Gifts from Santa Claus 2021

News and information from the forum. It is all you need to know how to navigate efficiently here.
Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

This post has high reputation.

Image

Kto był grzeczny w tym roku?!

Jeśli aktywnie udzielasz się na forum, przestrzegasz regulaminu, a czerwone jak strój św. Mikołaja zasady widoczne pod polami pisania nie są Ci obce - napisz tutaj, a może otrzymasz awans! 8-)

1) Jeżeli jesteś NEWBIE i chcesz awansować na rangę USER - po prostu tu napisz. Ważne aby twoje konto nie było nowe, musisz mieć trochę postów, musimy mieć po czym ocenić, czy się nadajesz czy nie. Dlatego bardzo prosimy - jeżeli Twoje konto jest nowe, masz zaledwie kilka postów to nie zaśmiecaj tematu, gdyż i tak Twoja prośba nie zostanie wzięta pod uwagę!

2) Jeżeli narozrabiałeś, dostałeś karnie rangę NEWBIE i chcesz odzyskać rangę USER - napisz tutaj. Tylko nie zapomnij przeprosić za swoje złe zachowanie! Każdy, kto będzie chciał się dogadać i wykaże chęć poprawy dostanie kolejną szansę. Wyjątkiem są osoby, które próbowały tutaj robić handel lub reklamę - oni jedyne co dostaną na Mikołajki to specjalny prezent od użytkownika Biskup_Analny i to nawet bez owianego sławą specyfiku od naszego nowego partnera - Red18. Wyjątkiem jest również kilka osób, którym dawanie rangi USER nie ma żadnego sensu, natomiast takie osoby można wyliczyć na palcach jednej ręki + istnieje szansa, że św. Mikołaj przygotuje coś nawet dla nich!

3) Jeżeli masz rangę USER, jesteś znanym i szanowanym użytkownikiem naszego forum i uważasz, że zasłużyłeś na to, aby wstąpić w szeregi FORUMOWEJ ELITY - napisz tutaj. Pisząc post dodaj w nim od razu info, jaki napis chciałbyś mieć na grafice rangi specjalnej, przyda się to na wypadek jeśli Mikołaj stwierdzi, że byłeś grzeczny i takową dostaniesz. Pamiętajcie aby napis nie był zbyt długi - musi zmieścić się na obrazku rangi! Wystarczy sobie porównać długość swojego napisu do istniejących już rang.

Zgłaszać można się do 6 grudnia włącznie. 6 grudnia wieczorem, św. Mikołaj sprawdzi każde Wasze zgłoszenie i na tej podstawie będzie przyznawał prezenty. Zgłoszenia wysłane po terminie nie będą brane pod uwagę!
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Biskup_Analny
Opiowrak
User avatar
Biskup
Posts: 404
Joined: 3 years ago
Reputation: 186

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Biskup_Analny » 2 years ago

Ja narozrabiałem i zadymiłem i przeze mnie to całe zamieszanie i "amnestia", także ja osobiście nie zasługuję na rangę i się o nią nie ubiegam. Życzę powodzenia. Odpisałem ponieważ zostałem wspomniany przez Sergiusz,
Anus Domini

Status:
Anonim67
Newbie

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Anonim67 » 2 years ago

This post has high reputation.

Witam użytkowników i administrację, jako że jestem znanym, może nie do końca przez każdego i każdego w dużym stopniu lubianym użytkownikiem, mam dobra reputację i trochę postów, proszę o awans na rangę specjalną. W napisie obok rangi chciałbym mieć napis "abstynent" dlatego że jestem w okresie abstynencji którego nie mam zamiaru porzucać i po jakimś czasie napiszę o tym post w odpowiednim dziale by dal on wiarę innym userom że z nałogu da się wyjść. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i życzę wspaniałych świąt.
Spoiler:
Drogi Mikołaju, piszę do Ciebie ten list na papierze ściernym, bo wiem co zrobiłeś z poprzednim... :D

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by M100 » 2 years ago

Jestem starym usserem w nowej wersji a dlaczego chciał bym rangę specjalną ?
Unikam konfliktów nie wchodzę w jakieś gierki
Staram się dzielić wiedzą jaką posiadłem przez lata praktyk
Ostrzegam ludzi przed benzo, z którego chce wyjść idevna detox i dalej na terapię

Ogolnie jestem grzeczny.
Uważam też, że jest grono ludzi którzy mnie lubię jak reż ich lubie i szanuje zresztą jak każdego.

Odnoszę się z szacunkiem do administracji forum.

Ogolnie jestem grzeczny .

Co bym chciał mieć dopisanie na specjalnej ?
BENZO OFF
Last edited by M100 2 years ago, edited 1 time in total.
Będzie dobre :)

Status:
Asaya
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 31
Joined: 3 years ago
Reputation: 17

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Asaya » 2 years ago

Chętnie przyjmę range usera :thumbup:

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

HarryPottet wrote:
2 years ago
Farmaceuta OFF
Błagam, czytajcie to co jest napisane w pierwszym poście...
To co podałeś na 90% nie zmieści się na obrazku rangi!
Sergiusz wrote:
2 years ago
Pamiętajcie aby napis nie był zbyt długi - musi zmieścić się na obrazku rangi! Wystarczy sobie porównać długość swojego napisu do istniejących już rang.
Św. Mikołaj będzie bardzo wdzięczny, jeśli nie będzie musiał powtarzać temu każdego z osobna.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by M100 » 2 years ago

Sergiusz,
Ile to ma mieć max liter ?

Już zmieniłem będzie chyba dobrze.
Będzie dobre :)

Status:
Sergiusz
Zaklinacz węży
User avatar
Administrator
Topic author
Posts: 927
Joined: 7 years ago
Reputation: 1824

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Sergiusz » 2 years ago

HarryPottet wrote:
2 years ago
Sergiusz,
Ile to ma mieć max liter ?

Już zmieniłem będzie chyba dobrze.
Nie ma wyznaczonej maksymalnej ilości znaków. Dlaczego? Ano dlatego, że każdy znak ma inną szerokość.
Jeżeli Twoja nazwa będzie się składać z liter wąskich jak "I" to możesz pewnie mieć ich z 20. A jeżeli będą to w znacznej większości znaki szerokie jak "B" to zmieści się ich dużo mniej - to chyba powinno być logiczne.

Powtórzę:
Pamiętajcie aby napis nie był zbyt długi - musi zmieścić się na obrazku rangi! Wystarczy sobie porównać długość swojego napisu do istniejących już rang.

Zobaczcie np. na rangę widoczną przy moim profilu. Słowo ADMINISTRATOR - mieści się idealnie. Tak więc pisząc swoje propozycje wystarczy porównać, czy Wasz tekst (pisany capslockiem) nie jest przypadkiem dłuższy od:
ADMINISTRATOR
Jeżeli jest równy lub krótszy - jest ok. Jeżeli jest dłuższy - odpada.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
M100
Dopaminator
User avatar
Użytkownik
Posts: 1173
Joined: 3 years ago
Reputation: 312

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by M100 » 2 years ago

Sergiusz
Zmieniłem na BENZO OFF
Będzie dobre :)

Status:
headoff3
Szczur
User avatar
Użytkownik
Posts: 21
Joined: 6 years ago
Reputation: 2

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by headoff3 » 2 years ago

O kurde, będzie awans na kaprala.
Desire is irrelevant.

Status:
Dixie
Sniffiarz
User avatar
dixie
Posts: 103
Joined: 3 years ago
Reputation: 269

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Dixie » 2 years ago

To ja poproszę grzecznie o zmianę nazwy rangi na "BRAVEHEART" i obiecuję być równie niegrzeczna co do tej pory :twisted: Jako "żona" czuję się osamotniona, bo "mąż" zniknął i coś czuję, że już nie wróci :lol:

A i przy okazji można by poprawić beeniepatu nazwę rangi (rozdają prezenty a sam chyba przeoczył, by o to poprosić 😝), bo drobny błąd tam jest. Poprawnie chyba powinno być "YOUR ATTORNEY" 😁
ImagePrzyszłość jest rodzaju żeńskiego
i (dlatego) nieobliczalna
:twisted:

Status:
Det
Szczur
Użytkownik
Posts: 35
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Det » 2 years ago

User brzmi dumnie 😉

Status:
bewu89
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 181
Joined: 2 years ago
Reputation: 54

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by bewu89 » 2 years ago

Ja mam range NEWBIE i właśnie się zastanawiałem co trzeba zrobić żeby wskoczyć level wyżej i być normalnym użytkownikiem tak więc dzięki za podpowiedź i wyrazam prośbę o tzw awans na USER.
Chyba nie było ze mną wielkich problemów (może dosłownie na początku,dawno temu i nie prawda) no i z aktywnością u mnie raczej też jest gicik.
Także pozostawiam to do rozważenia loży administracyjnej, pozdro.

Status:
Lasseguran
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 83
Joined: 3 years ago
Reputation: 4

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by Lasseguran » 2 years ago

Proszę Mikołaju, promuj mnie i uczyń mnie pełnoprawnym "użytkownikiem". byłbym taki dumny :mrgreen:

(Google translator)

Status:
kapik
Dyso-sensei
User avatar
kapik
Posts: 205
Joined: 3 years ago
Reputation: 236

Gifts from Santa Claus 2021

Unread post by kapik » 2 years ago

Wydaje mi się, że byłem grzeczny w tym roku, a czy zasługuję na awans pozostawiam to do oceny administracji :D