Euphoria/speed dependence

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Topic author
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Euphoria/speed dependence

Unread post by luki985 » 2 years ago

Nawet nie wiem czy dobry dział 😅
Od dawna już pytałem o sens pytania czy np 3cmc bardziej autoryzuje czy bardziej spiduje.
Na to czy dany sort / substancja bardziej spiduje czy euforyzuje wpływa przynajmniej kilka czynników.

Najistotniejsze to zapas danego neuroprzekaźnika, samopoczucie czy nawet dieta.
Przecież logiczne, że jak jecie serotogeniki to się ta serotonina wyplucze i nawet najbardziej serotoninowy sort będzie bardziej spidować.

A już pytanie czy NEP/HEX bardziej euforyzuje to można se wsadzić xD

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

Euphoria/speed dependence

Unread post by Morrison » 2 years ago

This post has high reputation.

Poruszyłeś jeden z ważniejszych problemów podczas badań RC.

Każdy ma inny organizm i odczucie eufo/speed jest wyjątkowo subiektywne. Powiem więcej, my sami możemy inaczej odczuwać działanie tej substancji w zależności od naszej kondycji oraz tolerancji.

Niejednokrotnie odczuwałem różnice w działaniu tego samego 3cmc w różnych sytuacjach, mając takie a nie inne nastawienie psychiczna i w końcu kondycja mojego organizmu również była zróżnicowana.
Gdyby nie wiedział co biorę, to bym mógł nawet zaryzykować że, to różne sorty.
Nic o nas bez nas.

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posts: 455
Joined: 2 years ago
Reputation: 136

Euphoria/speed dependence

Unread post by yeter » 2 years ago

Morrison, trafiłeś w punkt. Nawet głupie nastawienie może dużo zmienić.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Topic author
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Euphoria/speed dependence

Unread post by luki985 » 2 years ago

yeter, on trafił w punkt ? Tylko powtórzył to co juz napisałem i co pisze od kilku lat 😅 ale coraz częściej nie chce mi się o tym pisać, bo większość userow działa subiektywnie a myśli, że działa obiektywnie 😅

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posts: 455
Joined: 2 years ago
Reputation: 136

Euphoria/speed dependence

Unread post by yeter » 2 years ago

luki985, przeczytałem jego post i napisał to samo co ja bym napisał. Także

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Euphoria/speed dependence

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

to teraz rozkminka dla forumowiczów - powyższy post mocniej speeduje, czy euforyzuje? jakie podacie proporcje?

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Topic author
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Euphoria/speed dependence

Unread post by luki985 » 2 years ago

yeter, spoko. Potem się nad tym zastanowię 😅

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

Euphoria/speed dependence

Unread post by Morrison » 2 years ago

luki985 wrote:
2 years ago
Nawet nie wiem czy dobry dział 😅
Od dawna już pytałem o sens pytania czy np 3cmc bardziej autoryzuje czy bardziej spiduje.
Na to czy dany sort / substancja bardziej spiduje czy euforyzuje wpływa przynajmniej kilka czynników.

Najistotniejsze to zapas danego neuroprzekaźnika, samopoczucie czy nawet dieta.
Przecież logiczne, że jak jecie serotogeniki to się ta serotonina wyplucze i nawet najbardziej serotoninowy sort będzie bardziej spidować.

A już pytanie czy NEP/HEX bardziej euforyzuje to można se wsadzić xD

Jak chcesz być tak skrupulatny to te wnioski które, opisujesz powtarzane są wielokrotnie na różnych forach, bądź pojawiają się w innych dyskusjach.
Czyli Ameryki również nie odkryleś.

Chyba że sam prowadzisz jakieś badania, no to wtedy chciałbym zobaczyć publikację twoich dokonań i wyniki tych badań.

PS
Czym spowodowana jest ta kąśliwość?
Nic o nas bez nas.

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Topic author
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Euphoria/speed dependence

Unread post by luki985 » 2 years ago

Morrison wrote:
2 years ago
Chyba że sam prowadzisz jakieś badania, no to wtedy chciałbym zobaczyć publikację twoich dokonań i wyniki tych badań.
Ja już swoje badania zakończyłem 3 lata temu ☺️
Przebadalem bardzo wiele opcji. Począwszy od ziół, przez aminokwasy a na witaminach skończywszy.
Większość wyników nie nadaje się do publikacji. Jakakolwiek ingerencja we wzmocnienie działania narkotyków skutkuje o wiele większym zjazdem.

Vide kiedyś opisywałem jak za pomocą kilku prostych suplementów wydluzylem czas działania 4cmc do prawie 2 godzin.
Morrison wrote:
2 years ago
te wnioski które, opisujesz powtarzane są wielokrotnie na różnych
Być może ale tutaj się nie pojawiły 🤷
Morrison wrote:
2 years ago
Czym spowodowana jest ta kąśliwość
Nie dostrzegam tutaj kasliwosci.

Status:
yeter
Opiowrak
Newbie
Posts: 455
Joined: 2 years ago
Reputation: 136

Euphoria/speed dependence

Unread post by yeter » 2 years ago

luki985 wrote:
2 years ago
Większość wyników nie nadaje się do publikacji.
Skoro przeprowadziłeś jakieś badania to opublikuj wyniki. Negatywny/zły wynik to też wynik... więc?

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

Euphoria/speed dependence

Unread post by Bobek » 2 years ago

No cóż już tak się przyjęło na tym forum że piszemy ile efori ile speeda a ludzie sami się pytają więc piszemy swoje subiektywne odczucia zresztą widać po opiniach że jedna substancja na każdego działa inaczej tak samo jest z eforią i speedem w 3 cmc to nic nowego ale może kogoś uświadomić że dana substancja na każdego z nas działa inaczej.
„Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.“

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Euphoria/speed dependence

Unread post by Only Perfect » 2 years ago

Na euforie to chyba bardziej coś z grupy 6-abp,5abp,5-mapb, 3mmc. To brame oralnie

Reszta czyli 3cmc,4cmc i co tam jeszcz do tego wchodzi. Leki speed,lekka euforia

Typodwe speedy bez żadnych eufo : a-pvp i uliczny czy tez nie amfa,

Wiadomo, że na każdego działa to wszystko inaczej w zależności od np. miejsca zamieszkania, bo jak jest głosno do okoła do nawet dobre słuchawki nie mogą.

Status:
Poniacz
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 6 years ago
Reputation: 98

Euphoria/speed dependence

Unread post by Poniacz » 2 years ago

3cmc bardziej speeduje niż euforyzuje. Dobre 3cmc ma teraz mefisto właśnie zamawiam większą ilość na zapas. A 4cmc od kogo polecacie na dzień dzisiejszy dajcie znać bo też mnie interesuje najlepsza jakość tego odczynnika. Ja to lubię 3cmc nawet nie zapycha probówek jak stara jakość pozdrawiam was serdecznie i polecam temat od diabelskiego vendora.
Kra krę mija. Lis ma norę, kret ma ryja. Idę i nos trę. Omijam tę krę. Nie idę tym torem, bo tu lis ma norę.
Kra krę omija. Kret ma ryja. Tu lis ma norę. Ominę ten tor. A ja nos trę.

Status:
cuban
Szczur
Newbie
Posts: 31
Joined: 2 years ago
Reputation: 6

Euphoria/speed dependence

Unread post by cuban » 2 years ago

Co polecanie na dobre eufo jak na 4cmc mam podwyższoną tolerkę? Jest coś co działa na inne neuroprzekaźniki i nie powinno być takiej tolerancji?

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Topic author
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

Euphoria/speed dependence

Unread post by luki985 » 2 years ago

Only Perfect, Szczurek,
XD wy w ogóle przeczytaliście pierwszy post ? Bo chyba nie bardzo 😅🤣😂
A jeśli nawet to nic z niego nie zrozumieliscie
Bobek wrote:
2 years ago
swoje subiektywne odczucia
Ano właśnie subiektywne 😂
yeter wrote:
2 years ago
luki985 wrote:
2 years ago
Większość wyników nie nadaje się do publikacji.
Skoro przeprowadziłeś jakieś badania to opublikuj wyniki. Negatywny/zły wynik to też wynik... więc?
Najsmieszniej było jak stosowałem taurynę przed hexem. Tauryna konkuruje z tryptofanem i jak jesz jej więcej to ograniczasz ilość serotoniny.
Przez kilka dni zjadalem po kilka gr tauryny i przed samą wrzuta też kilka gram.
Po wrzuceniu Henia doprawilem się piwkiem czy dwoma.

Po ok 45-60 minutach bomba się ustabilizowała. Zasnąłem na ok 40minut i po pobudce wrzuciłem kolejne ok 50mg Henia i nie spałem kilkadziesiąt godzin 😂
Ba. Nawet kolejnego dnia zasnąłem na kilka godzin (3-4 czy jakoś tak) dopiero jak się najadłem melatoniny, ale to był czysty speed. Zero jakiejś euforii czy tam innego pitu pitu.
Co najciekawsze ogarnialem wszystko na kilku frontach.

Takich eksperymentów robiłem dużo więcej ale to mocno ryzykowne a jeszcze teraz w dobie ogólnodostępnych psychotropów to już w ogóle ryzyko.