GOLDEN TEACHER GROWKIT

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
krajowY on
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 4 months ago
Reputation: 3

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by krajowY on » 3 months ago

Latest post of the previous page:

Gdzie to do kupienia teraz?

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 516
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by takBOnie » 3 months ago

Było u preda i w kasynie patrz.

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by enricho95 » 3 months ago

Bugaj, krajowY on, Ja swój zakupiłem tutaj: https://dopek.eu/pl/sh%2A%2A%2Am.%2At-t9456.html
Pentatonix wrote:
3 months ago
Jak to bunkrzuć aby jarecka się nie skapiła?
Ciekawa sprawa, może w szafie?

takBOnie, Kontaktowałem się z kasynem przed zakupem ciastka i uzyskałem info, że rezygnują z ich sprzedaży ze względu na zbyt małe zainteresowanie.

Aktualizacja chyba ostatnia w tym temacie, ponieważ ciastko nic się od ostatniego wpisu nie zmieniło i raczej nic już się nie zmieni, ale ciastko jeszcze leży nawilżone, niech próbuje jeszcze.
Zatem ta aktualizacja będzie dotyczyła tylko suszenia, przechodząc do rzeczy:
Spoiler:
Image
Image
Image
Suszone były od dnia ostatniego wpisu do dzisiaj, waga spadła z 60gram do około 3,6grama czyli chyba prawidłowo.
Finalnie wyszło jakieś 15g suszonego GOLDEN TEACHER, świeżego było około 260gram.
Nie jestem pewien czy nie przesuszyłem ich, wyjdzie w praniu.
Teraz tylko znaleźć dawkowanie ( :lol: ) i przetestować wyrób w praktyce.
Kombinuje też jak zrobić z nich czekoladki, aby zawierały około 2g suszonego grzyba na czekoladke, wpadłem na pomysł, aby znaleźć jakąś dobrej jakości czekolade, roztopić i przelać do foremek takich na lody, zobaczymy jak to wyjdzie. :D
Narazie mam troche młyn i musze pare spraw poogarniać.
Prędzej czy póżniej wlatuje z kolejnym tematem i kolejnymi grzybkami, tylko nie wiem na jakie tym razem się zdecydować, bo wybór jest dość spory.
Może ktoś podpowie jakie są proste w uprawie albo jakie chcielibyście zobaczyć nasępne?
Pozdrawiam serdecznie. :smoke:

Status:
Pantofel
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 112
Joined: 2 years ago
Reputation: 17

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by Pantofel » 3 months ago

w dawce do 0,2 mg/kg masy ciała — podstawowe objawy to halucynacje, natrętne myśli, obojętność, wahania afektu i poczucie zamknięcia;
do 0,3 mg/kg masy ciała — derealizacja, depersonalizacja, zwiększone ryzyko wystąpienia zachowań agresywnych, zaburzenia afektywne;
0,4 mg/kg wagi ciała — pobudzenie i euforia, poczucie szczęścia i spełnienia, dystans od rzeczywistości i głębokie poczucie spokoju, ale jednocześnie stany lękowe, napady płaczu, nudności, senność, obniżona spontaniczna aktywność ruchowa i zaburzenia poznawcze.

Status:
mirono
Sniffiarz
Newbie
Posts: 91
Joined: 5 months ago
Reputation: 5

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by mirono » 3 months ago

Pantofel, Tak, ale to chyba dawkowanie psylocybiny prawda?
Nas interesuje dawkowanie suszonych grzybków, chyba że da się ustalić ile w nich psylocybiny to wtedy też idzie to jakoś wyliczyć.
Czy to jednak dawkowanie golden teachersów?

Status:
YezYezYo
Ssak
Newbie
Posts: 46
Joined: 4 months ago
Reputation: 2

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by YezYezYo » 3 months ago

mirono, Chyba tak bo gdzieś już to widziałem.

Status:
Pentatonix
Ssak
Newbie
Posts: 68
Joined: 4 months ago
Reputation: 5

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by Pentatonix » 3 months ago

mirono wrote:
3 months ago
Nas interesuje dawkowanie suszonych grzybków, chyba że da się ustalić ile w nich psylocybiny to wtedy też idzie to jakoś wyliczyć.
Bez labo raczej ni chu chu

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by kej » 3 months ago

z tego co mi wiadomo dawkowanie suszonego wacha sie jakos w przedzialach 2-3g ale chyba kwestia stopnia wysuszenia ma znaczenie oraz rodzaj grzyba bo niektore slabsze a niektore mocniejsze, lepiej startowac na spokojnie z mniejszych dawek bo psylocybina potrafi przytloczyc ;)
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by enricho95 » 3 months ago

Next aktualizacja, myślałem, że ciastko już zostało wyczerpane do cna, a tu jednak jeden grzybek postanowił dać do przekonania, że są silniejsze niż mogłoby nam sie wydawać. :D :D
Spoiler:
Image
Image
Owy maluszek wciąż rośnie, nie daje szans na to, aby wokół niego coś się pojawiło ale cierpliwemu itp... :D
Zdam relacje co z tym jedynaczkiem, oczywiście dolicze go do finalnego zbioru, wciąż kombinuje jak odtworzyć własną grzybnie jak coś, jak ktoś ma pomysł jak to ogarnąć to zapraszam do podzielenia się doświedczeniem w tym temacie.
POZDRO :E :E :E :E :E :E :E :E :E :E

Status:
Kryptic_Minds
Blister
User avatar
Newbie
Posts: 15
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by Kryptic_Minds » 3 months ago

Czas na zbiory👽
Attachments
IMG_20240110_145938.jpg
IMG_20240110_145938.jpg (3.58 MiB)
IMG_20240110_153344.jpg
IMG_20240110_153344.jpg (3.13 MiB)
IMG_20240110_153344.jpg
IMG_20240110_153344.jpg (3.13 MiB)

Status:
maska_medyczna
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 140
Joined: 3 years ago
Reputation: 22

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by maska_medyczna » 3 months ago

Piekniutkie :P

Status:
z0cor
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 125
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by z0cor » 3 months ago

Kryptic_Minds, Po wysuszeniu jakie zbiory osiągasz?

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by Gargameli » 3 months ago

Dekadę temu bawiłam się w to i średnio ze 100g zbioru (na świeżo) uzyskiwałam około 10 - 15 g suszonego produktu
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
naploteon
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 88
Joined: 2 years ago
Reputation: 22

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by naploteon » 3 months ago

Zamiast kupić to czekałem a tera tego nie ma.

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by enricho95 » 3 months ago

maska_medyczna, Nie da się ukryć :D
z0cor, w moim przypadku po wysuszeniu zbiór stracił na wadze z 200g do 12g, czyli jakieś 95%?
Gargameli, A jakiej metody suszenia stosowałaś? Ktoś pisał, że można je przesuszyć i moje troche za bardzo straciły na wadze bo podobno powinno po suszeniu wyjść jakieś 1:10, u mnie wyszło prawie 2 razt mniej. Może coś zrobiłem nie tak? Jednak chyba grzybki same w sobie nie tracą na wartości.
naploteon, Żadnego nie ma? W ofercie jak kupowałem było chyba z 15 różnych, w dodatku 2 autosrkie. :D

Aktualizacja chyba ostatnia, ale nie lubie w tej kwestii za bardzo zapeszać. :D
Fotki robione dzisiaj po południu, także wystarczy wyliczyć czas, od ostatniej aktualizacji. :thumbup:
Ten Jeden Jedyny ukochany wyrośniety po otwarciu swojego kapelusza na wadze po zbiorze wskzał około 28g, afotki wrzucam od hodowli do zbioru i zważenia, po wysuszeniu spodziewam się ujrzeć jakieś 2g, zobaczymy w praktyce jak wyjdzie. :thumbup:
Spoiler:
W growie:
Image
Image
Zerwany dryblas :D Gigant jest
Image
Image
Kapeluszek:
Image
I blaszki:
Image
Oraz waga:
Image
Wrzuce jesze fotki po wysuszeniu, ale spodziewam sie około 2gram. :D
Pozdrawiam serdecznie. :smoke:

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

GOLDEN TEACHER GROWKIT

Unread post by Gargameli » 3 months ago

enricho95 wrote:
3 months ago
A jakiej metody suszenia stosowałaś?
A mam taką starą niezawodną suszarkę do grzybów z zakresem regulacji temperatur. Sztuka polega na tym aby gwałtownie nie pozbyć się wilgoci i suszyć równomiernie... zaczynam od 28 stopni i potem zwiększam 1 stopień na dzień. Nie wolno gwałtownie pozbyć się wilgoci bo wtedy przesuszysz. Generalnie można to też zjebać jak dasz maksymalną temperaturę bo pojawi się pleśń, a wtedy z psylocybiny dupa.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.