Disorders of the vagus

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Disorders of the vagus

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Siema. Orientuje się ktoś może jak rozjebany błędnik od ćpania naprawić? Są jakieś ćwiczenia na to? Farmakologia? Głównie o zaburzoną koordynację ruchową chodzi.
Dodam że wszystko wraca do normy jak się dobrze naszpakam fetą a podczas detoxu i regeneracji trochę kuleje. Przerwa i aktywność fiz. na pewno pomoże, ale jak ktoś ma jakieś wskazówki i jest obyty z tematem to będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

Disorders of the vagus

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Szzybki12 wrote:
1 year ago
Siema. Orientuje się ktoś może jak rozjebany błędnik od ćpania naprawić? Są jakieś ćwiczenia na to? Farmakologia? Głównie o zaburzoną koordynację ruchową chodzi.
Dodam że wszystko wraca do normy jak się dobrze naszpakam fetą a podczas detoxu i regeneracji trochę kuleje. Przerwa i aktywność fiz. na pewno pomoże, ale jak ktoś ma jakieś wskazówki i jest obyty z tematem to będę wdzięczny. Pozdrawiam.
Są na to ćwiczenia, na twoim miejscu bym poszedł do lekarza otolaryngologa i tłumaczysz mu co się dzieje i jakie objawy odczuwasz (to już zależy od ciebie czy mówisz że to od ćpania czy nie, ale lekarz nie powinien się gdzieś na ciebie rozpruć że ćpałeś - tajemnica zawodowa). Lekarz zapewne zleci ci badania, a następnie jeżeli odczuwasz objawy takie jak zawroty głowy, nudności czy wymioty no i problemy z równowagą no to może on przepisać leki. Również może cię wysłać na leczenie rehabilitacyjne, gdzie fizjoterapeuta przeprowadzi odpowiednie ćwiczenia i terapię :)

Status:
Samantha
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 303
Joined: 2 years ago
Reputation: 78

Disorders of the vagus

Unread post by Samantha » 1 year ago

A masz taniec oczu zwany oczopląsem? Bo ja miałam tak przez pół roku po wstrząśnieniu mózgu i faszerowali mnie jakimiś prochami i przebadaj sie u lekarza bo słuch można stracic nawet :-(

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Disorders of the vagus

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Z oczami wszystko ok, jedynie ten błędnik świruje. Pewnie styki przeciążone maratonami

blacked_out, właśnie myślałem o fizjo. Możliwe że przyczyną są przewlekle spięcia karku i pleców

Wiadomość moderatora

scalono

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Disorders of the vagus

Unread post by mbside » 1 year ago

Szzybki12 wrote:
1 year ago
Z oczami wszystko ok, jedynie ten błędnik świruje. Pewnie styki przeciążone maratonami

blacked_out, właśnie myślałem o fizjo. Możliwe że przyczyną są przewlekle spięcia karku i pleców
Może czas przestać ćpać i zadbać o zdrowie?

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Disorders of the vagus

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

mbside, z takim stażem nie rzucisz tego pracując. Musiałbym sie z roboty zwolnić a pozwolić sobie na to teraz nie moge

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Disorders of the vagus

Unread post by mbside » 1 year ago

Szzybki12 wrote:
1 year ago
mbside, z takim stażem nie rzucisz tego pracując. Musiałbym sie z roboty zwolnić a pozwolić sobie na to teraz nie moge
Co ma robota do tego?

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Disorders of the vagus

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

Najwidoczniej nie wiesz o czym piszesz

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Disorders of the vagus

Unread post by mbside » 1 year ago

Szzybki12 wrote:
1 year ago
Najwidoczniej nie wiesz o czym piszesz
najwidoczniej nie, bo jak widać ja robocie coś zajebie sporadycznie a Ty musisz ćpać na potęgę

Status:
Szzybki12
Ssak
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 67
Joined: 1 year ago
Reputation: 16

Disorders of the vagus

Unread post by Szzybki12 » 1 year ago

mbside,
mbside wrote:
1 year ago
Szzybki12 wrote:
1 year ago
Najwidoczniej nie wiesz o czym piszesz
najwidoczniej nie, bo jak widać ja robocie coś zajebie sporadycznie a Ty musisz ćpać na potęgę
Jestem dumny. Tak trzymaj

Status:
Kruzun
Ssak
Newbie
Posts: 77
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Disorders of the vagus

Unread post by Kruzun » 1 year ago

Kłopoty z błędnikiem a może nawet cały układ przedsionkowy mogą być głębszym problemem neurologicznym nie bagatelizuj tego porozmawiaj z lekarzem najlepiej od serca plus odstaw dawki i substancje neurotoksyczne

Pozdrawiam

Status:
Mati89
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 84
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

Disorders of the vagus

Unread post by Mati89 » 1 year ago

Mówię Ci że ja takie problemy miałem po 0-2482

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

Disorders of the vagus

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Mati89 wrote:
1 year ago
0-2482
NAFYRONu nie ma co najmniej 10 lat na rynku.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

Disorders of the vagus

Unread post by Meowscles » 1 year ago

Kruzun wrote:
1 year ago
Kłopoty z błędnikiem a może nawet cały układ przedsionkowy mogą być głębszym problemem neurologicznym nie bagatelizuj tego porozmawiaj z lekarzem najlepiej od serca plus odstaw dawki i substancje neurotoksyczne

Pozdrawiam
Dokładnie lepiej pójść do lekarz i sie przebadać nic potem mieć problemy

Status:
PanBaobab
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

Disorders of the vagus

Unread post by PanBaobab » 1 year ago

Polecam pójść do lekarza i nie robić go w chuja z niczym co się używa. Bo tak to mógłby wystawić błędną diagnozę