Fake change of the pink owner.

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Fake change of the pink owner.

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

This post has high reputation.

-------------------------------------------
ImageENG version below.Image
-------------------------------------------
Na wstępie zapraszam wszystkich do obejrzenia animacji, która w dosadny sposób ukazuje aktualną sytuacje.


Nasza "konkurencja" - różowe forum w ostatnim czasie przeprowadziła sprytny zabieg fikcyjnej zmiany właściciela. Nikt od dawna nie chciał się tam reklamować ze względu na krzywdy i szkody materialne wyrządzone sklepom i nam przez tamtych ludzi. Wpadli oni więc na prosty pomysł - fikcyjną zmianę właściciela forum, tak aby wrócić do łask sklepów, które nawet nie chciały z nimi rozmawiać.

W tym momencie, kradnąc nasze banery, dodali za darmo na miesiąc wszystkie sklepy, które u nas mają reklamę bez ich wiedzy i zgody - tonący brzytwy się chwyta. Trzeba przyznać, że kreatywne, chociaż bezczelne rozwiązanie.

Zmiana właściciela to fikcja - za tym forum stoją dalej te same osoby. Aby to zweryfikować, pisaliśmy do nich wiadomości z prośbą o wycenę podczas trwania akcji "sprzedaży" ich forum. Nikt nie był zainteresowany sprzedażą, był to czysty zabieg marketingowy.

Pracują tam dalej ci sami ludzie odpowiedzialni za wałki, przekręty, donosy i ataki hakerskie - przez które wszyscy się od nich odwrócili. Nie dajcie się zwieść, nie wspierajcie oszustów - to tylko chwytanie się brzytwy przez tonącego - żadna zmiana właściciela. Nawet gdyby naprawdę chcieli sprzedać forum to nikt by go nie kupił przez fatalną renomę tego miejsca i wiszące nad nim służby. Między innymi z podowu skupowania kont bankowych do prania pieniędzy we własnych sklepach.

Ich sklepy - funky i monster, które odpowiadają za wiele oszustw i są kolejnymi wcieleniami tych samych oszustów - boostlab.fun i pasjonat.cc - dziwnym trafem, nagle odchodzą z branży!
Handel przestał im się opłacać, a my jako dopek.eu nie zgodziliśmy się na współpracę z ich sklepami, mimo, że tak bardzo o nią zabiegali.

Wszystko było ukartowane od samego początku. Ich sklepy przestały przynosić zyski ze względu na otaczający ich z każdej strony zasłużony hejt. Skoro zamykają przynoszące same straty sklepy - na forum zostałoby im tylko dwóch partnerów - musieli więc chwycić za koło ratunkowe i zwrócić się do wszystkich z darmową reklamą.

Dobrzy ludzie, nie dajcie się zwieść, nie zapomnijcie szkód, wałków, ataków hakerskich i gróźb jakie kierowali przez lata w naszym kierunku!

Nawet ich doświadczeni użytkownicy z tego szydzą na ich własnym czacie, screeny poniżej.

Bądźcie inteligentni i nie wspierajcie oszustów! Dopek.eu to jedyne rzetelne i niezależne źródło informacji o Research Chemicals!

chatt.jpg
chatt.jpg (186.59 KiB)
s1.jpg
s1.jpg (760.82 KiB)
s2.jpg
s2.jpg (1.02 MiB)


----------------------------------
ImageENG version:Image
----------------------------------
At the beginning I invite everyone to watch the animation, which clearly shows the current situation. The animation has English subtitles.


Our "competition" - the pink forum recently carried out a clever operation of a fake change of the owner. Nobody has wanted to advertise there from long time, because of harm and material damages caused to shops and to us by those people. So they came up with a simple idea - a fake change of the forum owner, so they could start from the scratch with stores that did not even want to talk to them.

At this point, by stealing our banners, they have added for free for a month all the stores that have advertising with us without their consent. We admitt, it's a creative, but very rude solution.

Changing the owner is fiction - the same people stand behind this forum. To verify this, we wrote to them asking for a price during the sale period of their forum. Nobody was interested in sales, it was pure lie.

The same people responsible for the fraud, scams, denunciations and hacker attacks continue to work there - by which everyone turned away from them. Don't be fooled, don't support the cheaters - it's just the drowning man grabs the razor. Even if they really wanted to sell the forum, no one would buy it because of the terrible reputation of the place and the law enforcement agencies monitoring it.

Their stores - funky and monster, which are responsible for many cheats and are the next incarnations of the same cheats - boostlab.fun and pasjonat.cc - oddly enough, they suddenly leave the industry!
Revenues from their stores are falling, and we as dopek.eu did not agree to cooperate with their stores, despite the fact that they wanted so much.

Everything was planned from the very beginning. Their stores ceased to be profitable due to hatred surrounding them on each side. Since they close the loss-making shops - there would be only two partners on the forum - they had to grab the lifebuoy and turn to everyone with free advertising.

Good people, do not be fooled, do not forget the damage, rollers, hacker attacks and threats they have directed towards us for years!

Even their experienced users gossip at their own chat, screenshots below

Be intelligent and do not support cheaters! We invite you to the only reliable and independent source of information on Research Chemicals - Dopek.eu!

chatt.jpg
chatt.jpg (186.59 KiB)
s1.jpg
s1.jpg (760.82 KiB)
s2.jpg
s2.jpg (1.02 MiB)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Fake change of the pink owner.

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Nie zdziwię się jak po potworze i funkym powstanie kolejny gównosklepik tej samej mafii.
Dobrze że ostrzegasz bo pewnie część osób się nabrała na "powstanie na nowo" różowego forum. Nie wchodzę już tam od dawna bo widać że aktywność tego portalu opiera się głównie na nowozałożonych kontach wystawiających fake'owe opinie o zaprzyjaźnionych vendorach i może paru użytkowników jest tam aktywna. DOPEK4LIFE :lol: :E :thumbup:

Status:
Splash
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 339
Joined: 6 years ago
Reputation: 88

Fake change of the pink owner.

Unread post by Splash » 4 years ago

ała nigdy nie zapomnę ich scam vendorów gdy napisałem im ,że przyszła pusta paczka to odpisali mi abym zamówił nową i może przyjdzie pełna po czym to zrobiłem no i nic już nie przyszło :'C

Status:
WeedTV
Psychonauta
User avatar
Newbie
Posts: 621
Joined: 6 years ago
Reputation: 5

Fake change of the pink owner.

Unread post by WeedTV » 4 years ago

This post has high reputation.

Co tam sie odkurwiło to aż mam beke :lol:

Rozowe tajna rozmowa administracyjna okolo tydzien temu.
Ekhm bo wiesz coraz mnie klientow mamy i wypierdalają sie na nas normalne sklepy robimy cos z tym?
Mordo ale mamy monstera i inne nie ma co odpierdalać koniny nie robimy
Ale mordo kurwa wypadałoby reklamować coś co jednak działa
No dobra robimy tak ustawimy sprzedanei forum zeby nas nie kojarzyli z tymi oszustami itp bedzie git ludzie to debile nie skapna sie nawet z monstera tynk pobierali hehe
Dobra mordo to robimy xD ale beda jaja znow nam zaufaja :E

I tak to w skrocie wygladalo.
Pomogłem lub mój post cie rozbawił?
zostaw reputa motywuje mnie to do dalszych działań.

Kontakt ze mną dla chętnych :D
gg:35686862
yt:youtube.com/c/weedtv666

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Fake change of the pink owner.

Unread post by Gargameli » 4 years ago

No to Paris Hilton zafundowało swoim userom szopkę... i to przed Nowym Rokiem xD...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
kwasnypapier
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 166
Joined: 5 years ago
Reputation: 19

Fake change of the pink owner.

Unread post by kwasnypapier » 4 years ago

Ja pieprzę, myślę że warto byłoby zrobić jakiś wątek czy cokolwiek porzadnie otagowanego, tak by gugyl wypluwał jako pierwszy wynik fakty na temat różowych.
Ostatni raz z nimi miałem styczność, jak wrobili predatora w masowy scam. A na tamten moment dopek wydawał się ciut uboższym forum, stąd wiara w to co pisali. Na szczęście nie karmieni szybko zdechną z głodu :lol:

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Fake change of the pink owner.

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Przygotować wersję tej informacji przeznaczoną specjalnie dla nich.
I kto ma tam jakieś konto i mu na nim nie zależy -bo wiadomo, że pójdzie ban - nawklejać tą wersję gdzie popadnie.
Niech się admini posrają i ze trzy noce nie śpią :D
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Heqqu1
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 214
Joined: 4 years ago
Reputation: 75

Fake change of the pink owner.

Unread post by Heqqu1 » 4 years ago

To co robimy jakiś masowy spam na różowe żeby pokazać co to za oszuści? :smoke:

Status:
predatorRC
Legendarny kosiarz ścieżek
User avatar
Pred
Posts: 2947
Joined: 7 years ago
Reputation: 2032

Fake change of the pink owner.

Unread post by predatorRC » 4 years ago

Image

:mrgreen: :E :mrgreen: :E
ONE AND ONLY

Status:
janosik1358
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 608
Joined: 5 years ago
Reputation: 225

Fake change of the pink owner.

Unread post by janosik1358 » 4 years ago

Splash wrote:
4 years ago
ała nigdy nie zapomnę ich scam vendorów gdy napisałem im ,że przyszła pusta paczka to odpisali mi abym zamówił nową i może przyjdzie pełna po czym to zrobiłem no i nic już nie przyszło :'C

Miałem podobną sytuację z Boostlabem, pierwsze zamówienie doszło w 3 dni, następne za większy hajs już wogóle nie doszło, napisałem do nich, to oni to samo abym złożył nowe zamówienie to dorzucą 50% z starego, już nie dałem się nabrać i zrezygnowałem.

No i dobrze, ich koniec już dawno był zwiastowany
Testy i badania substancji opisywanych przez mnie, są prowadzone za granicą, w takich krajach jak Słowacja i Holandia.
W Polsce większość substancji opisywana przez mnie, jest nielegalna, dlatego tutaj badań nie prowadzę.

Status:
Walala1081
Ssak
Newbie
Posts: 48
Joined: 5 years ago
Reputation: 12

Fake change of the pink owner.

Unread post by Walala1081 » 4 years ago

This post has high reputation.

Nie zapominajmy, moi Drodzy, o silnych zatruciach, ktore zafundował swoim klientom pasjonat.cc, wysyłając - zamiast Hexa, nie wiadomo jaką substancję. Cieszę się, ze żyję.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Fake change of the pink owner.

Unread post by Boss » 4 years ago

hexen pasjonata to byl stopiony plastik chuj wie co to bylo :mrgreen:
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 519
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

Fake change of the pink owner.

Unread post by takBOnie » 4 years ago

This post has high reputation.

W ogóle tamto całe forum to zlepek smieciowych postów. Duża część wartościowych użytkowników przyszła do Nas. Dwie k**** jakimi są ***** oraz ten ich sprzedajny jak ***** sami do tego doprowadzili. Co do sklepów potwora i funkiego czy też boosta i pajaconata nie od dziś wiadomo, że od samego początku cisnęli wałki. Najpierw podpierdolili Predatora (który wstał) potem VIPa, a na samym końcu Darka aka Besta. Sprzedaż forum faktycznie była fikcją; do tej pory to te same zakute łby. Zwykli konfidenci co wspołpracują ze służbami i pomagają wyłapywać hurtowników, którzy i tak u nich się już nie wypowiadają.

Wiadomość moderatora

** prywatne podchody wykasowałem **

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Fake change of the pink owner.

Unread post by kej » 4 years ago

This post has high reputation.

janosik1358 wrote:
4 years ago
Splash wrote:
4 years ago
ała nigdy nie zapomnę ich scam vendorów gdy napisałem im ,że przyszła pusta paczka to odpisali mi abym zamówił nową i może przyjdzie pełna po czym to zrobiłem no i nic już nie przyszło :'C

Miałem podobną sytuację z Boostlabem, pierwsze zamówienie doszło w 3 dni, następne za większy hajs już wogóle nie doszło, napisałem do nich, to oni to samo abym złożył nowe zamówienie to dorzucą 50% z starego, już nie dałem się nabrać i zrezygnowałem.

No i dobrze, ich koniec już dawno był zwiastowany
boost, potwor i funky to ta sama ekipa czyli pasjonat.
oczywistym jest, ze lada chwila wroca z nowymi sklepami pod nowymi nazwami, a bajzel zostanie jaki byl czyli jeden idiota moderator wiesniak co usuwa wszystko co negatywne o pasjonacie i pozytywne o innych V.
plus z tego wszystkiego taki, ze chociaz czesc userow różu przejrzala na oczy i w koncu ogarneli co tam sie odkurwia.
tak jak sergi napisal, tonacy brzytwy sie chwyta, im juz sie skonczyla amunicja do strzelania w swoje kolana.
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 519
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

Fake change of the pink owner.

Unread post by takBOnie » 4 years ago

This post has high reputation.

Walala1081 wrote:
4 years ago
Nie zapominajmy, moi Drodzy, o silnych zatruciach, ktore zafundował swoim klientom pasjonat.cc
Nie zapominamy ;) Cenzura wprawdzie przeszła jak huragan po tamtym forum, a Ci niewygodni i wiarygodni zostali zbanowani :o

Na screenie widać ładny kwiatuszek :o :o :o ,który został zakopany :silent: :silent: :silent:

Dodano po 36 minutach 33 sekundach:
Jedyny raz kiedy pajaconat napisał mi privnotkę. Dotyczyło to wtedy Hexenu. Było to w tym samym okresie co odgrażał się swoim bywalcom, że wyśle trutkę na szczury (kojarzycie pewnie tą sytuację z Hypka w dziale Sprzedawcy?)

Dodano po 5 minutach 28 sekundach:
Nie pomyśłał tylko, że to mogły być fejkowe dane na Jana Kowalskiego. A jak sprawa wyszła na jaw (bo takich osób jak ja było więcej) to jakimś magicznym cudem posty i temat wyfrunęły z różowego forum :o
A teraz jak już prawda wyszła na jaw to pies go jebał.
Attachments
beka.png
beka.png (16.54 KiB)
01.png
01.png (248.95 KiB)
02.png
02.png (301.5 KiB)