Fake change of the pink owner.

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 190
Joined: 5 years ago
Reputation: 139

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baczi12 » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Baltazar Gabka wrote:
4 years ago
Moze ktos mi wytlumaczyc to !!!! Ja korzystam z systemu Android a nie LINUX BEZ JAJ!!!!!
Bo Wojt wchodzi na konta i edytuje pozytywne opinie w dziale atomchemicals na rozowym, pewnie dlatego ze nie wykupili dzialu partnerskiego. Jesli pisales w ostatnim czasie jakies opinie na temat tego sklepu tam, to spójrz czy czasem Twoja opinia sie nie zmieniła.

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Fake change of the pink owner.

Unread post by Sergiusz » 4 years ago

This post has high reputation.

Baltazar Gabka, ameryki nie odkryłeś, od bardzo dawna już zgłaszano nam podobne przypadki tam. Mało tego, samo logowanie i zmienianie treści pod ich sklepy to jest nic, często ludzie, którzy pisali np. złe opinie o pasjo (czy jego klonach) i mieli takie samo hasło na tamtym forum jak do maila - tracili zarówno maila jak i konto i mieli później jeszcze z tego problemy. To są chorzy, zawistni, bezrobotni ludzie z nadmiarem czasu, im się musi po prostu wybitnie nudzić, żeby takie rzeczy robić.

U nas natomiast jak wiecie jest system, który po krótkim czasie zmienia dla Waszego bezpieczeństwa adresy IP na 0.0.0.0. Tak aby po prostu w bazie danych nie były przechowywane Wasze prawdziwe adresy. Jest to system wprowadzony przez jednego z naszych programistów, który też oczywiście trochę mnie kosztował, a te ameby ponoć wypisują, że to ja się loguje wszystkim na konta z tego adresu 0.0.0.0. :lol: Ja już nie mam w ogóle ochoty komentować niektórych spraw, niektórych fake screenów robionych w paincie, oni żyją w alternatywnej rzeczywistości, prościej byłoby podjąć dialog ze ścianą.

A szczytem samozaorania tych "wielbiących wolność asów intelektu" jest to, że żadnemu z nich nie robi problemu, że wisi u nich cały czas baner monstera, który jak wszyscy wiedzą od dawna nie realizuje żadnych zamówień, jedynie zbiera przelewy. Tam nikomu to nie przeszkadza, mało tego, wszyscy nawet twierdzą, że przecież administracja nie ma z tym nic wspólnego! :lol:
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Snopers
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 4 years ago
Reputation: 44

Fake change of the pink owner.

Unread post by Snopers » 4 years ago

Oświadczam wszem i wobec, że dziś zostałem usunięty z kolorowego forum i nie mam dostępu do swojego konta! Dodam, że moje posty są moderowane, a ich treść zmieniana. Do tego przez adminów jestem namawiany aby udostępnić swoje konto bankowe wzamian za 20% prowizji.
Zagrożono mi, że jeśli się nie zgodzę, to moje dane zostaną udostępnione organom ścigania. Sęk w tym, że ja nigdy nie zamawiałem na prawdziwe dane. I nigdy nie mam zamiaru sprzedać Atomchemicals,

O co tu chodzi? Sergiusz, josiek, Gandalf, Gargameli,

Wiadomość moderatora

Post przeniesiono do tego tematu, aby niepotrzebnie nie robić nowego. A o co tu chodzi możesz poczytać na ostatnich 15 stronach...

Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 190
Joined: 5 years ago
Reputation: 139

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baczi12 » 4 years ago

Snopers, chodzi tu o to, ze chca zrobic z atomem to co kiedys zrobili z predem na ich forum. Sami prosza Cie o udostepnienie konta bankowego za 20% prowizji, a Twoj post zmienili w ten sposob, zeby wychodziło ze to atom chcial Cie o to poprosic. Te psy o ktorych pisza pewnie sami chca na niego naslac. Pojebani ludzie.

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Fake change of the pink owner.

Unread post by YourNightmare » 4 years ago

Tak Właśnie przerobili z różowego opinie (przycięte zddjęćia,'różowe')

A z av to są wstawione na tym forum.

To totalne kurestwo!!!!

Wiadomość moderatora

Ale prosze zapoznaj się z zasadami widocznymi pod polem odpowiedzi i nie pisz nazwy ich forum nawet w negatywnym świetle... Nazwa zmieniona na 'rożowe'
Attachments
gold 2.png
gold 2.png (511.13 KiB)
gold 1.png
gold 1.png (716.78 KiB)
dop2.png
dop2.png (473.66 KiB)
dop1.png
dop1.png (574.52 KiB)

Status:
ScarecroW
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 71
Joined: 4 years ago
Reputation: 27

Fake change of the pink owner.

Unread post by ScarecroW » 4 years ago

Wojt samowolę sobie zrobił,a admin to chyba (SMOK),bo usunięcie konta,graniczy z cudem,a jak się pojawiał nqa czatboxie to tylko jak była jakaś wija.

Raz wdepniesz w różowe gó**o,to zostaniesz tam imo woli do końca,shit

Wiadomość moderatora

Nie wierzcie w to, że admin to inna osoba, oni wam to wkręcają żeby zwalić winę za wiszące tam scamy na nieistniejącego decyzyjnego guru... MYŚLCIE trochę...

Status:
Baczi12
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 190
Joined: 5 years ago
Reputation: 139

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baczi12 » 4 years ago

Juz naprawde szkoda gadac co tam sie odpierdala, przykro tylko z powodu atoma, to naprawde dobry vendor, jednak na tym forum jego renoma pozostanie nienaruszona.

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 204
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baltazar Gabka » 4 years ago

YourNightmare, Sam pisales ze na Atoma ze ma kiepskie sorty i ludzie sa szpitalu

Wiadomość moderatora

Klasyczny przykład użytkownika, który łyka te ich żałosne próby manipulacji jak pelikan. Niestety póki tacy jak Ty nie włączą myślenia póty nic się nie zmieni...

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

Fake change of the pink owner.

Unread post by YourNightmare » 4 years ago

Baltazar Gabka, Gdzie ja pisałem takie coś?
Chyba na różowym ktoś sobie pozmieniał zawartość,myśl!!!!

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 204
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baltazar Gabka » 4 years ago

YourNightmare, Strona 64 na rozowym twoj profil Rozowy Burdelik czemu nie mozesz edytowac posta byles aktywny tam dzisiaj. Lukalem tam dzisjaj

Status:
ScarecroW
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 71
Joined: 4 years ago
Reputation: 27

Fake change of the pink owner.

Unread post by ScarecroW » 4 years ago

Baltazar Gabka, K***a mać,edytować post możesz chyba do około 30-40 minut,potem nie ma możliwości edytowania,a posty są od dawna, Nadążasz pan?

Status:
Baltazar Gabka
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 204
Joined: 4 years ago
Reputation: 28

Fake change of the pink owner.

Unread post by Baltazar Gabka » 4 years ago

ScarecroW, Czaje teraz

Status:
blacha
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 514

Fake change of the pink owner.

Unread post by blacha » 4 years ago

Baltazar Gabka, na rozowym forum ich posty nie mozna traktowac powaznie xD manipulacja i klamstwa to ich cechuje xD

Status:
chemiczny
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 891
Joined: 5 years ago
Reputation: 90

Fake change of the pink owner.

Unread post by chemiczny » 4 years ago

Baltazar Gabka,
Na tym kurewskim forum to nie wiadomo co jest fikcją a co prawdą....
Tam to nawet Elvis żyje :lol:

Btw,
Nie zaglądam tam od roku i mam czystą i spokojną głowę :thumbup:
Można? Można! A nawet trzeba!

Ludzie! Co jeszcze musi się stać aby co niektórzy przestali tam się udzielać?
Za mało kasy straciliście?
Za mało nerwów?

I zapamiętajcie sobie raz na zawsze :!:
ONLY DOPEK :!:
jeeeee
:wave:
Wiosna :D

Status:
Snopers
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 251
Joined: 4 years ago
Reputation: 44

Fake change of the pink owner.

Unread post by Snopers » 4 years ago

Kurwa. Dzisiaj moje posty na różowym pozmieniali w taki sposób, że każdy jest negatywny.
Co za kurwy. I jeszcze to zastraszanie na e-mail.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Fake change of the pink owner.

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Baltazar Gabka wrote:
4 years ago
YourNightmare, Strona 64 na rozowym twoj profil Rozowy Burdelik czemu nie mozesz edytowac posta byles aktywny tam dzisiaj. Lukalem tam dzisjaj
Użytkownik różowego posta może zmienić w czasie do pół godziny. Potem tylko Admini mogą go edytować i pisać co chcą. I macie po raz kolejny przykład propagandy i nagonki.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.