Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Herbal blends, fake weed and fake hash - opinions, reviews, recipes, information.
Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Stevo » 8 months ago

Latest post of the previous page:

waski123 wrote:
8 months ago
mnie jaranie zawsze klepie podobnie na to sie wogole da wyrobic tolerke?
Da się ale nie jest to tak odczuwalne jak w przypadku RC. Ja pale już długie lata i po prostu muszę wypalić więcej żeby się mocno upalić ale tak czy siak nadal jeden blant nawet na dwie osoby spokojnie wystarcza, najwyżej biorę wtedy większe buchy :)

Status:
OkoSaurona
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 93
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by OkoSaurona » 8 months ago

Wiadomo, że im więcej jarasz tym mniej to na ciebie działa ale w przypadku jarania nie da się nabyć jako takiej tolerki do końca bo zawsze coś tam cię klepnie i wyczilluje. Ja lubię też dłużej takiego bucha w płucach przytrzymać.

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 451
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Pronto » 8 months ago

Mi się zdarza samemu zajarać jointa i po takim jednym już jestem dobrze ujarany i więcej mi nie trzeba a przy rc tak nie ma, jednak ta chęć na dorzutki jest i żeby wziąć więcej ;)

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wujsamozlo » 8 months ago

Pronto wrote:
8 months ago
Mi się zdarza samemu zajarać jointa i po takim jednym już jestem dobrze ujarany i więcej mi nie trzeba
mam tak samo ale to czy chce nastepnego jointa czy nie to zalezy od stopnia upalenia i jego rodzaju ;p
Sative moglbym jarac w sumie co jakis czas ale jakas mocna indice to juz nie ;p

Status:
waski123
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 98
Joined: 1 year ago
Reputation: 17

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by waski123 » 8 months ago

a jaracie zwykle jointy czy z bonga czy jeszcze czegos innego?

Status:
wujsamozlo
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by wujsamozlo » 8 months ago

ja jointy tylko ewentualnie czyste z takiej malej fajeczki z boga palilem w mlodosci ale tak serio to zadna przyjemnosc brac takiego mega bucha i byc zajebany jak swinia teraz wole takie delikatne upalonko

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KotPerski » 8 months ago

Ja właśnie odmiana gelato w bletce czyscioch bez tytki i niech mi ktos powie ze go to nie poklepie topy mega żywiczne takie jak gelato klepia jak maczana tylko ze bez złych efektow :P Do tego jak sie naturalnym haszem poprawi to juz wogole wpierdalasz całe menu w mcdonaldsie :smoke:

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by joker92 » 8 months ago

ja tez jointy sobie skrecam
ziomek ma taka maszyne do robienia fajek z tytoniu i kiedys probowalem u niego nabic sobie i zobaczyc czy to wyjdzie ale sie nie da jak cos jednak trzeba recznie choc gdzies w necie mi smignely takie maszyny co ci kreca same jointa ale juz nie pamietam gdzie

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 451
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Pronto » 8 months ago

joker92 wrote:
8 months ago
ja tez jointy sobie skrecam
ziomek ma taka maszyne do robienia fajek z tytoniu i kiedys probowalem u niego nabic sobie i zobaczyc czy to wyjdzie ale sie nie da jak cos jednak trzeba recznie choc gdzies w necie mi smignely takie maszyny co ci kreca same jointa ale juz nie pamietam gdzie
Bo ta nabijarka jest tylko do pustych papierosów gdzie masz sam papier i filtr nie wiem jak chciałeś do tego jointa wpakować chyba że zrobić zwykłego papierosa z tego :D

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Stevo » 8 months ago

joker92 wrote:
8 months ago
ziomek ma taka maszyne do robienia fajek z tytoniu i kiedys probowalem u niego nabic sobie i zobaczyc czy to wyjdzie ale sie nie da
Da się bo kiedyś też tak zrobiłem, tylko tytoń z tematem dobrze rozdrobniłem i wymieszałem. Ale wrażenia z palenia były... słabe, zapewne przez filtr w fajce. Jak komuś się nie chce kręcić to można teraz kupić takie gotowe zwiniete bletki ze wsypujesz tam temat, ubijasz i zakręcasz.
Wrzucam foto jak to wygląda.
Image

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 451
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Pronto » 8 months ago

Stevo, Fajne gdzie je kupujesz? Mega by to ułatwiło sprawę. U mnie kiedyś był taki sklep tabakiera i tam był tytoń luzem, bletki, filterki itp a teraz się zwinęli i już nie jestem na bieżąco :)

Status:
Stevo
Ssak
Użytkownik
Posts: 67
Joined: 8 months ago
Reputation: 6

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Stevo » 8 months ago

Pronto wrote:
8 months ago
Stevo, Fajne gdzie je kupujesz? Mega by to ułatwiło sprawę. U mnie kiedyś był taki sklep tabakiera i tam był tytoń luzem, bletki, filterki itp a teraz się zwinęli i już nie jestem na bieżąco :)
W takim małym sklepiku osiedlowym z różnymi alkoholami itp :) Ale online pewnie też gdzieś można zamówić jak nie masz ich u siebie w okolicy.

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KryzysWieku » 6 months ago

Widziałem je kiedyś w sklepie i się zastanawiałem czemu to takie długie a to się okazuje że w środku są różne rozmiary

Status:
DonPer
Psychonauta
Użytkownik
Posts: 614
Joined: 6 years ago
Reputation: 132

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by DonPer » 6 months ago

Stevo wrote:
8 months ago
joker92 wrote:
8 months ago
ziomek ma taka maszyne do robienia fajek z tytoniu i kiedys probowalem u niego nabic sobie i zobaczyc czy to wyjdzie ale sie nie da
Da się bo kiedyś też tak zrobiłem, tylko tytoń z tematem dobrze rozdrobniłem i wymieszałem. Ale wrażenia z palenia były... słabe, zapewne przez filtr w fajce. Jak komuś się nie chce kręcić to można teraz kupić takie gotowe zwiniete bletki ze wsypujesz tam temat, ubijasz i zakręcasz.
Wrzucam foto jak to wygląda.
Image
Jeżeli chcecie użyć filtr do palenia czegoś innego niż tytoń to nie używajcie tego samego filtru tylko taki węglowy sobie kupcie jak do blatów są coś takiego sprawdzi się dużo lepiej i faza będzie taka sama. :)

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KotPerski » 6 months ago

Albo wapo :smoke:

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Fake hash, Fake # - opinions, reviews, effects, description

Unread post by joker92 » 6 months ago

Pewnie drogie takie wynalazki ja wole tradycyjnego blanta skrecic niz takie cos przeciez tego najwiekszego bym chyba nigdy nie wykorzystal