Flualprazolam (RC)

A group of drugs with anxiolytic, sedative, hypnotic, anticonvulsant, muscle-relaxing and amnestic effects.
Status:
Darum
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 years ago
Reputation: 17

Flualprazolam (RC)

Unread post by Darum » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Dziwie się, że ten temat jest tak martwy. Przecież za etizolamem to najlepsze benzo do zbijania bad tripów/końcówki fazy. Zawsze mnie usypiała to mnie wkurzało. Dopiero przy 0,5mg było ok i było praktycznie jak na alprze z lekką nutą nasenną. Dawał olbrzymią pewność siebie, usuwał wszystkie lęki jeżeli takowe były.

Status:
Kociamber32
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Flualprazolam (RC)

Unread post by Kociamber32 » 3 years ago

Jakieś info u którego vendora jest dostępny ? ;)

Status:
czopkitrzy
Szczur
Newbie
Posts: 22
Joined: 4 years ago
Reputation: 11

Flualprazolam (RC)

Unread post by czopkitrzy » 3 years ago

Tak sobie teraz o tym benzo przypomniałem, już trochę tych benzo zjadłem i ten był najbardziej mocarny ze wszystkich chyba na świecie. Jeden vendor u nas z forum je miał a dokładnie pan atomówka w postaci 1mg.

Zjedzenie przypadkowo 1mg tego kiedyś skończyło się blackoutem na 24 godziny budząc sie z mokrymi majtkami okazało sie ze zasnąłem z winem półwytrawnym które sobie wylałem na majty.

Moc 10+/10
Zastosowanie do zjazdów po RC tu dam 7/10
tylko dlatego że zdecydowanie za długo trzyma ale to benzo zbije ci całą tablice Mendelejewa w mgnieniu oka.

Okres działania zależy od dawki ale przy 1mg jest to bankowo około 8-16 godzin torpedy do 30-48h kompletnego działania przy niskiej benzo tolerce. Dla mnie zdecydowanie za długo. Daje 5/10 dlatego źe to dla mnie zabójczy okres działania szczególnie że używam benzo głównie do spania po zarwanej nocce czy po ciężkim melanżu. Dla tych co lubią benzo-efekty i jedzą je rekreacyjnie to tutaj jest 10/10 zdecydowanie najdłużej trzymające benzo które było mi dane spróbować


Największy mocarz jakiego doświadczyłem, można narobić wiele głupot po tym.
Daje 7/10 ze względu na czas działania, ciężko sie po tym pozbierać do kupy na drugi dzień. Ja będzie kiedyś dostępne to kupie jeszcze raz pare sztuk :D

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

Flualprazolam (RC)

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

Kociamber32,
Kociamber32 wrote:
3 years ago
Jakieś info u którego vendora jest dostępny
podbijam
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Flualprazolam (RC)

Unread post by OomAmee » 3 years ago

Piękna substancja ale wymiotło ją z rynku chyba.
Najlepszy odsypiacz.
Jak miałem potężne zaległości w spaniu, zarzucałem to i spałem nienormalne ilości.
25,5 h to mój rekord a jak chce się pełni wykorzystać jej potencjał, to trzeba sobie dać co najmniej 16h.

Co najbliższe mi się udało znaleźć to Xanax u Jokera ale tam jest czysty Alprazolam
I działanie zupełnie inne bo bardziej uspokajające niż usypiające.

Dodano po 55 minutach 10 sekundach:
Paczcie jest nadzieja!
flualpra — kopia.png
flualpra — kopia.png (15.79 KiB)
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

Flualprazolam (RC)

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

OomAmee, kurcze ale u preda to ryzyko z zamawianiem, chyba ze sie duzo pozmienialo, w takim razie zwracam honor.
Bardzo mi zalezy zeby to znaleźć.
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
OomAmee
B-K Zwierz
User avatar
OomAmee
Posts: 1745
Joined: 7 years ago
Reputation: 953

Flualprazolam (RC)

Unread post by OomAmee » 3 years ago

Kamilwajha, Ja zamówię na pewno. Ryzyko jest wszędzie. A fluaprę to szczerze mówiąc chyba tylko u Preda widziałem. Jakoś w innych sklepach tego nie kojarzę. Shopy mogły ewentualnie mieć, jak działały.
A po nocy przychodzi dzień
A po burzy spokój

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

Flualprazolam (RC)

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

OomAmee, jeszcse atomoqy miali ktos jeszcze , ale tez przez chwilke..
OomAmee wrote:
3 years ago
Ja zamówię na pewno.

Do odwaznych swiat nalezy :)
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
Ilinx
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 6
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Flualprazolam (RC)

Unread post by Ilinx » 3 years ago

Jak wygląda w Polsce sytuacja jeżeli chodzi o Flualpre, jest jeszcze legalna? Znajduje sprzeczne ze sobą informacje a w wykazie jej nie widać.

Status:
Hoxed
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 293
Joined: 5 years ago
Reputation: 161

Flualprazolam (RC)

Unread post by Hoxed » 3 years ago

Darum wrote:
3 years ago
Dziwie się, że ten temat jest tak martwy. Przecież za etizolamem to najlepsze benzo do zbijania bad tripów/końcówki fazy
a w mojej opinii to chyba jedno z gorszych benzo jakich mozna sobie podać przez to że no wlasnie zawsze kladzie sdpać, malo sie pamięta i odpierdala akcje jak chochlik jakiś. Do zbijaniania badtripów bylo by oki, na zwale tez. tak po prostu odradzam
Ilinx wrote:
3 years ago
Jak wygląda w Polsce sytuacja jeżeli chodzi o Flualpre, jest jeszcze legalna? Znajduje sprzeczne ze sobą informacje a w wykazie jej nie widać.
pewnie lipa gdzie ci odpuszcza a nawet jesli to i tak sie to musi przetoczyc przez ta zjebana maszyne wiec radze ostroznie xd
Obczaj moje recenzje, tutoriale i inne tematy. Jesli ci pomogłem nie obraże sie za rep +
pzdr

Status:
Kamezini
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 1

Flualprazolam (RC)

Unread post by Kamezini » 2 years ago

amnezyjne bardzo. wole już nie zamawiać.

Status:
kkk132
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 79
Joined: 5 years ago
Reputation: 26

Flualprazolam (RC)

Unread post by kkk132 » 2 years ago

Flualprazolam - moje jednocześnie błogosławieństwo jak i przekleństwo.
To co człowiek po tym wyprawia... nawet nie wiem, nieraz dowiaduję się dopiero kolejnego dnia co odjebałem.

Za to przeciwlękowo - 20/10
Na zjazd - 20/10
Na sen - tutaj zależy, bo jak chcę usnąć to bez problemu usypiam, a jeśli nie chcę spać (a z reguły nie chcę, tylko motywuje mnie do robienia w sumie wszystkiego, czy to programowania, czy to wyjścia na miasto i odpierdalania czegoś kompletnie głupiego, no po prostu benzo do wszystkiego wg mnie.

Potencjał uzależniający - 100/10
Swego czasu zamawiałem po 500/1000 mg tego w prochu i rozpuszczałem w glikolu propylenowym, co kończyło się... nie trudno się domyślić... ale powiem - wpierdalaniem chorych ilości typu UWAGA 30-60 MG DZIENNIE!!!
PGP:

Status:
AMAChill
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 24

Flualprazolam (RC)

Unread post by AMAChill » 2 years ago

Moja przygoda z Flualprazolamem wyglądała tak. Przyszła torba, w niej 100 sztuk po 1mg. Wziąłem jedną i nagle odzyskuję przytomność ponad tydzień później, wesele kumpla mnie ominęło, innego chciałem pobić musiał uciekać samochodem noż kurwa cud farmakologii. Jeszcze przeżyłem w domu dwa konkretne ataki padaczki (wiecie, napięcie wszystkich mięśni do granic możliwości, wykręcanie głowy i kończyn do tyłu krzycząc przy tym w niebogłosy a potem nieświadomość podczas której miota nami jak szatan) więc SOR też zaliczyłem. Ta benzodiazepina być może ma jakiś potencjał ale we wszystkich tabsach było w kurwę zawyżone dawkowanie. Mogli dać 0.250mg - 0,5mg i myślę, że byłoby znacznie lepiej a tak to wpakowali dawkę sugerując się jedynie teoretycznym wzmocnieniem działania względem Alprazolamu bo na pewno nikt tego nie spróbował przed natrzaskaniem tych tabletek. Z tego względu dla mnie najgorsza benzodiazepina no chyba, że do spania. Bierzesz tabletkę, kładziesz się urywa ci film i budzisz się rano - do tego jak znalazł. Na pewno jest to bardzo niebezpieczny związek jeden z najbardziej padakogennych, okrutnie szybko i mocno uzależnia jak żadne inne benzo i jak badać to tylko roztwór bo tabletki to najlepiej do pieca odrazu.

Status:
dziangasijus
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 157
Joined: 4 years ago
Reputation: 48

Flualprazolam (RC)

Unread post by dziangasijus » 2 years ago

Is it still legal in china?

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Flualprazolam (RC)

Unread post by M100 » 2 years ago

Ja pamiętam akcje z flualpra to też zerwał mi się film baba wróciła do domu to
Komoda w korytarzu wysunięta szuflada i wylana do środka całą butelka pepsi pusta
Na stole talerz a na nim jakieś kolorowe tabletki (do teraz niewiem co tam jeszcze było)
Pusta czyta szklanka (chyba miała byś na pepsi)
Szklana na drinki
Pod stołem na ja leżałem z potłuczoną drugą szklanką i prawie pustą butelką wódki część wypita reszta się wylata .

Jeśli chodzi tylko o branie na sen to 2-3mg i spałem jak niedźwiedź po przebudzeniu jeszcze jakieś 39 minut lekko zamiany ale wyjście na balkon, woda mineralna papierosek i witamy spowrotem.
Będzie dobre :)

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Flualprazolam (RC)

Unread post by Only Perfect » 1 year ago

Ja śpié po tym bardzo ładnie. Moc mocniejsza od clonazepamu więc budzik nie obudził mnie do pracy kilka razy. Aktualnie zamknąłem się w łazience i czekam aż wejdzie bo tylko tu nie słychać chrapania człowieka z którym mieszkam. Jak macie lęki albo inne tego typu problemy to często są one spowodowane dźwiękami które słyszycie.