ago

Święty Boże!! Myślę, że mam szczęście, że przeżyłem. Użyłem starego hiszpańskiego sprzedawcy białego kryształu BK EBDP doustnie w dawce 150-200 mg / dawkę.
Przeszedłem tylko kilka gramów tej białej partii, myślę, że było najgorzej. różowy (sprzedawany jako 4MPC) miał znacznie bardziej euforyczny efekt, był bardziej intensywny nawet przy niższych dawkach. Był też brązowy BK EBDP, który miał najlepszy efekt. 20 mg nosowo miało efekt 5 + godzin

Status:
Zeempor
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Zeempor » 9 months ago

adrianpdw1996 wrote:
9 months ago
Ciężko jakikolwiek drag nazwać bezpiecznym. ;p
No jak mam sie wypowiedziec to bym powiedzial ze marihuana jest bezpieczna gdzies kiedys czytalem ze smiertelna dawka marihuany to okolo 8kg na jedengo buha by musialo byc by cos sie stalo ale nie wiem czy to prawda