DPT - dipropylotryptamina

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Riot
Szczur
Użytkownik
Posts: 16
Joined: 7 years ago
Reputation: 5

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by Riot » 7 years ago

Latest post of the previous page:

Ciężko mi porównać, zauważalny wjadzd na serce to tak od 70 wzwyż się zaczyna w moim przypadku. Przy 50 był luz ale sam musisz obadać

ogarnięcie bez problemu przy tej dawce, chodź może być widać że coś jest na rzeczy, pełna świadomość, chodź wszystko kwestia osobnicza :)

Status:
human tank
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 198
Joined: 6 years ago
Reputation: 31

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by human tank » 6 years ago

tl;dr:co za gowno


sniffem probowalem 25, 40, 70 i teraz 110 mg. zadnej geometry ponizej 40 mg, 40 70 i 110 daja niewielkie geosy i troche mdlosci i potwornie pala nos i paskudny nasal drip

az mnie terror i przerazenie sciska jesli pomysle ze mam wciagnac dwa razy tyle zeby dostac krotki trip porownywalny moze do 300ug lsd w najlepszym przypadku

vapor: 10, 20, 40 mg syutacja nieco lepsza ale smierdzi gorzej niz papiersu, musialem wietrzyc przez wiele godzin

pozytyw jest taki ze to cos nie produkuje tolerancji i nie ma cross tolerancji z innymi psychedleikami

Dodano 16 kwi 2018, o 15:49

Nie moge edytowac starych postow ale teraz tylko dodam ze jest to najbardziej zajebisty tryptamin, albo nawet psychedelik jaki bralem, choc nie probowalem jeszcze wszystkich jakie istnieja.

W kombinacji.

Poniewaz nie buduje tolerancji z innymi psychedelikami, ma idealny sens wzaic np.(jak ja to robilem kilka razy od napisania powyzszego posta) ald-52 albo 4-ho-mipt jako baze, a godzine pozniej dorzucic dpt. Dzialanie dpt bedzie BARDZO, byc moze nawet kilka krotnie, silnijesze od dpt samego w sobie. Nawet niewielkie dawki jak 40 mg sniffem "drzucaja drwa do ognia" i niemal natychmiast znacznie poteguja vizuale.

Na dawkach 40 mg 4 h omipt i 90 minut pozniej 160 mg dpt/ a kilka dni pozniej 30mg 4 ho mipt i ponad 150mg dpt 2 godzint pozniej(nie wiem ile bo bylem w euforycznym delirium) spotkalem istoty wyzsze-bogow, demony-po raz pierwszy od czasow 4 plat dxm, i bylo to doswiadczenie przytlaczajace, autentyczne, vizualnie nieporownywalne z zadnym innym psychedelikiem a takze bardzo ciezkie na moje serce/temperature ciala(w obu przypadkach myslalem ze umre, i faktycznie jest przynajmnej jeden przypadek smiertelnego przedawkownia dpt).

Wszystko sniffem.

Najwieksza dawka paleniem z met fajki to bylo 140 mg, i wypalenie tego wszystkiego zajelo mi prawie godzine. Innymi slowy ten niezwykle krotko dzialajcy psychedelik byl rozlozony w czasie na godzine, nic wiec dziwnego ze zobaczylem tylko niewielkie geometrie. Skutecznie byloby zamienic to wszystko w wapor i wciagnac na raz-niestety nie jest to mozliwe w szklanej fajce.

Podobno dab rig spisuje sie o wiele lepiej, ale nie posiadam takiego urzadenia.

Status:
Pro8l3m
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 179
Joined: 6 years ago
Reputation: 53

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by Pro8l3m » 6 years ago

Ludziska kochane moje gdzieś kiedyś czytałem o maczance na dpt. Było to chyba na H. Ale nie mogę się do tego dokopać. Czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia w tej kwestii ? Jakiego rozpuszczalnika najlepiej byłoby użyć? 5!
Pomogłem? :D
Zaciekawiłem? :?:
A może rozśmieszyłem? :lol:
Zostaw :thumbup: to nic nie kosztuje; )

Status:
human tank
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 198
Joined: 6 years ago
Reputation: 31

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by human tank » 6 years ago

ja tylko powiem ze dzisiaj zjadlem sobie 120mg oralem i byly tylko niewielkie efekty, takie zapodanie to marnotrastwo

a takze dodam ze mamy szczescie za 13rc, gdzie mozemy kupic 10 gramow dpt za 350 zl. na jakiej zagranicznej strone z ktorej kupowal moj znajomy z francji, 100mg dpt kosztuje 20 euro :E :wtf:

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

Ja ostatnio okolo 0.8g rozpuscilem w bidonie w okolo 100ml wody.
Smak hujowy to wiadomi.
Wypiłem tego z 3/4 .
Pierwsze efektu po 20/30min jakoś.
I powoli się nasilalo.
Po 1h od przyjęcia już wiedziałem, że bedzie grubo bo ciągle się nasilalo.
Praktycznie to pamietam jakoś do 1.5 do 2h.
Potem to już niewiem film sie urwał ale kurwa to co pamiętam to bajka normalnie.
Uroilo mi się, że punktem docelowym i najważniejszym jest dywam na podłodze, z którego czerpalem pozytywną emergie :)
Kazałem swojej kobiecie, żeby sobie na nim siadla albo położyła i cieszyła się energią jaką daje nam dywam :D
Ciężko mi jest to opisać co pamiętam.
Użyje może słowa "Avatar".
Chodziłem po pokoju cieszyłem się do mebli.
Ostatnie co pamiętam to chyba też ma tym dywanie leżałem i coś gadałem bez sensu.
Moja kobieta wtedy gdzieś wyszła ja tego juz nie pamiętałem i nie pamiętałem jak wróciła.
Niewiem czy spałem i co robiłem.
Zniszczyło mnie ale w pozytywnym słowa znaczeniu :)
Niewiem ile trwał ten trip ale coś pięknego to co pamiętam.

Ps.

To urwanie filmy i, że nie pamiętam końcówki tripa czy zasnąłem czy nie to może być spowodowane taką dawką?

Porównał bym to do amnezji po benzo.
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
DruidAdam99
Szczur
Użytkownik
Posts: 24
Joined: 6 years ago
Reputation: 2

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by DruidAdam99 » 6 years ago

DragonJe DMT wrote:
6 years ago
Ja ostatnio okolo 0.8g rozpuscilem w bidonie w okolo 100ml wody.
Smak hujowy to wiadomi.
Wypiłem tego z 3/4 .
Pierwsze efektu po 20/30min jakoś.
I powoli się nasilalo.
Po 1h od przyjęcia już wiedziałem, że bedzie grubo bo ciągle się nasilalo.
Praktycznie to pamietam jakoś do 1.5 do 2h.
Potem to już niewiem film sie urwał ale kurwa to co pamiętam to bajka normalnie.
Uroilo mi się, że punktem docelowym i najważniejszym jest dywam na podłodze, z którego czerpalem pozytywną emergie :)
Kazałem swojej kobiecie, żeby sobie na nim siadla albo położyła i cieszyła się energią jaką daje nam dywam :D
Ciężko mi jest to opisać co pamiętam.
Użyje może słowa "Avatar".
Chodziłem po pokoju cieszyłem się do mebli.
Ostatnie co pamiętam to chyba też ma tym dywanie leżałem i coś gadałem bez sensu.
Moja kobieta wtedy gdzieś wyszła ja tego juz nie pamiętałem i nie pamiętałem jak wróciła.
Niewiem czy spałem i co robiłem.
Zniszczyło mnie ale w pozytywnym słowa znaczeniu :)
Niewiem ile trwał ten trip ale coś pięknego to co pamiętam.

Ps.

To urwanie filmy i, że nie pamiętam końcówki tripa czy zasnąłem czy nie to może być spowodowane taką dawką?

Porównał bym to do amnezji po benzo.


Mozliwe bo cos sporo zapodales moim zdaniem

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by DragonJe DMT » 6 years ago

DruidAdam99
No w huj sporo :D
Nigdy mi się film nie urwał i to na peaku.
Ostatnie momenty co opisałem to już halo halo zbliżamy się na orbite :D

Ps.

Ale ostatnio podpytałem o tą sytuacje mojej kobiety to jak wróciła do domu to ja spałem.
To tak jakoś po 3h od pierwszych efektów musiałem zasnąć.
To nieźle musiało mnie wykończyć :D

Jedyny minus, że najlepszego nie pamiętam ale początek był bajeczny :D
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
Doclad
Szczur
Użytkownik
Posts: 18
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by Doclad » 6 years ago

13rc ma DPT, ale nie wysłał mojego pakietu.
Gdzie mogę teraz kupić DPT? :wave:

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by OomAmee » 6 years ago

NIgdzie niestety.
Mieli to 13 i swego czasu Synthetics.
Teraz nie ma nikt.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
tryptodyso
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1133
Joined: 6 years ago
Reputation: 372

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by tryptodyso » 6 years ago

Smutna sprawa mi się udało tylko DOCa załatwić i ostatnie blotterki :/
Wszystko co "dobre" kiedyś się kończy. Czas odejść od tego snu zwanego RC.
Było miło, poznałem wiele wartościowych ludzi. Jedno mogę powiedzieć wszystkim: Dbajcie o siebie!

Status:
varkus
Szczur
Użytkownik
Posts: 26
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

DPT - dipropylotryptamina

Unread post by varkus » 5 years ago

GrubyChemik wrote:
7 years ago
4mmc Neo Riot (pierwszy raz) nie posiadam wagi czy tu też sie liczą mg tak ja w urszuli ? czy nie aż tak bardzo ? czy maciupeńkie dawki są bezpieczne ? po ile to wchodzi żeby ocenić czy mogę następną dorzucić?
mg się zawsze liczą, zainwestuj w wagę