Fake change of the pink owner.

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Fake change of the pink owner.

Unread post by YourNightmare » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Baltazar Gabka, Też banicja widzę :)

Status:
blacha
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 514

Fake change of the pink owner.

Unread post by blacha » 4 years ago

lukasz12345, Wojt to nie ma szacunku do innych jest zaklamny na kazdym kroku xD

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Fake change of the pink owner.

Unread post by YourNightmare » 4 years ago

blacha, Syndrom starego kawalera,siurek pewnie tylko do siku mu służy,i dlateego mu sie jebie. Pewnie nic nie umiał wyrwać,żadnej laski i taki cham z niego :)

Status:
Zakapior
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

Fake change of the pink owner.

Unread post by Zakapior » 4 years ago

This post has high reputation.

Wchodze tam i nie wierze patrzcie na screena. :D Nomercy aka wojt aka naczelny konfident IV RP na każdego znajdzie paragraf, ja jebie. :lol:

"AKURAT TO JUZ SA PARAGRAGFy" jak to podkreślił jeszcze capslockiem jebaniutki, wazny jak prawnik sie poczuł a jest zwykłym jebanym konfidentem co udowadnia poraz kolejny.

Poziom wypowiedzi dno i wodorosty, jakby nie ten capslock to by nikt tego nawet nie przeczytał wspolczuje ludziom co tam siedzą jeszcze.
Attachments
image.png
image.png (55.31 KiB)

Status:
blacha
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 514

Fake change of the pink owner.

Unread post by blacha » 4 years ago

lukasz12345, jebac wojta xD wiekszosc osob na tym rozowym to zaklamane typy

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Fake change of the pink owner.

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

Zakapior, :lol:
A pisałem przecież, żeby przed publikacją wysyłali teksty do sprawdzenia komuś, kto skończył chociaż podstawówkę. Mogliby w ten sposób uniknąć dalszych kompromitacji... Może tam po prostu kogoś takiego nie mają?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Fake change of the pink owner.

Unread post by pumex » 4 years ago

Nie chcę być kolejną osobą, która przy okazji wątku wiesza psy na różowych. Tym bardziej, że nie honor kopać leżącego. Przez jakiś czas byłem jego użytkownikiem, głównie celem informacji o RC. Kiedy znalazłem dopka, i poczytałem trochę, bez zastanowienia postanowiłem się tu przenieść. Było ku temu wiele powodów, ale pomijam ich opis, bo już część ludzi stąd przedstawiło je nader wyraziście. Wspomnę tylko o rzeczy, która najbardziej mi tam nie leżała, a mianowicie poziom kultury u wielu userów i niestety niektórych moderatorów. Ponadto poziom merytoryczny tamtego forum jest co najmniej niski, żeby nie powiedzieć zerowy, a bez mała rodem z podstawówki. Dlatego też nigdy się tam specjalnie nie angażowałem, aż wreszcie uznałem, że tracę tam czas.
Przeniosłem się tutaj i już pierwsze dni miło mnie zaskoczyły. Przede wszystkim miła i kulturalna atmosfera, rzeczowość i rzetelność informacji oraz wolność słowa. Dlatego, mam nadzieję, pozostanę tu na stałe.
Dziękuję wszystkim za akceptację i serdecznie pozdrawiam!

Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 190
Joined: 5 years ago
Reputation: 139

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baczi12 » 4 years ago

lukasz12345, luz, nie przejmuj się, nie wchodź tam i nie czytaj tego, bo robiąc to i później najezdzajac tu na nich tylko sie nakrecasz, sam tak tez początkowo robilem po przeniesieniu sie na niebieskie. Tutaj nikt nawet nie bedzie patrzyc na to co swego czasu bylo u Ciebie z torr***orem, każdy jak i ja zostal tu miło potraktowany po przenosinach i nie patrzy sie na nikogo z góry. Nie wiem na czym polegala dokaldnie ta sytuacja teraz, tylko scriny przeczytałem, nie oceniam Cie rowniez, ale na pewno musiales sie zle poczuc czytajac tyle obelg pod swoim adresem, wiec to naturalne ze chciales sie tym tu podzielic i uzyskać poparcie ludzi bezstronnych z najbardziej rzetelnego forum na temat RC. Pozdrawiam i nie wchodź tam jeszcze raz powtarzam, przynajmniej przez jakis czas az sobie znajda innego kozla ofiarnego;) A mówiąc ze sie tym nie przejmujesz, wypierasz na pewno fakty, bo na pewno dla każdego byloby to niesprawiedliwe ze ludzie ktorych nigdy na oczy nie widziales tak po Tobie jezdza a macie tworzyc "mila atmosferę" i dostarczac "rzetelne informacje". Trzymaj się.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Fake change of the pink owner.

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Ja polubiłem ich temat, gdzie jadą po niebieskim.
Zawsze jest fajna beka.
Co tam się za specyficzna kolekcja osobowości zebrała :D
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
LamaMekashi
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 141
Joined: 6 years ago
Reputation: 44

Fake change of the pink owner.

Unread post by LamaMekashi » 4 years ago

Zakapior, wójt aka NoMercy jak zobaczył post odemnie w którym napisałam negatywa o Potworze to odrazu ban perm... Frajer
Trenuje wonhanju chińska sztuka walki nosem

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Fake change of the pink owner.

Unread post by YourNightmare » 4 years ago

Baczi12, Elo,dzięki za miłe słowa,ale wierz mi,mam ich w dupiee :)

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Fake change of the pink owner.

Unread post by Gandalf » 4 years ago

LamaMekashi wrote:
4 years ago
napisałam negatywa o Potworze to odrazu ban perm...
Bo różowe to kurwy :E U Nas konstruktywne krytyki, zawsze mile widziane, bo Nasze forum jest najlepsze! :D
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 204
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baltazar Gabka » 4 years ago

Moze ktos mi wytlumaczyc to !!!! Ja korzystam z systemu Android a nie LINUX BEZ JAJ!!!!!
Attachments
Screenshot_2020-05-25-13-01-21.png
Screenshot_2020-05-25-13-01-21.png (125.42 KiB)

Status:
Doktor
Odkurzacz
Newbie
Posts: 777
Joined: 6 years ago
Reputation: 349

Fake change of the pink owner.

Unread post by Doktor » 4 years ago

Up admin może wszystko

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Fake change of the pink owner.

Unread post by OomAmee » 4 years ago

Wszystko się zgadza.
Android to taki Linux bez jaj :D
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 190
Joined: 5 years ago
Reputation: 139

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baczi12 » 4 years ago

Baltazar Gabka wrote:
4 years ago
Moze ktos mi wytlumaczyc to !!!! Ja korzystam z systemu Android a nie LINUX BEZ JAJ!!!!!
Bo Wojt wchodzi na konta i edytuje pozytywne opinie w dziale atomchemicals na rozowym, pewnie dlatego ze nie wykupili dzialu partnerskiego. Jesli pisales w ostatnim czasie jakies opinie na temat tego sklepu tam, to spójrz czy czasem Twoja opinia sie nie zmieniła.