Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.
Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by Pronto » 6 months ago

Latest post of the previous page:

Czyli poprzednie Grow Kity były bardziej hojne co kolejnego testujesz? :D

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by KotPerski » 6 months ago

YinJangcy wrote:
6 months ago
Witam po przerwie. Jestem po prostu chory dlatego nie odpowiadałem. ale nie porzucę tego tematu. Ze mną troszkę lepiej dlatego szybko odpowiadam na najważniejsze, oraz opisuje 2 rzut growkitu. Tym razem wydał 5-6 owocników :(
pewnie jest to spowodowane wahaniami temperatury i wilgoci oraz tym że nie wyrwałem wszystkich Abortów(takie malutkie nie rosnące, z czarnym kapeluszem piny) No była ich ponad setka reszta ukryta pod warstwą okrywająca ciastko.
W 2 rzucie wyrosły tylko tam gdzie nie wyrosły za pierwszym oto foty i pozdro dla wszystkich śledzących temat.

Growkit
Image

Niezauważony abort:
Image

Dodano po 31 minutach 57 sekundach:
Jako ciekawostkę wrzucam foto suszonych w dwóch różnych miejscach.

Jedno suche wyłożone papierem do pieczenia pudelko wysuszyło grzyby tak jak powinno.
Zaś drugie pudełko po butach musiało przepuszczać wilgoć lub samo być zawilgocone a tego nie zauważyłem nie chciało ich wysuszyć tylko po prostu zachodziły wilgocią.
Podczas gdy w pierwszym pudle były już suche te drugie zrzucały zarodniki i były praktycznie Świeże. Przełożyłem do pierwszego i dopiero wtedy wyszly suche po 2 dniach.
Nie ma różnicy w mocy! lecz jest w wadze i można się pomylić z dawkowaniem ponieważ dobrze wysuszone to zazwyczaj 1/10 świeżych a te nieprawidłowo wysuszone no jest problem bo moc taka sama jak pierwszych lecz waga piórkowa i jade po prostu na oko. Dlatego tak ważne jest by przygotować się dobrze do suszenia. Ja się pomyliłem raz i mam naukę na błędzie wy nie musicie.

Te po lewo są w porządku brązowe trzony, te po prawo z białymi trzonami niestety nie i trzeba się pilnować.

Image
Jebac plesn stara kurwe znam ten bol nie w grzybach tylko w paleniu nie ma nic gorszego niz sie napracowac nachuchac a potemn plesn wchodzi i zabiera to co kochamy niczym jebana kostucha to jest straszne ale to uczy czlowieka doroslosci i nieprzytwiazywania sie do rzeczy materialnych i pozniejsze podejscie jest znacznie bardziej zdrowe po tej lekcji i tak samo ty jangcy napewno wyciagniesz z tego morał a jakbym mial przestac filozofowac tylko bardziej zajjechac rada to trzeba ograniczyc w srodowisku czynniki ktore wspomagaja rozwoj plesni ale i tak w stuprocentach nigdy sie od niej nie uchronisz

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by joker92 » 6 months ago

A plesn nie wynika ze zbyt duzej wilgotnosci?

Status:
punto
Ssak
Użytkownik
Posts: 65
Joined: 6 months ago
Reputation: 4

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by punto » 5 months ago

wilgotność powinna być duża, raczej z braku wietrzenia

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by KotPerski » 5 months ago

YinJangcy, kiedy nowa uprawa braciak?

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by kej » 5 months ago

no wlasnie kiedy? wujek dobra rada sluzy pomoca :D
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by Pronto » 5 months ago

kej wrote:
5 months ago
no wlasnie kiedy? wujek dobra rada sluzy pomoca :D
A ty planujesz jakieś grzybki jeszcze? :)

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis Mazatapec in Growkit

Unread post by YinJangcy » 3 months ago

Dopiero wróciłem z kurortu gdzie nie ma internetu także oczywiście że tak. A co chcielibyście grzybki roślinki czy kaktus? Podane w skali szybkości przyrostu.przepraszam ale info dlaczego mnie nie było to bardziej prywatne sprawy