Detoks - suplementy

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
KenyPlayer
Szczur
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 24
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

Detoks - suplementy

Unread post by KenyPlayer » 7 years ago

Zioła:
- pokrzywa
- czystek
(pite regularnie na zmiane po 1 tydzień)

Oleje:
- lniany (usuwa metale ciężkie)
- z czarnuszki

Witaminy:
- chrom

Wyciągi:
- aloes sok 99%

Antyoxydanty:
- jagody acai

Wszystko kupuje ekologiczne, sprawdzone suplementy piszcie czego na detoks używacie.

Status:
Lucek23
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 28
Joined: 7 years ago
Reputation: 4

Detoks - suplementy

Unread post by Lucek23 » 7 years ago

Ciekawe sposoby, ja na detox zawsze witaminki i trzeba wmusić w siebie i zjeść coś ciepłego, najlepiej mnie leczy domowy rosołek. ;)

Jeszcze jak na saune się zmuszę i pójdę to czuje się po niej odrazu dużo lepiej, chyba wypaca się częściowo imprezę. :lol:

Status:
Rc-kowiec
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 100
Joined: 7 years ago
Reputation: 16

Detoks - suplementy

Unread post by Rc-kowiec » 7 years ago

Zapewniam że same ziółka nie pomogą...
Oliwa z oliwy zawiera omega3 potrzebny dla organizmu,warzywa i owoce oraz zbilansowaną dietą z mies(drobiowe,wieprzowe,ryba) są równie ważne,równie ważne są różnorodne sałatki do chociaż jednego posiłku dziennie.
Co do suplementów nie każdy pomoże równie dobrze,zawsze czytajcie skład substancji czynnej w zakupowanych suplementach nie zawsze te najdroższe maja większą zawartość np. magnezu.
Polecam suplementację codzienną jeśli siedzi się w rc,oraz lubisz ,,badać,, Wspomagaj wykończony organizm- wypłukany z witamin,minerałów to zapoznaj się z takimi supalmi jak:
osłonowe na wątrobę jak(essentiale forte,hepatil itp.)magnez,potas,witamina b6,b12,wit.C oraz zastąpić picie kaw,lub coli np. sokami lub wodą (nie trzeba tu przesadzać wszystko z rozsądkiem!)
I taka suplementacja zapewniam sporo pomoże w waszej zdrowotnej przyszłości,aha..Odpowiednia ilość snu rownież wam dużo pomoże w regeneracji samopoczucia,oraz dla sprawnego powrotu do normalności :)

Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Detoks - suplementy

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Suplementy i porady które pomogą nam w detoksie organizmy

Nasz organizm nie zawsze sam da radę "wyczyścić" się z toksyn i metali ciężkich.
Zioła są bardzo cenną pomocą przy detoksykacji organizmu.

Detoksykacja Organizmu - Polega w dużej mierze na usuwaniu toksyn i metali ciężkich, ale także wiąże się także to z normalizacją poziomu neuroprzekaźników i ogólnej stabilizacji hormonalnej.

Oprócz ziółek polecam suplementy dla sportowców takie jak l-glutamina i tyrozyne, omega3 w kapsułkach też będzie przydatna. Ponad to można stosować produkty takie jak 5-htp- które ma działanie antydepresyjne.
W oczyszczeniu organizmu z toksyn można używać jogody goji,
Magnez i Potas/Wit.B i ich cała grupa.
-Odpowiednie nawodnienie, tak woda jako suplement :clap:
kolega wyżej też wspomniał o tabletkach na wątrobę typu hepatil.
Witaminy dla sportowców- mianowicie ich kompleks
Panowie pamiętajmy o cynku jest bardzo ważny dla naszego układu rozrodczego i nietylko.
-Elektrolity do kupne w każdej aptece: saszetki typu Orsalit tak zwane: płyny osmoralne.

Ja z własnego doświadczenia wiem że wysiłek fizyczny/Sport pomaga wypocić te wszystkie toksyny

Jeszcze raz, z całego serca bardzo polecam zastanowić się nad suplementacją l-glutaminy

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Detoks - suplementy

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Mi na detox bardzo pomaga sauna, sport, nawodnienia organizmu. I jak jestem czysta to więcej (normalnie) jem i napewno zdrowiej ,nie mam problemu i potrzeby większej suplementacji, jakieś podstawowe witaminki+ magnez/wapń /potas +b6.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.