Flualprazolam (RC)

A group of drugs with anxiolytic, sedative, hypnotic, anticonvulsant, muscle-relaxing and amnestic effects.
Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

FLUALPRAZOLAM

wzór strukturalny:
file.png
file.png (34.91 KiB)
Aktualnie jedno z popularniejszych benzodiazepin na rynku RC, dostępna jest u większości vendorów w postaci małych, żółtych tabletek. Osobiscie dziala ona na mnie bardzo prospołecznie, przy większych dawkach kładzie do łóżka. Piszcie tutaj własne opinie co do substancji! :D

Status:
Wizzair
Wściekły wąż
User avatar
Użytkownik
Posts: 2068
Joined: 6 years ago
Reputation: 720

Flualprazolam (RC)

Unread post by Wizzair » 4 years ago

:lol: tak popularne benzo, ze w 2018 r w Polsce wykrywano wszystkie benzo ale nie to.
Tak popularne, ze w slowenskim labie (ktore bada rc z ramienia eu) wpadlo raz i potem juz nie wpadlo.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Wizzair, większość vendorów sprzedaje owy odczynnik jako flualpre, ale zalozmy ze oceniamy tutaj te male zolte tableteczki. Też macie wrażenie że w tych płaskich bez loga LL ani przedziałki jest nierówno rozłożona substancja? Podzielilem ja na 4 czesci, w pierwszym dniu zjadlem 1/2 i efekt byl taki sobie na poziomie praktycznie placebo. w drugi dzien wzialem 1/4 i zadzialalo o wiele lepiej.

Status:
DragonJe DMT
Dopaminator
User avatar
Newbie
Posts: 1218
Joined: 7 years ago
Reputation: 187

Flualprazolam (RC)

Unread post by DragonJe DMT » 4 years ago

Ja nigdy nie jadłem 1/2 zawsze leciały całe.
Zauważyłem, że ta Falpra ma skłonności do ciągów i utraty kontroli.
Zawsze biorę jedną i po godzinie biorę 2 i później jak wezmę 3 to budzę się z ręką w nocniku jak to się mówi.

Zdarzało mi się tak jeszcze z clonem .

Ktoś ma podobnie ?
---------------------------------------------------------------------------
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
______________________________________________
Jeśli mój post pomógł Ci w jakiś sposób daj plusik :D Nic Cię on nie kosztuje :)

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

DragonJe DMT wrote:
4 years ago
Zauważyłem, że ta Falpra ma skłonności do ciągów i utraty kontroli.
jak kazde benzo w duzych ilosciach
Ja nie lubie takich jazd, wole brac male dawki i cieszyc sie lekkimi acz odczuwalnymi efektami typu zwiekszona motywacja, rozluznienie, zanik lęków

Dodano po 3 minutach 11 sekundach:
Aczkolwiek zdarza mi sie przesadzic i wtedy dorzutek nie kontroluje xD

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Flualprazolam (RC)

Unread post by Gargameli » 4 years ago

Dodam, że na rynku lata też Fluclotizolam... również małe żółte tableteczki, takie jak w opisie... biorąc je do ręki różnica niedostrzegalna [nie mają podziałki i logo LL] De fakto blisko mu do Etizolamu, aczkolwiek sporo "mocniejszy", okres półtrwania to przedział 2 - 3 godzin.

Dałam tylko przykład, że wygląd identyczny, a substancje zupełnie inne.

Dodano po 5 minutach 34 sekundach:
Wizzair, no właśnie ciekawe, że Flualprazolam jakoś rzadko wpada i mało o nim u Słoweńców :-)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Tak jeszcze dodam ze tolerancja rosnie baaardzo szybko, a skręt występuje już po tygodniu. Radze uwazac z tą substancją

Gargameli, akurat badalem duzo tych zoltych tabletek bez przedzialki i nie sadze zeby to bylo to. Moze i to bylo cos innego niz flualpra ale napisalas ze okres poltrwania to 2-3h a u mnie to on zawsze wynosil ~10h na pewno. Wszystko bylo kupowane od trusted vendora partnerskiego. Ale nie wiem. Niech ktoś inny też sie wypowie.

Wiadomość moderatora

scalono

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Gargameli wrote:
4 years ago
Dodam, że na rynku lata też Fluclotizolam... również małe żółte tableteczki, takie jak w opisie... biorąc je do ręki różnica niedostrzegalna [nie mają podziałki i logo LL] De fakto blisko mu do Etizolamu, aczkolwiek sporo "mocniejszy", okres półtrwania to przedział 2 - 3 godzin.

Dałam tylko przykład, że wygląd identyczny, a substancje zupełnie inne.
Jakieś źródło? Nie rozumiem po co mieliby fałszować, skoro flualpra jest nadal legalna

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Flualprazolam (RC)

Unread post by Gargameli » 4 years ago

maaatrix, stacjonarki u czeskich braci...
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Rathy
Psychonauta
User avatar
Dulcynea
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 353

Flualprazolam (RC)

Unread post by Rathy » 4 years ago

Nie lubie czuć się ścięta nawet jeśli akurat chcę zasnąć. Wolę być ululana i pluszowa aniżeli czuć, że jak się nie położę to padnę. Gdy odczuwam lęk w środku miasta nie mogę być uwalona - muszę bezpiecznie wrócić do domu i mieć trzeźwe myślenie.

Kiedyś w drodze do kina atak paniki uderzył w autobusie. Powiedziałam sobie - a chu, dasz radę. Wzięłam hydroksyzyne bo to jedyne co wtedy miałam. Efekt? Zasnęłam na filmie. Po przebudzeniu niestety wiele objawów somatycznych zostało.

Flua miałam okazję brać kilka razy. Połówka miała mnie położyć do łóżka, wtedy na niczym innym mi nie zależało i jej działanie to było właśnie typowe ścięcie, że jakbym się nie położyła to poleciałabym na podłogę tak jak stoje.

Teraz zależy mi bardziej na działaniu przeciwlękowym - jak to dawkować aby otrzymać pożądany efekt?

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

Flualprazolam (RC)

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

Rathy wrote:
4 years ago
Teraz zależy mi bardziej na działaniu przeciwlękowym - jak to dawkować aby otrzymać pożądany efekt?
1/4 tabletki, jeśli nie masz tolerki, jeśli masz 1/2.

Status:
purecocaine
Odkurzacz
User avatar
Samiec ALFA-PVP
Topic author
Posts: 799
Joined: 5 years ago
Reputation: 276

Flualprazolam (RC)

Unread post by purecocaine » 4 years ago

Rathy, Jeśli chodzi o działanie przeciwlękowe: Jak masz zamiar się leczyć chronicznie to na prawde nie polecam benzo które mocno uzależnia fizycznie + do tego dochodzi tolerancja bardzo szybko rosnąca. Benzo tylko doraźnie! Na dłuższą metę polecam SSRI ;) Wrzuć sobie 1/4 i sprawdź czy zadziała, jeśli nie to dorzuć kolejną 1/4. Mówię tu o dawkowaniu dla osoby bez tolernacji oczywiście.

Status:
Rathy
Psychonauta
User avatar
Dulcynea
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 353

Flualprazolam (RC)

Unread post by Rathy » 4 years ago

maaatrix, Nie, nie zamierzam się tym leczyć długoterminowo. Chodzi mi o zastosowanie doraźne. Nie korzystam częściej niż raz na dwa tygodnie, po prostu gdy sytuacja tego wymaga (atak paniki w autobusie, na ulicy).
Pisząc wprost - uczęszczam na psychoterapię obecnie, przyjmuję trazodon (trittico) na lęki właśnie i zamierzam sobie radzić najlepiej jak umiem po prostu pracując nad sobą... jednak poczucie bezpieczeństwa w postaci tabletki wciąż jest konieczne :( To jeszcze nie ten etap :(

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy


Status:
Darum
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Flualprazolam (RC)

Unread post by Darum » 3 years ago

Dziwie się, że ten temat jest tak martwy. Przecież za etizolamem to najlepsze benzo do zbijania bad tripów/końcówki fazy. Zawsze mnie usypiała to mnie wkurzało. Dopiero przy 0,5mg było ok i było praktycznie jak na alprze z lekką nutą nasenną. Dawał olbrzymią pewność siebie, usuwał wszystkie lęki jeżeli takowe były.