ETH-LAD

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

ETH-LAD

Unread post by 4mmc » 7 years ago

ETH-LAD dietyloamid kwasu 6-etylo-6-nor-lizergowego
Image jest analogiem LSD. Jego ludzka psychofarmakologia został po raz pierwszy opisany przez Alexander Shulgin w książce TiHKAL. ETH-LAD jest psychedelicznego podobne LSD, i jest nieco silniej niż sama LSD [1] z aktywną dawką podaną w temperaturze pomiędzy 20 a 150 mikrogramów. ETH-LAD ma subtelnie różne efekty LSD, opisane jako mniej wymagający.
Attachments
200px-ETH-LAD_structure.png
200px-ETH-LAD_structure.png (6.27 KiB)
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Neo
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 90
Joined: 7 years ago
Reputation: 14

ETH-LAD

Unread post by Neo » 7 years ago

Eth - Lad jest najmocniejszym lizergamidem jaki dane mi było testować. Wchodzi też bardzo szybko. Po 15 minutach miałem pierwsze rezultaty.
Wizuale są po tym bardzo dynamiczne i dosyć mroczne. Spory mind fuck. Testowałem tylko raz, i chetnie stestuje jeszcze jeden jak będę miał przypływ gotówki.

Status:
drlooney
Blister
User avatar
Użytkownik
Posts: 8
Joined: 6 years ago
Reputation: 6

ETH-LAD

Unread post by drlooney » 6 years ago

Chyba mocniejsze w działaniu od tego było 60mg 5-meo-mipt. Wjechało dość szybko. Wziąłem o 19:20 200ug na język (4 dni wcześniej 60mg 4-ho-mipt) i o 21:15 pytałem już kumpla, która godzina, czekając aż się uspokoi coś. Mocne, piękne i kolorowe OEVy, które utrzymują się do teraz (03:45) i CEVy, w których myślami byłem odczłowieczoną maszyną. Momentami mnie to przerastało, ale jakoś muzyką kontrolowałem.
Przyjąłem jakieś 30 minut temu 50mg prometazyny z nadzieją na sen, ale nie zapowiada się na to.