Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
heniuheniu
Ssak
Użytkownik
Posts: 63
Joined: 6 years ago
Reputation: 19

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by heniuheniu » 5 years ago

Latest post of the previous page:

priap wrote:
5 years ago
heniuheniu wrote:
5 years ago

Jeżeli chodzi o benzo i opiaty to one nie są tak bardzo szkodliwe...
Heniek wróć do szkoły bo pierdolisz jak 5cio latek.
priap napisz mądralo co jest bardziej szkodliwe benzo czy maczana ? , benzo czy henio? benzo czy ketony?
Jeżeli chodzi o opiaty to miałem na myśli apteczne, fakt nie w temacie...bezdyskusyjnie ulka jest bardziej szkodliwa...
i bez spinki ;)
Uwielbiam bujać w obłokach i chmurach...

Status:
Dark
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 26
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Dark » 5 years ago

Z RC dysocjantów zalecam unikać DPD (Difenidyna) w ciągach i ilościach powyżej 100mg z racji piekielnie silnego antagonizmu NMDA który jak udowodniono w badaniach naukowych wywołuje ubytki/dziury w tkance mózgowej.

Z psychodelicznych RC tryptamin radzę unikać grup 5 podstawnych np. 5-MeO substancji, gdyż mają mocny BL i negatywny wpływ na organizm (w szczególności serce).

Tak z innej beczki, bo to każdy wie, że szkodliwe jest czyli radzę unikać wszystkich syntetycznych kanna.

Status:
elpi
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 54
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by elpi » 5 years ago

Dark wrote:
5 years ago
Z RC dysocjantów zalecam unikać DPD (Difenidyna) w ciągach i ilościach powyżej 100mg z racji piekielnie silnego antagonizmu NMDA który jak udowodniono w badaniach naukowych wywołuje ubytki/dziury w tkance mózgowej.
Proszę w źródełko? siły dpd względm nmda* zaciekawiłeś mnie, ale lenistwo mnie boli.

W temacie dyso, odradzam żarcie akodinów młodocianym. Trochę ćpuna w życiu mi się przewinęło i zauważyłem pewną zależność. Im ktoś wcześniej zaczyna to żreć, tym jest bardziej pierdolnięty (dawki też mają znaczenie oczywiście). Nie, nie pozytywnie. Skrajne zdziecinnienie, odklejenie od rzeczywistości rodem z Alicji w krainie czarów i nieumiejętność radzenia sobie w życiu.
U osób ogarniających, jako tako :E życie, tego nie zauważyłem.
Gimby, najebcie się lepiej. Acodiny zostawcie jak już szkoły pokończycie.
Dark wrote:
5 years ago
Z psychodelicznych RC tryptamin radzę unikać grup 5 podstawnych np. 5-MeO substancji, gdyż mają mocny BL i negatywny wpływ na organizm (w szczególności serce).
Rogu nie oddam, ale kwestia bodyloadu jest chyba silnie osobnicza (tendencji, którą podałeś nie zaprzeczam, jasna sprawa)?
Podam siebie jako przykład, NIC nie spowodowało u mnie takiego BL jak mój ukochany 4-ho-det. Wszystkie czwórki ciężko mi wchodziły. W przeciwieństwie do piątek.
Wejścia 2c-x'ów (WIEM, o psychodelicznych serotoninergikach nadaję teraz) nawet nie zauważam ;). Ogólnie dobrze powolutku zapoznawać się z daną grupką to doba opcja. Zdrowe serce i głowa (ekhm...) i nic się nie stanie.
Przestrzegam za to przed 2c-t-x'ami, to nieobliczalne żniwiarze są. Ta sama dawka raz wyniesie Cię pod Niebiosa, kolejnym razem na OIOM.
NBOM'y i NBOH'y - kategoryczne niet
Dark wrote:
5 years ago
Tak z innej beczki, bo to każdy wie, że szkodliwe jest czyli radzę unikać wszystkich syntetycznych kanna.
Pełna zgoda, każda kolejna generacja to zwykły, pogłębiający się, masochizm był. Nawet maczany 1gen. były srogie. Taki puszkowy Smoke, pamięta ktoś tego nicponia? 3g, 120 pln, 2 miechy upalenia non-top z przerwami na sen, i te zauważalne wgnioty pod kopułą po wyjściu z cugu. Choć były perełki pokroju... nazwy nie pamiętam nawet.... CP-47,747? Arcydzieło.

priap wrote:
5 years ago
heniuheniu wrote:
5 years ago

Jeżeli chodzi o benzo i opiaty to one nie są tak bardzo szkodliwe...
Heniek wróć do szkoły bo pierdolisz jak 5cio latek.
Co kurwa?
Powiedz mi proszę, jakie to substancje można napierdalać dzień w dzień przez, dajmy na to, 50 lat? Mi do głowy jedynie opiaty (słowo klucz) i benzo przychodzą. Psychuszki tolerka wyrzuca za drzwi w tej wyliczance. Przy maku wyniszczają jedynie skręty, głodówki i choroby ("styl" życia helupiarza), wbrew pozorom, nawet przedawkować jest je ciężej niż się to wydaje, mak wykurwia tolerancje na depresję układu oddechowego w jebany kosmos (co innego opioidy). Alkaloidy maku są wyjątkowo delikatne fizycznie dla organizmu (pominę fakt, że wczepia się w mózg jak drożdżyca w jelita).
Benzo, jak to benzo, pacyfista nikogo na solo nie zabił :E
Po prostu jak je już dobrze zapoznasz, to do końca życia będziesz ich pragnąć... istne femme fatale, szczególnie w trójkąciku.

Jak zazgonie z własnej głupoty (przedawkowania inaczej nazwać się nie da), zapraszam wszystkich na korowód. Będzie można zwalić sobie, wieko trumy, a nawet kloca. Może ożyje i jebne ze śmiechu na zawał. Towarzystwo się przynajmniej rozrusza. Jeśli poza księdzem ktoś się zjawi. Ewentualnie mnie pod drzewem zakopią. Wtedy grass sadzić, prima kurwa sort będzie :thumbup: .

Wracając do tematu. Stymy to wyniszczające fizycznie i psychicznie zło. Unikać NDRA jak ognia, jak trzeba to tylko NDRI w akompaniamencie z porządnego żarcia i dostępem do wodopoju.

No kurwa nie moge, 50latek wapujący alfę :E
Kurwa, gdybym mógł cofnąć się w czasie, kupiłbym jutowy worek po ziemniakach alfy i pokazał takiemu Szostakowiczowi i innem Prokofiewom czym jest alufolia i jak jej używać :E Jedyna opcja coby IDoser zadziałał.

Klocuch jak po 2 tygodniach jebania Makowej Panienki mi wyszedł.

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Wizzair » 5 years ago

elpi wrote:
5 years ago
Po prostu jak je już dobrze zapoznasz, to do końca życia będziesz ich pragnąć... istne femme fatale, szczególnie w trójkąciku.
Ano.
Nie zabija ale uzaleznia i to poteznie.
elpi wrote:
5 years ago
Wracając
Wow.
NDRa be a NDRi si.
A idiota nawet widelcem sobie krzywde zrobi.
heniuheniu wrote:
5 years ago
napisz
Wszystko w nadmiarze szkodzi.
elpi wrote:
5 years ago
Proszę
A to nie wszystkie antagonisty nmda hamuja plastycznosc mozgu i cofaja nas do ery kamienia ciosanego?

Status:
priap
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 681
Joined: 6 years ago
Reputation: 169

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by priap » 5 years ago

elpi wrote:
5 years ago
priap wrote:
5 years ago

Heniek wróć do szkoły bo pierdolisz jak 5cio latek.
Co kurwa?
heniuheniu wrote:
5 years ago

priap napisz mądralo co jest bardziej szkodliwe benzo czy maczana ? , benzo czy henio? benzo czy ketony?
Jeżeli chodzi o opiaty to miałem na myśli apteczne, fakt nie w temacie...bezdyskusyjnie ulka jest bardziej szkodliwa...
i bez spinki ;)
Tak jest moja opinia, jak to mówi klasyk jak dupa, iż opiaty i benzo są bardzo szkodliwe. Proszę o okaz takiego typa co przez 50 lat walił opio. Czekam :E

Status:
Dark
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 26
Joined: 5 years ago
Reputation: 3

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Dark » 5 years ago

elpi wrote:
5 years ago

Proszę w źródełko? siły dpd względm nmda* zaciekawiłeś mnie, ale lenistwo mnie boli.
Oj, dziesiątki źródeł nawet na Polskiej wikipedi masz. To się nazywa skrajne lenistwo :wtf:
np. https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0968089609002624

Na hypku masz więcej i bardziej rozległe info już zebrane do kupy np.
"difenidyna ma powinowactwo do transportera dopaminy (Ki=317nM)"
"Difenidyna ma 18nM do NMDA."
(im mniejsza wartość tym silniejsze działanie na dany receptor)
Wizzair wrote:
5 years ago
A to nie wszystkie antagonisty nmda hamuja plastycznosc mozgu i cofaja nas do ery kamienia ciosanego?
To prawda, ale spora część z nich ma wielokrotnie o ile nawet nie setki razy mniejszą siłę antagonizmu NMDA co czyni Difenidynę dosyć niebezpieczną w tym względzie. Na angielskich stronach doczytałem się, że odpadła na przedwstępnej fazie badania użycia do celów medycznych z racji negatywnego wpływu na mózg wynikającego z piekielnie silnego antagonizmu NMDA co głównie objawiało się dopiero przy dłuższym stosowaniu.

Status:
elpi
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 54
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by elpi » 5 years ago

Wizzair wrote:
5 years ago
elpi wrote:
5 years ago
Po prostu jak je już dobrze zapoznasz, to do końca życia będziesz ich pragnąć... istne femme fatale, szczególnie w trójkąciku.
Ano.
Nie zabija ale uzaleznia i to poteznie.
No ba.
Wizzair wrote:
5 years ago
elpi wrote:
5 years ago
Wracając
Wow.
NDRa be a NDRi si.
A idiota nawet widelcem sobie krzywde zrobi.
Nie przeinaczaj celowo moich słów/czytaj ze zrozumieniem. Gdzie ja niby napisałem, że NDRI są cacy? Nawet zaakcentowałem to na czerwono
NDRI>NDRA, bo przy pierwszych trzeba żreć, żeby działały jak powinny. NDRA tego nie potrzebują.
Wizzair wrote:
5 years ago
elpi wrote:
5 years ago
Proszę
A to nie wszystkie antagonisty nmda hamuja plastycznosc mozgu i cofaja nas do ery kamienia ciosanego?
Co? Co ma moja wypowiedź do tego
priap wrote:
5 years ago
Tak jest moja opinia, jak to mówi klasyk jak dupa, iż opiaty i benzo są bardzo szkodliwe. Proszę o okaz takiego typa co przez 50 lat walił opio. Czekam :E
Czekasz na zdjęcie ugrzanego dziadka z wystającą szprycą w polu maku? :E
Praktycznie każdy ostro wjebany w opio zna kogoś takiego, lub szuka. A szuka się takich okazów dla ich wiedzy na temat nieumierania (która nawet ukryta w internetach nie jest..) Adres chcesz? Imię i nazwisko? Czy od razu namiaru z GPSa? Smutno trochę ten Twój post zabrzmiał.

A osoby jebiące na benzynach cały czas prawdopodobnie znasz, tylko sobie z tego nawet sprawy nie zdajesz.
Kocham Cię, Makowa Panienko! :oops:

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Wizzair » 5 years ago

elpi wrote:
5 years ago
NDRI>NDRA, bo przy pierwszych trzeba żreć, żeby działały jak powinny. NDRA tego nie potrzebują.
NDRi oslabiaja NDRa.
Jak sie nazresz fety to tolerke odbijesz fenidatami.

Obie grupy subst to narkotyki wiec glupota jest pisanie, ze ten czy inny jest mniej/bardziej szkodliwy.

Status:
elpi
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 54
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by elpi » 5 years ago

proszę moda o scalenie/wyjebanie wcześniejszego posta

Pisałem dlugaśniego posta, stawiając go niczym wrocławski maszt. Im więcej pisałęm, tym mocneij do mnie docierało, że to nie ma sensu :E

Kurwa ponad godzine porodu w plecy.
Ogólnie uważam stymy za najbardziej i najszybciej wyniszczające, fizycznie i psychicznie dragi.
NDRI postawiłem ponad NDRA tylko dlatego, że wiele z nich ostrzega o pojawiających się niedoborach i nadciagającym zniszczeniu, a część wykazuję znikomą szkodliwość (fenidaty, niektóre nawet zmuszają do jedzenia).

Przykład NEHa, wiele luda po nim płacze, że seduszko boli, oczu szkoda na czytanie bredni. Macie mini poradę i po niej powtórzcie NEHa
Spoiler:
  1. zadbać o prawidłowe wyspanie się, nawodnienie i równowagę elektrolitową PRZED
  • Treściwe śniadanie, mięska nie żałować
  • W trakcie hekszenia popijać elektrolity z glukową, posolona i poslodzona woda od biedy może być :E, większość negatywów to skrajna reakcja organizmu na niedobór cukrów i ogrom adrenaliny. Pojawia się po paru godzinach, ciągle narastając
  • a samo hekszenie. lepiej mniejsze linki i częściej, niż żadziej wężyska. Serce podziękuje
Wracam i nie wspominam, że kupa substancji jest jednocześnie NDRA i NDRI

Ale co do szkodliwości, to gdzie takiemu fenidatowi do neurotoksycznej metaamfetaminy? Albo NEHowi do PEA? wg. mnie jest sens pisanie co bardziej szkodzi a co mniej.
O zabawach w zbijanie tolerancji takimi metodami nie będę się wypowiadał, zrobie to za X lat, jeśli dożyje i spojrze na wyniki. Takie robienie ND huśtawki w głowie coby lepiej klepało. z drugiej strony może się okazać szybkim powrotem do normalności po cugach, czas pokaże.

W temacie stymów jedyne co mądrego można napisać, to to, żeby zmuszać się do żarcia (dużo mięcha i warzyw, co jakiś czas owoc) + elektrolity, witaminy (głównie B) i minerały - lek a suplement ma znaczenie i warto zlocisze wyłożyć, dużo spać i nie podkładać benzo. Część się może zdziwi, że zjazdu coś brakuje

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Wizzair » 5 years ago

elpi wrote:
5 years ago
to gdzie takiemu fenidatowi do neurotoksycznej mety
Yyy przeciez podawanie NDRi obniza toksycznosc NDRa.
elpi wrote:
5 years ago
Część
Dla niektorych juz za pozno.
Nawet gdyby wdrozyli te rozwiazania to zjazdy beda.

Status:
elpi
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 54
Joined: 6 years ago
Reputation: 22

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by elpi » 5 years ago

Wizzair wrote:
5 years ago
elpi wrote:
5 years ago
to gdzie takiemu fenidatowi do neurotoksycznej mety
Yyy przeciez podawanie NDRi obniza toksycznosc NDRa.
elpi wrote:
5 years ago
Część
Pisałewamiu przecież o podaniu osobniu osobnym Zakładamm że tala całkiem ciekawy fekt neutrotoksycznoćś rożnie szybciej niż liniowo.
Przy mixie, za to mogłyby inne brudy zacząć.
Wizzair wrote:
5 years ago
Dla niektorych juz za pozno.
Nawet gdyby wdrozyli te rozwiazania to zjazdy beda. Powinno się o tym wspominać od rozjebanego GABAnergicnego systemu jest gorsza chyba tylko
Chwila ignorancji, i na nagle porządni luźni po 50tce, dostają ciężkiej pdychozy, Wnuk-kafar w trudnisciami pakuje go do auta i rura dopsychiatryka :E. Przyznaje się bez bicia woem o tym tyle co tu zasłyszałem, brzmi rozsądnie i zaa. Cześioej nic o tym nie było, tak jak tówni ładwo dostępych psuchozogennych ntimów i niekończących się ilości najsilniejszych preciwlędowcó
Bbo dali się w końcu namówić wnuczętom, poranna kawa z babciaą kończy się zapakowanim jj siłą do auta i psychiatryk
Sytuacja przpymomina mi trochę lekarzy wciskjąych wszystim i na wsayatko alpre. I po wielu latach taki indyk sie kurwa dziwi.
Kocham Cię, Makowa Panienko! :oops:

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Wizzair » 5 years ago

elpi, napisz to w zrozumialym jezyku.

Status:
Krupier77
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 33
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Krupier77 » 5 years ago

Kannabinoidy w czystym prochu dla nowicjusza to najszkodliwy sposób pokarania się, jakim można stworzyć sobie nie miłą niespodziankę.

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 608
Joined: 5 years ago
Reputation: 225

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by janosik1358 » 5 years ago

Pany a jak jest z serią CMC tej naszej popularnej 3 i 4.
Jakie mają szkodliwości?

Status:
Legend
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Użytkownik
Posts: 3273
Joined: 6 years ago
Reputation: 1490

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Legend » 5 years ago

janosik1358, dosyć dużo jest badań na ten temat, a dokladnie na temat katynonów. Generalnie nie zaleca się mieszać z alkoholem i papierosami - wzrasta wtedy możliwość uszkodzenia genów.
Kobietom nie zaleca się ponieważ są powikłania kardiologiczne. Po dłuższym zażywaniu - problemy neurologiczne (zażywanie ~~8 lat). Mogą wystąpić powikłania z układem moczowym.
Ale generalnie - najlepszy towar ;)
Wszystkie testy substancji prowadzone są poza granicami RP! Moje posty to fikcja, sny i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Uważaj zanim przyjmiesz coś nielegalnego! Zastanów się 3 razy! Narkotyki i RC to zło!

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Czego unikać z RC / Najbardziej szkodliwe odczynniki

Unread post by Wizzair » 5 years ago

josiek, josiek podam Ci maila pani toksykolog z Łodzi.
Napisz to samo tylko opisz bupropion.

Bupropion czyli 3chloro-terbutyl-katynon.
Myslisz wycofaja bupropion z aptek?
Watpie.

Teraz sie zastanow czego brak w Twoim opisie.
Nie mowimy tu o czasie zazywania RC a o ilosci subst i trybie zycie.

To co opisales ma racje bytu pod warunkiem przyjmowania wysokich dawek, braku snu czy jedzenia.
Nawet mixy z alko czy nikotyna nie sa tak dramatyczne jak pilnuje sie tyłów.

Btw- ja juz pisalem do tej pani z innymi pytaniami.
Niestety bez rezultatu.
Moze gdybym spytal o inne przypadki rozcinania bebechow przez pacjentow czy ganianie nago po ulicy to by odpisala.
No ale pytania o : toksycznosc bzd czy ssri, o uzaleznienie od ww subst czy o fakt, ze w kilku krajach ludzie mordowali po antydepach, moze sa zbyt ciezkie dla pani fachowiec.

Dawka czyni trucizne...