Gratisy - czyli co i od kogo

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Gandalf » 3 years ago

This post has high reputation.

Latest post of the previous page:

Mortos, Teraz próbujesz wywrzeć presję na mnie, na innych użytkownikach, którzy to będą czytali, na Atomchemicals, oraz osobach postronnych.
Bardzo ciekawa manipulacja. ;)
Ja również wyraziłem swoją opinię - z Atoma korzystałem wielokrotnie i nie zawiodłem się pod względem otrzymanych sortów, choć czasem słabsze rzuty się zdarzają, jednak to normalne - kiełbasę od rzeźnika też czasem kupisz gorszej jakości..
Wracając do tematu - nie jednemu z tego co widziałem pomógł przejść przez proces płatności BTC, stąd moje zdziwienie, a nawet zaproszenie do rozpisania szerzej owej sytuacji, gdyż jak wspomniałem, z takową nigdy wcześniej się nie spotkałem.
Niestety próbując wywrzeć wpływ emocjonalny, nie uzyskasz żadnych profitów, względem własnych oczekiwań zainteresowania się tematem.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
matex
Sniffiarz
Matex
Posts: 126
Joined: 6 years ago
Reputation: 28

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by matex » 3 years ago

Mortos, nie przepraszaj każdy ma swoje zdanie ale to że Atomchemicals, zrobił coś nie tak pierwsze słyszę to jest dobry V znajomi sporo tam kupują i zawsze się dogadują zero problemów. Pozdrawiam

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Bevier » 3 years ago

jeżeli wypowiadanie własnego zdania opartego na doświadczeniu jest manipulacją to życze powodzenia w dalszej drodze życiowej a jeżeli ty Gandalf, dostajesz gratisy tak jak na przykład od mefito to twoja sprawa ja wypowiedziałem się pozytywnie o mefisto bez prezentów a negatywnie o atom < na pewno negatywnie ? > też bez złośliwości bo nie siedzę w narkobiznesie jestem zwykłym użytkownikiem i nie ma w tym żadnego interesu . i proszę nie oskarżać mnie bezpodstawnie o próbe kręcenia afery. ja wiem że tu chodzi o pieniądze ale bez przesady.

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Mortos wrote:
3 years ago
dobrze przepraszam że się wypowiadam w sposób który mógłby godzić w czyjekolwiek interesy przepraszam że mam własne zdanie i swoje doświadczenia
Dokładnie ten post jest manipulacją emocjonalną, która jest próbą wywarcia wpływu na czytającym. ;)
Gandalf wrote:
3 years ago
Awatar użytkownika
Gandalf
Posty: 3199
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: root@LocalHost
Reputacja: 1509
Gratisy - czyli co i od kogo

Post autor: Gandalf » 17 min. temu

Mortos pisze: ↑
20 min. temu
nie szanują klienta to nie dostaną moich pieniędzy

A to dziwne, bo takową opinię widzę po raz pierwszy.
Tym ironizującym postem próbowałem zachęcić do opisania w/w sytuacji. Jednak Ty postąpiłeś właśnie w odwrotny sposób.
Mortos wrote:
3 years ago
dostajesz gratisy tak jak na przykład od mefito to twoja sprawa
Jakie ja dostaję gratisy? XD Człowieku, raz dostałem - w akcji samplowej, jednak byłem na "wyjeździe" i nie miałem sposobności w czasie samplowania odebrania paczki, więc sklep postąpił uczciwie i pozwolił w innym terminie odebrać sample. ;)
Toż to żadne gratisy. :E Ty również do akcji samplowej możesz się zgłaszać, jeśli się zaliczasz względem oczekiwań i wymogów sklepu.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Bevier » 3 years ago

Gandalf, jeśli prosisz o opis sytuacji to pisz " proszę o opis sytuacji" a nie zasłániaj się ironią której nigdzie tam nie było . jasnowidzem nie jestem

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Mortos, Więc wypowiem się kolokwialnie - czy dupy też nie podcierasz, bo nikt nie powiedział wprost, że trzeba to robić?
Odbiłem piłeczkę w normalny sposób - nie raz upodobniony sposób odbijałem choćby do Bossa, Smith, oraz wielu innych, nawet jak nie byłem moderatorem.
Na logikę - można było odpowiedzieć, jednak nie przypuszczałem, że muszę mówić do Ciebie wprost. ;)
Obiecuję poprawę i następnym razem nie będę podchodził do Ciebie tak optymistycznie, a zdecydowanie dojrzalej, gdyż najwidoczniej tego wymaga Twoja interpretacja słów.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Boss » 3 years ago

Znowu sztuczne konflikty :E
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Smith » 3 years ago

Mortos, możesz pisać co chcesz, o czym chcesz. Jeśli masz takie doświadczenia czy subiektywne odczucia.

Najlepiej jednak zrób to w dziale vendora, lub załóż osobny temat, gdzie może inne osoby spotkała podobna sytuacja. To jest po prostu temat o gratisach i jakby teraz napisało tutaj parę osób o podobnym problemie, zrobiłby się offtop.
Mortos wrote:
3 years ago
pytać zawsze można prawda ?
Oczywiście, że można. Odpowiadać też przecież. Mój post nie powinien mieć wyzywającego tonu i takiego nie miał.
Mortos wrote:
3 years ago
nie chodziło mi o rozdawnictwo tylko o potencjalną ofertę marketingowo-reklamową
Mortos wrote:
3 years ago
chwilowo jestem bez gotówki a wiadomo że grzać się chce
chyba porównując te 2 fragmenty Twoich postów, zauważasz chyba, że sprawa była dość niejasna ;p
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Boss » 3 years ago

To jest temat na inne rozmowy;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Bevier
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 420
Joined: 3 years ago
Reputation: 78

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Bevier » 3 years ago

to są 2 różne tematy i nie mają ze sobą nic wspólnego żebyście wiedzieli dzięki Boss,

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Gandalf » 3 years ago

Proszę wrócić do głównego tematu rozmowy - Gratisy - czyli co i od kogo
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Boss » 3 years ago

Gratisy Atomchemicals, dorzuca zawsze do zamówienia ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Yoyo422
Blister
Newbie
Posts: 13
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Yoyo422 » 3 years ago

A jak z gratisami u ChemCentrum,

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by beeniepatu » 3 years ago

Yoyo422, u nich zasadniczo nie ma gratisow
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Smith » 3 years ago

Przy jakimś większym zamówieniu (które i tak pewnie będzie często mniejsze niż cena minimalna u wielu V), można poprosić o próbki sandheavens. Towar dobry jakościowo i leci z bardzo bardzo niedalekich krain, wiec szybko bedzie u was. Jest jeszcze na pewno pred, on cos zawsze rzuci, ale teraz burzliwy okres u niego i przerwa swiateczna się zbliża, wiec moga byc poslizgi, lub problemy jak to w grudniu z dalekimi lotami bywa.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Gratisy - czyli co i od kogo

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Yoyo422 wrote:
3 years ago
A jak z gratisami u ChemCentrum,
Raz dostałem i to sporo, choć był to gest ze strony ChemCentrum, za recki w tematach dotyczących produktów/usług sklepu, dlatego nie wiem czy to liczy się jako gratis. Nadmienię, że nie byłem jedyną osobą w ten sposób obdarowaną.
Solid State Society