Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
FireHaox
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 2
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by FireHaox » 4 years ago

Kilka slow o mojej sytuacji, mam 20 lat i od 4 mies zacząłem "interesować" się rc. Może dlatego ze trochę mi się nudziło ale tez chciałem "robić" więcej i lepiej. Nie był to ciąg 4 miesięczny tylko z reguły 1 albo 2 tygodnie coś brałem a potem do końca miesiąca już nic.
Zaczynałem od samego 3fpm, ale po jakimś czasie było to 2fma albo 2fma + 3fpm.
Było to czego oczekiwałem, tylko ze od miesiąca czasu zauważyłem ze normalne rzeczy które wykonywałem wcześniej nie sprawiają mi już żadnej przyjemności jak robię je na "trzeźwo" i widać mocny spadek motywacji.
Teraz jest akurat taki czas gdzie nie mam zbyt dużo obowiązków i to ze niczego nie biorę od paru tygodni nie sprawia mi żadnego problemu.
Boje się tylko tego ze jak będę miał więcej rzeczy na głowie albo przyjdzie sesja czy cokolwiek to mogę sobie już z tym nie poradzić i to jest chyba w moment w którym się w jakimś stopniu uzależniłem.
Niby nie jest jeszcze najgorzej ale boje się ze znowu zamawiając mogę się wjebać i już z tego nigdy nie wyjdę, trochę przeraza mnie to ze mogę w ogolę przestać normalnie funkcjonować na trzeźwo i może to nie jest dla mnie
Co o tym myślicie

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

This post has high reputation.

FireHaox, kazdy normalny ci tu napisze zebys sie dalej nie wpieprzal w rc...

Pomysl na chwile, wyobraz sobie ze czytasz swojego posta jako osoba trzecia...
I uswiadomisz sobie ze tak zaczyna sie wiele typowych nalogow...

Jak juz zaczelo ci mieszac, to moze byc tylko gorzej.
Moze straciles motywacje teraz, ale im glebiej wejdziesz tym bedzie gorzej wyjsc.
Takze polecam zmienic nawyki, na poczatku bedzie przez jakis czas nudniej, ale wszystko wroci do normy, obiecuje ci ;)

Pomysl...

Status:
piesrex
Blister
User avatar
Użytkownik
Posts: 4
Joined: 6 years ago
Reputation: 1

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by piesrex » 4 years ago

Siemanko.

Bez zbędnego pierdoleni* odpowiem. Te środki uzależniają. Z początku są lżejsze środki jak 3fpm. Później to nie wystarcza bo będziesz dalej szukał nowych doznań i będzie coraz gorzej z motywacja. Pojawi się frustracja na trzeźwo jak będziesz musiał za coś się zabrać. Widzisz już to u siebie. Więc moja dobra rada to zostaw ten syf i poszukaj czegoś innego, co da Ci zadowolenie. Wiadomo, czasem niektórzy muszą jebnac ryjem o glebę żeby dotarlo. Weź już teraz usiądź i napisz na karte, co Ci dało dobrego rc a co spierdolilo. Tak szczerze od serca. Pozdrawiam serdecznie.

Status:
Peikano
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 74
Joined: 4 years ago
Reputation: 22

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by Peikano » 4 years ago

jedni mają większa tendencję do uzależnień, drudzy zaś mogą palić np. papierosy sporadycznie i się nie uzależnią. Spadek motywacji związany może być z wypłukaniem się z serotoniny, dopaminy - krótka przerwa przywróci cię na nogi, trochę sportu - bodziec produkcyjny. Wszystko jest dla ludzi tylko z głową. Pozdrawiam :)

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by chemiczny » 4 years ago

FireHaox,
Zostaw to gówno i zacznij z powrotem normalnie żyć!
Im dalej i dłużej będziesz w to brnąć, tym będzie gorzej.
Ale jak chcesz zamienić swoje spokojne i normalne życie w pierdolony dramat, to śmiało,ćpaj dalej....
No ale co ja tam mogę wiedzieć...
Wiosna :D

Status:
kurla122
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 51
Joined: 5 years ago
Reputation: 9

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by kurla122 » 4 years ago

powiem krotko bez tego tez mozna zyc i dzialac normalnie wiec dobra rada wujka samo zlo nie wbijaj w to pozdr :D

Status:
WolnyAllChemic
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 112
Joined: 4 years ago
Reputation: 116

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by WolnyAllChemic » 4 years ago

Uzależnienie psychiczne zależy od twojej psychiki a jeśli po tak krótkim okresie badań zaczynasz czuć negatywne skutki i nie potrafisz nad tym zapanować to raczej napewno powinieneś to zostawić. Jaraj sobie trawę jak już potrzebujesz odskoczni od zwykłego życia. Dragi a szczególnie RC nie są dla wszystkich, narkotyki tylko dla mądrych ludzi z mocną psychiką. Inaczej one zaczną panować nad Twoim życiem i nie zauważysz kiedy stracisz kontrole. Nie żebym był idealny, ale skoro nie potrafisz wyciągnąć pozytywnych wniosków z negatywnego wpływu tych substancji i czujesz, że Cię to przerasta to daj se spokój. Także szczerze odradzam bo szkoda życia będzie tylko coraz gorzej. Dodam tylko, że mózg jest niesamowity i jeśli potrafimy w odpowiedni sposób go używać można zapanować nad wszystkim (ciężej jeśli chodzi też o uzależnienie fizyczne choć w dużej mierze też zależy od psychiki) a nawet jeśli nie to wyciągnąć odpowiednie wnioski i zaprowadzić zmiany nawet te radykalne, żeby przestać całkowicie eksperymentów. Ale niestety nie każdy potrafi i substancje psychoaktywne nie są dla wszystkich i w niektórych przypadkach nie da się tego zmienić.
Możesz też spróbować psychodelików, najpierw konieczna przerwa z miesiąc czasu jakoś jak się będziesz lepiej czuł. Polecam Ci lizergamidy myśle ze jak będziesz chciał znajdziesz odpowiednie informacje i sam zdecydujesz czy tak i jakie na początek czy nie. Często ten rodzaj substancji pomaga w zapanowaniu i zrozumieniu swojej psychiki. Piszę wszystko w oparciu tylko o swoje spostrzeżenia i zdobyte informacje. Prawda jest taka, że sam musisz zdecydować jak to rozegrasz a w tej sytuacji na pewno będzie się pogłębiać, my możemy Ci tylko doradzić.
Pozdro i mądrych decyzji ziomek. :thumbup:

Status:
+HappyPoro+
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 37
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by +HappyPoro+ » 4 years ago

WolnyAllChemic wrote:
4 years ago
Dodam tylko, że mózg jest niesamowity i jeśli potrafimy w odpowiedni sposób go używać można zapanować nad wszystkim
Mówisz panie o podświadomości nawet a nie mózgu :D mózg to tylko mięsko z krwią i informacje.
Podświadomość kieruje nami we wszystkich aspektach życia, co lubimy co nie, nasze cechy charakteru i wszystko. Jest ona nagraniem które każdego dnia się odtwarza i kieruje nami... podświadomość zaś jest używana 90-95% każdego dnia.

Status:
DupaBladaiTyle
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 479
Joined: 4 years ago
Reputation: 147

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by DupaBladaiTyle » 4 years ago

+HappyPoro+, wlasnie cos podobnego tu wrzucalem:
https://dopek.eu/viewtopic.php?p=110586#p110586
Moze cie zainteresuje i tez sie udzielisz.

FireHaox, i co ziomek? jak nasze wypociny? co poczynisz?

Status:
+HappyPoro+
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 37
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by +HappyPoro+ » 4 years ago

FireHaox, Dobrze jest że widzisz problem, bo pierwsze co robimy w takich wypadkach to maskowanie i usprawiedliwianie go, uzależnienia to kłamstwa które my bronimy niekiedy.
Brak motywacji i radości to prawdopodobnie efekt balansowania się chemii w mózgu, była sztucznie podniesiona, teraz musi naturalnie opaść na dół i potem do środka na normalny stan. :D
RC jest dobre jako dodatek do życia raz na jakiś czas, ale moment w którym każdego dnia myślisz o kolejnym zamówieniu, sprawia że kierunkujesz swoją podświadomość do RC i wpajasz sobie że to jest dobre i fajne, a że są przyjemne to tylko utwierdza, tak wypychasz inne rzeczy które sprawiały ci radość.

Status:
WolnyAllChemic
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 112
Joined: 4 years ago
Reputation: 116

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by WolnyAllChemic » 4 years ago

+HappyPoro+, nie do końca to miałem na myśli. Bardziej stawiam na świadomość. Podświadomość generuje się sama lub czynnikami zewnętrznymi, które ją podsuwają. To nie jest kontrola nad umysłem (te słowo miałem na myśli pisząc mózg). Z kolei świadomość to jeden ze szczebli pozwalających w większym stopniu kontrolować umysł np decyzje, poczynania, uzależnienia czy nawet emocje lub uczucia.

Status:
Pablo Escobar
Sniffiarz
Newbie
Posts: 111
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by Pablo Escobar » 4 years ago

Pamietajcie jedno przychodzi kiedys taki dzien przyjdzie do cb strzyga i bedzie tobie szeptac do ucha rozne rzeczy to wtedy znaczy ze trzeba zakonczyc kadencje a jak nie to wtedy TOKSYGOLOGIA PSYCHIATRA I SPRIERDALAJ

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Pablo SCAM wrote:
4 years ago
przychodzi kiedys taki dzien przyjdzie do cb strzyga i bedzie tobie szeptac do ucha rozne rzeczy
20 lat z plusem jestem w branży... przyjdzie albo nie przyjdzie!? jak rozsądnie i z umierem to ok, jak napierdalasz maratony to teraz licz na siebie. teraz nawet lekarz dla psycholi jest oddelegowany na interne lub zakaźke.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Pablo Escobar
Sniffiarz
Newbie
Posts: 111
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by Pablo Escobar » 4 years ago

Gargameli, ja 16lat u mnie byly bardzo maratony teraz juz tak nie grzeje

Status:
arthache33
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 67
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

Czy to pora zeby skonczyc z rc?

Unread post by arthache33 » 4 years ago

Time To Xtrem Lab testing !!!