Głosy i dźwięki w głowie

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
yoko875
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by yoko875 » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Gandalf wrote:
3 years ago
yoko875, mi to wygląda na przedawkowanie i zatrucie klefedronem.
Pij wodę z dużą ilością magnezu - np. Muszynianka, jeśli już ci zeszło.
Podczas peaku pij parzoną zieloną herbatę - nie z torebki.
Zielona herbata obniża ciśnienie.
Jeśli masz zawroty głowy, możesz spróbować przyłożyć lód do tyłu głowy - również obniża ciśnienie.
Wyjdź na powietrze - nie na dwór. Np. Balkon, lub podejdź do okna - spróbuj uspokoić oddech.
Włącz muzykę jakąś spokojną - mi pomagały kompozycje pianistyczne i chillstep.

Daj znać jak się czujesz! ;)
Dzięki za porady, woda pomogła, uspokajacze, powietrze, muzyka. Chyba trzeba zrobić przerwę? Ale 3CMC jest ok. Pozdrawiam.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Gandalf » 3 years ago

yoko875, przerwa + mniej wrzucaj
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by pumex » 3 years ago

yoko875, tak, mi też ludzie tutaj pomogli. Zrobiłem przerwę, odespałem zaległości, zastosowałem suplementy i jest oki.
I jak tu nie lubić Dopka? Szacunek dla userów ale też dla moderatorów, którzy "biegną z pomocą" praktycznie w każdej możliwej sprawie.
ps. Wprawdzie po jednym z testów sytuacja się powtórzyła, ale już znam sposób na poradzenie sobie. Niemniej zauważyłem, że odpowiedzialne za to są niektóre chlory, i jeśli problem będzie się powtarzał, to znaczy że występuje jakaś aberracja organizmu (jest kilka przyczyn, m.in. wzrost ciśnienia czy zwapnienie naczyń krwionośnych) i dobrze byłoby zaprzestać używania pewnych substancji, a przynajmniej zredukować je do minimum.
Życzę wszystkim zdrowia i raz jeszcze dziękuję za pomoc!!

Status:
Mirjik
Narkotykacz
User avatar
Mijrik
Posts: 334
Joined: 7 years ago
Reputation: 59

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by Mirjik » 3 years ago

Vitamins calamine,some benzoyl but I hear voices from disso,or deliriant.- 1p is hard artilery
:D :thumbup: Cash Money Brothers
CMB :smoke: :clap:

Status:
jollo49
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 116
Joined: 3 years ago
Reputation: 52

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by jollo49 » 3 years ago

Jakbycotojanic, Według mnie to może być tzw. psychoza amfetaminowa - objaw typowy podczas przedawkowania/nadużywania głównie stymulantów. Te Twoje kilkudniowe tripy to na jakiej substancji ?

Status:
pumex
Opiowrak
User avatar
Pumex
Posts: 366
Joined: 5 years ago
Reputation: 347

Głosy i dźwięki w głowie

Unread post by pumex » 3 years ago

jollo49, możesz mieć rację. Kumpel który napierdalał amfetaminy przez wiele lat, zaczął łapać tego typu rzeczy. Po odstawieniu spidów dolegliwości zaczęły ustępować, ale chwilę to potrwało. Niestety do dziś został mu taki dziwny tik nerwowy głowy, że kiedy usłyszy za sobą jakiś hałas to nerwowo odrzuca (nie odwraca) głowę do tyłu. Przez co już kilka razy nadwyrężył sobie szyję...