EPT

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Lionheart
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 160
Joined: 6 years ago
Reputation: 49

EPT

Unread post by Lionheart » 6 years ago

EPT - N-Ethyl-N-propyltryptamine
IUPAC name
N-Ethyl-N-[2-(1H-indol-3-yl)ethyl]propan-1-amine

https://chemapps.stolaf.edu/jmol/jmol.php?model=CCCN%28CC%29CCC1%3DCNC2%3DCC%3DCC%3DC12

Wzór sumaryczny: C15H22N2
Molecular weight 230.349

Testowaliście? Podobne do DPT? Jak z BL też taki nieprzyjemny?

Status:
varkus
Szczur
Użytkownik
Posts: 26
Joined: 6 years ago
Reputation: 0

EPT

Unread post by varkus » 5 years ago

Miałem chyba ze 100 czy 150mg, zarzuciłem większą część oralnie, ale słabo weszło, więc poprawiłem zarzucając resztkę sniffem. Lekka przyjemna faza, wzorki bez szału, lekkie ale zauważalne podbicie muzyczne. Uczucie zdrętwienia twarzy, lekka stymulacja. Podobieństwo do DPT jakieś tam chyba było, ale wg mnie bardzo małe.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

EPT

Unread post by NieZwyczajnie » 5 years ago

varkus Tak na przyszłość, EPT nie badamy oralnie, ono służy do vaporyzacji. Podobnie z DMT i DPT.

Status:
Anonim68
Newbie

EPT

Unread post by Anonim68 » 5 years ago

Nie no, badamy oralnie ale z iMAO. Sniff i PR też robią robotę.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

EPT

Unread post by NieZwyczajnie » 5 years ago

vislaus No z iMAO to wiadomo. Chociaż w sumie faktycznie warto o tym wspomnieć. Sniff akurat jest kiepski, bo niby jest zauważalnie aktywny, ale wymaga dużo za dużych dawek.

Status:
Anonim68
Newbie

EPT

Unread post by Anonim68 » 5 years ago

No myślę że jak przy DPT od 80-100mg przy sniffie dopiero zaczyna się zabawa. No ale najważniejsze to ominąć monoaminooksydazę w żołądku. Stąd PR, tam straty prawie zerowe i 50mg zrobi robotę jak trzeba.