dawkowanie 3 cec

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

dawkowanie 3 cec

Unread post by Bevier » 3 years ago

beeniepatu, pytanie kieruje głównie do ciebie z racji tego ze jako newbie nie moge pisac privow zalozylem watek mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi. otoz pytanie jest proste. zamierzam zmienic profil mojego uzytkowania RC i interesuje mnie dokladnie ta substancja oraz twoje i innych uzytkownikow porady ( przede wszystkim chodzi mi o dawkowanie ) PRZY OKAZJI chce powiedziec ze traktuje cie jako wroga ale ja w przeciwienstwie do niektorych osob ( niekoniecznie chodzi o ciebie ) szanuje swoich wrogow chce tez rowniez PRZY OKAZJI pokazac sie nie tylko jako "ten ktory sie wymadrza" ale rowniez ten ktory umie prosic o pomoc jesli czuje ze ktos ma wieksze doswiadczenie od niego a sprawa naprawde mnie interesuje. dzieki.

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

dawkowanie 3 cec

Unread post by beeniepatu » 3 years ago

Bevier, co do tej substancji to, dla mnie osobiscie, byla ciekawa. Jednak fajne dzialanie dawal tylko oral, sniff przy dawkowaniu ok 150mg tylko mnie dziwnie spinal. Bombkami byla przyjemna, serotoninowa euforia. Nie czulem speed'a choc tetno przyspieszone. Swietnie wchodzila muza, chec do gadki i duza empatia. Tylko dawkowanie duzo wyzsze niz przy innych specyfikach, bo bomby tak po 400mg (wiecej nie probowalem). Kiedy testowalem 3cec to jeszcze nie znalem dzialania 3cmc, ale dla mnie to inny profil ma. Byc moze dlatego, ze nie probowalem jeszcze nigdy bombki z 3cmc.
Dawkowanie wydaje sie byc tym odstraszaczem od tego tematu ale ja osobiscie uznaje to za bardzo przyjemny srodek
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 420
Joined: 4 years ago
Reputation: 78

dawkowanie 3 cec

Unread post by Bevier » 3 years ago

beeniepatu, dziekuje bardzo za pomoc