Differences between free and paid VPN

Advice and suggestions on online safety and information on how to stay anonymous on the web.
Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Differences between free and paid VPN

Unread post by KotPerski » 6 months ago

Latest post of the previous page:

Only Perfect wrote:
6 months ago
Wiadomo że strony takie jak ta to oglądać tylko poprzez jakieś formy zabezpieczenia czyli np Tor czyli przeglądarka taka jaka google chrome czy firefox tylko że nie sprzedaję Waszych danych na każdym kroku.
Do tego vpn czy poprzez proxy czyli krótko jak najlepiej się zabezpieczyć i zamknąć klucz od środka.
To jest dziwnie sformułowane w jaki sposób niby firefox i chrome sprzedaja dane? Adres IP jest logowany na stronie na którą wchodzimy na kazdej bez wyjatku i to nie firefox ani chrome go sprzedaja tylko my jak nie mamy vpna... A tor po prostu ma wbudowane to tak samo mozna powiedziec że brave sprzedaje a jak juz odpalisz brave w sieci tor to nie sprzedaje bez sensu to ty jako czlowiek co korzysta z neta jestes odpowiedzialny zeby sie zabezpieczyc i przegladrka nie ma nic do tego one jedynie wysylaja jakies dane diagnozuyjace ale to sie zawsze wylacza zeby nie wyslaly i po sprawie

Status:
Speeder_96
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 177
Joined: 1 year ago
Reputation: 35

Differences between free and paid VPN

Unread post by Speeder_96 » 6 months ago

ja juz jakis czas korzystam z usluch surfshark i jestem bardzo zadowolony. uzywam opcji multihop jak i dynamiczna zmiana ip z opcja kill switch

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Differences between free and paid VPN

Unread post by joker92 » 6 months ago

Teraz vpny maja promocje na black friday i mozna sie zaopatrzyc w taki platny duzo taniej

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Differences between free and paid VPN

Unread post by KryzysWieku » 6 months ago

Nord ma 3 miesiące gratis teraz jak kupisz na rok lub dwa

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

Differences between free and paid VPN

Unread post by lolek20 » 6 months ago

Ja tam wole co roku zmienić niż sie podniecać promocjami na 3 lata które są zawsze a nie tylko teraz. :)