Głosy i dźwięki w głowie

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Jakbycotojanic
Dyletant
Newbie
Topic author
Posts: 1
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Jakbycotojanic » 3 years ago

Mam taki problem między innymi siedzę sam w ciszy i ciągle słyszę jakieś głosy i dźwięki za ścianą wiem że jest sam nikogo nie ma a ciągle coś słyszę miałby ktoś radę jak sobie z tym poradzić spożywam spożywam sporadycznie kilkudniowe tripy

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Jakbycotojanic, jeśli to nie sąsiedzi, to może być początek schizofrenii paranoidalnej.
Udan się jak najszybciej do psychiatry.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Ramzes99
Ssak
User avatar
Newbie
Posts: 50
Joined: 3 years ago
Reputation: 26

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Ramzes99 » 3 years ago

Ja bym na początek polecał najpierw zrobić przerwe od chemi tak co najmniej miesiąc. To może być po prostu psychoza po narkotykowa. Na dobrego psychiatre bardzo ciężko trafić, a niektóre leki w szczególności z grupy neuroleptyków potrafią zrobić większe gówno w bani niż narkotyki. Pare dni przerwy to raczej bedzie za mało.
Jeśli okaże się że jest to psychoza po narkotykach, to do przeczekania najlepiej benzo lub alko jak nie masz. Jeden z vendorów z forum ma chyba w oryginalnym opakowaniu benzo. Jak sie dużo ćpało to czasem i trzeba pare miesięcy poczekać aż wszystko ustąpi. Psychiatra i leki to moim zdaniem ostateczna ostateczność, chyba że dostałbyś benzo ale bardzo ciężko dostać.

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by slimak » 3 years ago

Znajomy jadł akodin całe weekendy (nie cały rok) aż zaczął słyszeć głosy Trafił do psychiatryka i mu przeszło do dzisiej gitara Akodin też w odstawkę
Mnie to opisywał jako nad interpretację mózgu Mózg dźwięki z tła łączył w wyrazy
Wydaje mnie się że schizofrenicy nawiązują dialog z głosami a w " nadinterpretacji mózgu" trochę bez ładu i składu te głosy
Na galop do psychiatry póki nie nawiazales z głosami dialogu

Status:
insanemaid
Zaklinacz węży
User avatar
insanemaid
Posts: 946
Joined: 4 years ago
Reputation: 376

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by insanemaid » 3 years ago

Głosy i dźwięki pojawiają się gdy się będzie w ciągach i człowiek czuje jakby miał schizofremie, zrób dłuższa przerwę od RC zaopatrz się w dobre witaminy, a jeżeli po dłuższej przerwie od RC będziesz dalej słyszał głosy udaj się do psychiatry

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by pumex » 3 years ago

Nie wiem czy pasuje tutaj moje zapytanie, ale nie chcę zakładać nowego tematu, a w sumie też dotyczy głosów. Tyle, że w moim przypadku nie są to głosy, a takie dziwne dzwonienie, coś jak pisk o wysokiej częstotliwości [dawniej tak piszczały telewizory lampowe]. Po raz pierwszy zdarzyło mi się to po dwóch dniach od zakończenia testów [3CMC] i trwało ok. dwa dni. Niedawno, całkiem nagle zaczęło mi dzwonić i trwa to [z krótkimi przerwami] już kilka dni. W ciągu dnia, zwłaszcza w pracy, "sygnał" jest niemal niesłyszalny lub nie występuje. Natomiast gdy np. leżę i odpoczywam dzwonienie staje się wyraźnie słyszalne i chwilami powoduje dyskomfort.
Przyznam, że ostatnio zaczęło mnie to niepokoić, gdyż ewentualnych przyczyn jest wiele, a niektóre nie napawają optymizmem.
Czy ktoś miał podobną sytuację?

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Smith » 3 years ago

pumex, nie miałem, ale kiedys dawno temu czytałem wpisy osob, ktore skarżyły się na ten sam problem i przypadkowo, bądź nie, tez mialy to przez zabawy z serotonina.

Problem w tym, że te szumy itd to objaw naprawde wielu dolegliwości zaczynając od stresu czy niewyspania, a kończąc na nowotworach (spokojnie to na pewno nie to).

No ja bym radził moze odłożyć na jakiś czas badania i wdrożyć jakąś suplementacje do swojej diety, jesli stan nie ustąpi po 2 tygodniach mozna udać się do specjalisty. Zapewne to blachostka, ale lepiej dmuchać na zimne niz sie sparzyć ;)
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4988
Joined: 6 years ago
Reputation: 3144

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Gargameli » 3 years ago

pumex wrote:
3 years ago
Czy ktoś miał podobną sytuację?
mierz ciśnienie... to taki klasyczny objaw nadciśnienia... minie to jak wątroba zmetabolizuje to co ma oczyścić... zapewne minie, ale trzeba czasu i odpoczynku od badań. suplementuj magnez i potas i witaminy. jeśli sprawa utrzyma się długo to idź do lekarza POZ... i nie wkręcaj sobie nic, bo wtedy objawy się nasilają.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by pumex » 3 years ago

Smith, Gargameli, bardzo Wam dziękuję za konkretne rady i sposób podejścia. W zasadzie część z nich już stosuję [mierzenie ciśnienia i dieta], bo próbuję wyłapać jakieś zależności, ale rozważę dłuższą przerwę od erceków. Zasadniczo nie zażywam często i na ogół nie przesadzam z ilościami, staram się też potem zregenerować, właśnie uzupełniając witaminy, mikroelementy, płyny, et cetera. Jednak nie jestem pierwszej młodości i organizm potrzebuje więcej czasu na dojście do siebie, nawet jeśli testy trwały jedno popołudnie. Pozdrawiam.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Boss » 3 years ago

pumex wrote:
3 years ago
Smith, Gargameli, bardzo Wam dziękuję za konkretne rady i sposób podejścia. W zasadzie część z nich już stosuję [mierzenie ciśnienia i dieta], bo próbuję wyłapać jakieś zależności, ale rozważę dłuższą przerwę od erceków. Zasadniczo nie zażywam często i na ogół nie przesadzam z ilościami, staram się też potem zregenerować, właśnie uzupełniając witaminy, mikroelementy, płyny, et cetera. Jednak nie jestem pierwszej młodości i organizm potrzebuje więcej czasu na dojście do siebie, nawet jeśli testy trwały jedno popołudnie. Pozdrawiam.
Spokojnie na ciogach też miałem tak czasami spowodowanym też brakiem snu , spałem po 4- 5 godzin max przez 2 tygodnie;) Po przestaniu brania rc objawy minęły zniknęły odrazu. Za mało snu i organizm mózg nie daje pracować na wysokich obrotach ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by pumex » 3 years ago

Gargameli, Smith, Boss - raz jeszcze dziękuję serdecznie. Skorzystałem z Waszych porad. Zrobiłem sobie przerwę, zmniejszyłem obroty (bo naprawdę dużo ostatnio pracowalem), odespałem zaległości i... jest poprawa!! A już się stresowałem, że to jakieś uszkodzenie mózgu albo - tfu - coś gorszego. To naprawdę nieprzyjemne uczucie i powoduje spory dyskomfort, zwłaszcza kiedy jest cisza i człowiek chce się skupić na czymś ważnym. Pozdrawiam.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Boss » 3 years ago

pumex, Nie ma problemu zdrowia życzę pozdrawiam;)!
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
yoko875
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by yoko875 » 3 years ago

Witam, po wzięciu pewnej parii 4 Cmc od SandHeavens pojawiły się głosy w głowie, zawoty, schiz, niespokój, jestem zdolna do wystkiehgo. Co ma robić? Były inne zamówienia ale ta substancja jest nietypowa. Nie wiem co to jest. Pomocy.

Wiadomość moderatora

Poprawiono nazwę, na prawidłową

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Gandalf » 3 years ago

yoko875, mi to wygląda na przedawkowanie i zatrucie klefedronem.
Pij wodę z dużą ilością magnezu - np. Muszynianka, jeśli już ci zeszło.
Podczas peaku pij parzoną zieloną herbatę - nie z torebki.
Zielona herbata obniża ciśnienie.
Jeśli masz zawroty głowy, możesz spróbować przyłożyć lód do tyłu głowy - również obniża ciśnienie.
Wyjdź na powietrze - nie na dwór. Np. Balkon, lub podejdź do okna - spróbuj uspokoić oddech.
Włącz muzykę jakąś spokojną - mi pomagały kompozycje pianistyczne i chillstep.

Daj znać jak się czujesz! ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
yoko875
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by yoko875 » 3 years ago

Gandalf wrote:
3 years ago
yoko875, mi to wygląda na przedawkowanie i zatrucie klefedronem.
Pij wodę z dużą ilością magnezu - np. Muszynianka, jeśli już ci zeszło.
Podczas peaku pij parzoną zieloną herbatę - nie z torebki.
Zielona herbata obniża ciśnienie.
Jeśli masz zawroty głowy, możesz spróbować przyłożyć lód do tyłu głowy - również obniża ciśnienie.
Wyjdź na powietrze - nie na dwór. Np. Balkon, lub podejdź do okna - spróbuj uspokoić oddech.
Włącz muzykę jakąś spokojną - mi pomagały kompozycje pianistyczne i chillstep.

Daj znać jak się czujesz! ;)
Dzięki za porady, woda pomogła, uspokajacze, powietrze, muzyka. Chyba trzeba zrobić przerwę? Ale 3CMC jest ok. Pozdrawiam.