FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM


Shop Profile: sandheavens

Status:
Magda99
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Magda99 » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Gandalf, wielkie dzięki za szybką odpowiedź, napisałam privnote, czekam na info. Span sprawdzany cały czas, niestety tam się nic nie zapodziało.

Status:
Krucyfix
Szczur
Newbie
Posts: 20
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Krucyfix » 2 years ago

A co jesli paczka nie dotrze ? Jest ponowna wysylka ?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Gandalf » 2 years ago

Krucyfix, Tak, są reshipy, chociaż bardzo rzadko, baaaardzo rzadko, zdarza się, że paczka nie doleci.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.


Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by M100 » 2 years ago

Krucyfix wrote:
2 years ago
A co jesli paczka nie dotrze ? Jest ponowna wysylka ?
tak u mnie jest reship :D
Będzie dobre :)

Status:
broken
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 80
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by broken » 2 years ago

Po ilu dniach od statusu "shipped" można zapytać co się dzieje z paczką?

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by YourNightmare » 2 years ago

Paka leci 2-3 dni więc możesz zapytać v jak nie będzie paczki tydzień
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
soplicawisnia
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 74
Joined: 3 years ago
Reputation: 17

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by soplicawisnia » 2 years ago

może warto by byłodopisać w FAQ - godziny pracy biura obsługi klienta i jakie dni :roll:

to bardzo pomoże bo czasami robi się niepotrzebny bałagan w dziale "opinia sklepu"

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Gandalf » 2 years ago

soplicawisnia, Po co? Z FAQ można wywnioskować bez problemu, w jakie dni możemy oczekiwać odpowiedzi, tj. w jakie dni wspomniane "biuro" działa.
Bardzo ładnie rozpisany FAQ. :)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
sandheavens
Narkotykacz
User avatar
Sklep
Topic author
Posts: 278
Joined: 3 years ago
Reputation: 718

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by sandheavens » 2 years ago

Cześć,
Mimo tego, ze na forum jest już dział FAQ i każdy może sobie przeczytać i uzyskać odpowiedź na większość nurtujących pytań to mimo to i tak na emailu dostajemy mase pytań, które mozna uznać za SPAM, a co dalej przekłada się na czas odpowiedzi dla innych klientów jak i co najważniejsze przyjmowanie właściwych zamówień.
Wszystkie proste pytania, które NIE SĄ ZWIĄZANE Z PRZYJMOWANIEM I SKŁADANIEM ZAMÓWIEŃ- prosimy kierować wysyłając w wiadomości prywatnej do usera forum: SandheavnesFAQ lub pisząc na email: [email protected]- OSOBA TA PRZEDSTAWIA WAM SIĘ W POŚCIE PONIŻEJ.

A więc od dzisiaj pytania kierowane na email: [email protected] i które sa oczywiste ze względu na charakter prowadzonej działalności, czyli pytania typu:

-gdzie kod?
-kiedy kod?
-bedzie dzisiaj kod?
-dasz rade wczesniej wyslac kod?
-mam cisnienie mordeczko, hehe wiec mozesz zerknac czy jest juz tam kod dla mnie hehe?
-a towar ten i ten to kiedy bedzie?
-przelewem bankowym da rade oplacic zamowienie (mam 3 oplacone zamowienia/mam 9999 oplaconych zamowien)?
-numer sledzenia, dasz?
-paczka miala wyleciec w poniedzialek, napewno wyleciala wtedy?
-jest wtorek, paczka napewno bedzie na jutro czyli na srode?
-chcialem sie tylko upewnic, jutro piatek wiec dostane swoje zamowienie przed weekendem?
-jestem klientem takim, ze razem to zarobimy kilka baniek w pół roku(a jak dobra ta trojeczka to i w kwartał) jedyne co musisz zrobic to wyslac mi sample za friczko, ja sprawdze jakosc i działamy, morda no i gratis to oczywiscie skrobne pozytywne opinie na forum.


.Takie i podobne wiadomosci kierowane na email: [email protected] beda przez nasz zespół ignorowane. :smoke:
web: https://sandheavens.cc/
email I: [email protected]/ [email protected]
:smoke:

Status:
SandheavensFAQ
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 137
Joined: 2 years ago
Reputation: 198

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by SandheavensFAQ » 2 years ago

Cześć wam,
Tutaj SandheavensFAQ
Zostałem powołany do życia, aby odpowiadać szybko i trafnie na wasze proste pytania dotyczące działania naszego sklepu. Jeteśmy przekonani, że takie rozbudowanie naszej działalności poprawi jakość kontaktu z nami niwelując jednocześnie zbędne domysły i niepokoje, które nieraz tutaj pojawiają się gdy z głównym administratorem sklepu jest chwilowy brak kontaktu (czyt.: Pytań tak wiele, a wciąż tak mało odpowiedzi :? )

Podsumowując obowiązki, które zostały mi powierzone:
Jesli masz jakies drobne pytania, wątpliwości lub po złożeniu zamówienia w naszym sklepie nie wszystko jest dla Ciebie jasne to w takiej chwili masz możliwość wysłania do mnie prywatnej wiadomości na moj profil zarejsterowany na naszym forum lub napisania takiej samej wiadomości z takim pytaniem na moj adres email: [email protected] i w obu przypadkach postaramy sie odpowiedziec na wiadomość i rozwiać Twoje wątpliwośći szybciej niż było to dotychczas możliwe.
Prace zaczynam od jutrzejszego wieczora. :wave:
Zamówienia składaj przez webstore: https://sandheavens.com/ lub email: [email protected]

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by blacked_out » 2 years ago

sandheavens wrote:
2 years ago
-gdzie kod?
-kiedy kod?
-bedzie dzisiaj kod?
-dasz rade wczesniej wyslac kod?
Śmiechłem, bo przypomina mi to napalonego małolata który zamówił coś i nie może się doczekać xD

Status:
Kojot07
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Kojot07 » 2 years ago

Co w sytuacji gdy zamawiałem paczkę przed świętami , wczoraj dostałem kod i pisałem sandovi o to żeby przedłużył pobyt paczki, dziś idę Do paczkomatu patrzę a tam pisze że przesyłka trafiła do adresata jest jaka kolwiek szansa żeby sand cokolwiek wyslal ?
Pozdrawiam

Status:
Krisss
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 118
Joined: 6 years ago
Reputation: 42

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Krisss » 2 years ago

A nie było tam przypadkiem informacji, że przesyłka trafiła spowrotem do nadawcy (nie adresata :P ) Bo to by była normalna kolej rzeczy - nie zdążysz odebrać paczki w ciągu 48h to ona wraca do nadawcy.

Status:
Kojot07
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 4 years ago
Reputation: 3

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Kojot07 » 2 years ago

Już wyjaśniłem z sandem, lipa w huj ale moja wina .. bo nie zdążyłem wrócić na czas

Status:
Fluor
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 3 years ago
Reputation: 11

FAQ Sandheavens.cc - READ THIS TOPIC BEFORE YOU WRITE AN EMAIL OR ASK A QUESTION AT THE FORUM

Unread post by Fluor » 2 years ago

sandheavens, SandheavensFAQ,

Niestety wcześniej nie przeczytałem tego wątku i wysłałem pare nie potrzebnych maili ale prosze o rozgrzeszenie i postanawiam poprawe wysłałem maila z numerem zamówienia które miało być wczoraj. Mój mail ma w adresie nazwe tego profilu na dopku, dajcie znać co tam się dzieje prosze.