Freestyle from forum users

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Topic author
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

Freestyle from forum users

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Witam, nie wiem czy to się dobrze przyjmie - ale pewnego czasu wiele osób pisało na dopku swojego testy, jak i rymowanki. Chciałbym aby ten temat był traktowany jako zabawa, a administracje bym prosił o usuwanie ewentualnego nieładnego(skrajnrgo) naśmiewanie się z tworów użytkowników. Nie każdy jest wirtuozem muzyki, chodź wielu osób ma na nią zajawe, i to widać nawet na tym fotum. W tym temacie chciałbym żebyście mogli się uśmiechnąć, jak i ocenić(bez obraz oczywiście, żarciki oki :E ) freestyle jakie będą tu zamieszczane. Pamiętajcie że to co słyszycie w radiu/mainstreamie, przechodzi przez masę korekt producentów osób, którzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Tutaj chciałbym zobaczyć od totalnie amatorkich freestyle ze mega słabą składnią(co i tak jest zajebistem, bo każdy od tego zaczynał), aż po jakieś już lepsze nawijki. I podkreśłam, ma być to freestyle! Bo napisanie tekstu wcześniej będzie oszustwem wobec innych. I jakie kasztany by tu nie trafiały, czy nawet free nawinięty na lepszym sprzęcie to nie ma znaczenia, nikt nie powinien zostać obrażony, ale humorek i jakieś drobne żarciki czemu nie :D . Osoba z tą zajawką nigdy nie skrytykuje kogoś kto zaczyna, ja biorę pod uwagę składność rymów, a nie wydźwięk bo raczej nikt(chyba) tutaj nie jest profesjonalnym muzykiem, z konkretnym producentem. Udanej zabawy, i pamiętajcie że to FREE!! Tylko bez twarzy. Się rozpisałem ale lekki kocioł jest w głowie wybaczcie, czekam na jakąś nawijke kogoś z głowy, ostatnio nie mam z kim za bardzo tego robić. :D
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Topic author
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

Freestyle from forum users

Unread post by BendfellsTM » 1 year ago

Nie mam skilli jak VanTaron, ale była to totalnie luźna nawijka przy piwku, i blanciku,
Oczywiście bez żadnego wcześniej napisanego tesktu, leciałem sobie po prostu pod bit. Niby proste, parę rymów, a mi się ryj cieszy jak mogę nawinąć coś (nawet jakiegoś kasztana), bo to jest właśnie pasja. Nagrane na dworze telefonem jakimś starym, do tego jeszcze rozyebanym, totalny spontan. :E Ale wydaje mi się że właśnie w tym temacie powinny się pokazywać suche nagrania, naturalne. :)
https://rapfame.app/tracks/11698877
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

Freestyle from forum users

Unread post by LadyEM » 1 year ago

Fajny temat! Chętnie sobie poczytam waszą twórczość :)

Status:
Pieknysyf
Sniffiarz
Newbie
Posts: 130
Joined: 1 year ago
Reputation: 7

Freestyle from forum users

Unread post by Pieknysyf » 1 year ago

cieakwy temat czekane na jakies freestyle :D VanTaron, pokaz co potrafisz ahaha

Status:
VanTaron
Ssak
User avatar
Siemanopix
Posts: 67
Joined: 4 years ago
Reputation: 63

Freestyle from forum users

Unread post by VanTaron » 1 year ago

Dawno nic nie nagrywałem., Tutaj proszę jeden freestyle.
Image

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Freestyle from forum users

Unread post by Kleopatra » 1 year ago

No pięknie VanTaron i BendfellsTM przetarli szlaki. :P Ktoś jeszcze się pochwali umiejętnościami? :D