Fall Cabal movie on cda

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Fall Cabal movie on cda

Unread post by MeFiuS » 11 months ago

Polecam obejrzeć do końca, zrozumiecie trochę co się dzieje na świecie i o co chodzi

https://m.cda.pl/video/5397681bc
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
kopciuch
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 11

Fall Cabal movie on cda

Unread post by kopciuch » 11 months ago

Ziomuś to trwa aż 3 godziny i z tego co widziałem to jakiś dokument a nie film, myślisz, że ktoś Ci tak w ciemno obejrzy 3h materiału ? :D

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 454
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Fall Cabal movie on cda

Unread post by Mirabelka » 11 months ago

tego sie nie da ogladac. nie chodzi nawet o tresc, ale jakosc. potworek sklejony z fragmentow innych filmow. kazdy z innym "tlumaczem". a najlepsze przy tych wszystkich oskarowych dzielach jest tekst "koniecznie obejrzyj do konca" :)
no i te kremy dla celebrytow z dzieciecych napletkow. ciekawe co biora tworcy tych filmow?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Fall Cabal movie on cda

Unread post by mbside » 11 months ago

Mirabelka wrote:
11 months ago
tego sie nie da ogladac. nie chodzi nawet o tresc, ale jakosc. potworek sklejony z fragmentow innych filmow. kazdy z innym "tlumaczem". a najlepsze przy tych wszystkich oskarowych dzielach jest tekst "koniecznie obejrzyj do konca" :)
no i te kremy dla celebrytow z dzieciecych napletkow. ciekawe co biora tworcy tych filmow?
Czyli nie warto oglądać

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 454
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Fall Cabal movie on cda

Unread post by Mirabelka » 11 months ago

mbside, wedlug mnie jesli jestes rozsadny to nie wierzysz po prostu w te wszystkie tajemnicze rewelacje. chyba, ze uwazasz, że idac caly czas przed siebie w koncu spadniesz w odchlan, bo Ziemia jest plaska. ale kazdy z nas ma "swoj rozum".

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Fall Cabal movie on cda

Unread post by mbside » 11 months ago

Mirabelka wrote:
11 months ago
mbside, wedlug mnie jesli jestes rozsadny to nie wierzysz po prostu w te wszystkie tajemnicze rewelacje. chyba, ze uwazasz, że idac caly czas przed siebie w koncu spadniesz w odchlan, bo Ziemia jest plaska. ale kazdy z nas ma "swoj rozum".
Więc to nie film dla mnie. Ostatnio jak widziałem na tik toku o jakiś testach 5g które uruchomia czipy zawarte w szczepionkach na covid w celu depopulacji to padłem ze śmiechu

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 454
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Fall Cabal movie on cda

Unread post by Mirabelka » 11 months ago

mbside, to dziwne bo ja slyszalam, ze ktoregos dnia sygnal nadany przez 5G wywola wielkie spiecie (niszczace cala elektronike na swiecie). a sygnal ten bedzie sie roznosil po specjanym polprzewodniku rozsiewanym po calym swiecie przez chemtrails czyli smugi chemiczne.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Fall Cabal movie on cda

Unread post by mbside » 11 months ago

Mirabelka wrote:
11 months ago
mbside, to dziwne bo ja slyszalam, ze ktoregos dnia sygnal nadany przez 5G wywola wielkie spiecie (niszczace cala elektronike na swiecie). a sygnal ten bedzie sie roznosil po specjanym polprzewodniku rozsiewanym po calym swiecie przez chemtrails czyli smugi chemiczne.
Nie wiem jak można wierzyć w coś takiego w ogóle 😂

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 454
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Fall Cabal movie on cda

Unread post by Mirabelka » 11 months ago

mbside, niektorym ludziom trudno pojac swiat w sposob wymagajacy przynajmniej troche wiedzy. nawet nie staraja sie zrozumiec podstawowych praw fizyki, chemii itp. latwiej isc na skroty.
no jak to taka kula jak Ziemia moze wirowac gdzies w kosmosie? latwiej wyobrazic sobie ja plaska. a tlumaczyc ten fenomen frazesami z youtuba.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1051
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

Fall Cabal movie on cda

Unread post by MeFiuS » 11 months ago

A prawo morskie albo naturalne że nas obowiązuje , ktoś coś wie? :think:
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
Mirabelka
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 454
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

Fall Cabal movie on cda

Unread post by Mirabelka » 11 months ago

MeFiuS, widze, ze jestes w to wkrecony. te zainteresowania pojawily sie po odstawieniu RC czy miales je wczesniej? tzn. czy byles swiadom tych wszystkich prawd i klamst biorac RC? czy dopiero czysty umysl to zrozumial?
no i czy masz dowód suwerena II RP wydany przez prezydenta II RP Jana Zbigniewa Potockiego?