Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Ishikawa wrote:
3 years ago
Ze swojej strony dodam, że destrukcja totalna. Najpierw erozja szkliwa, po czym błyskawiczna destrukcja zębiny... co dało 12k PLN inwestycji w licówki :/
Ładnie. Po jakim czasie użytkowania, z jaką częstotliwością i jakie ilości?
Solid State Society

Status:
GuwerK
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 11
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by GuwerK » 3 years ago

Chemia niszczy szkliwo a wszczegolnosci palona ma kontakt z zębami po drugie żeby szybciej się niszczą bo po stumulantach brakuje śliny w jamie ustnej ktora chroni nasze zęby przed bakteriami :E

Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 403
Joined: 3 years ago
Reputation: 174

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by Szoll » 3 years ago

Vaporyzacja niszczy nie tyle co zęby, a szkliwo. A jak wiadomo przy uszkodzonym szkliwie i ząbek może się ułamać.

Status:
htxh
Szczur
Newbie
Posts: 40
Joined: 3 years ago
Reputation: 5

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by htxh » 3 years ago

Szoll, no tak ale nie wiemy też jakie wypełniacze zostały użyte w produktach które "waporyzujemy" :E
A na pewno jakieś zostały użyte.

Status:
Dixie
Sniffiarz
User avatar
dixie
Posts: 103
Joined: 3 years ago
Reputation: 269

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by Dixie » 3 years ago

Przy sniffowaniu już chyba nie mam się co martwić? Ja do vapo się nie zabieram, ale sniffy jak najbardziej. Niby spływa po gardle, ale aż się martwić zaczęłam, bo długo ząbki się robiło żeby ładnie wyglądały :D
ImagePrzyszłość jest rodzaju żeńskiego
i (dlatego) nieobliczalna
:twisted:

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by nohype7 » 3 years ago

Taki pro tip od kumpla z medycyny co też lubi chemie:
Glowne problemy ze zdrowiem czy to zebow czy wlosow czy czego kolwiek innego wynika z tego, że uzywki powoduja wzmozone wykorzystanie witamin i mineralow w organizmie, po prostu dopek organizm do granic mozliwosci przez co musi on szybko syntezowac witaminy i mineraly i je wyplukiwac jesli nie nadaza, jak dodac do tego brak suplementacji witaminami, brak zdrowej diety i sportu to wszystkie te rzeczy na raz powoduja wlasnie pierwsze objawy w zebach, wlosach, stanie skory i to czego nie widac czyli bebechy w srodku dostaja w dupe. Dbajcie o suplementacje i miske mordki

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

Czy to możliwe że przez waporyzacje A-PIHP odpadł mi kawałek zęba który wcześniej był plombowany ??

Unread post by kulka » 3 years ago

niestety dopy niszczą zęby w tempie ekspresowym. Doswiadczylem tego na wlasnej skórze i obserwacjach szczurów