Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

A group of psychoactive substances (also including dissociants and delirants) that cause changes in perception, awareness, way of thinking and the way of feeling emotions.

Jakie grzybki kolejne?

1.Golden Teacher
9
23%
2.Mazatapec
6
15%
3.Mexican
4
10%
4.Ecuadorian
2
5%
5.Colomian
2
5%
6.Thai
4
10%
7.Cambodian
2
5%
8.McKennaii
4
10%
9.Hawaiian (copelandia cyanescens)
6
15%
 
Total votes: 39

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by joker92 » 7 months ago

Latest post of the previous page:

YinJangcy wrote:
7 months ago
update
pierwsze zdjęcia 3 rzutu, jestem nieco zaniepokojony ponieważ grzybki rosną na boki i w dół takie boczniaki (nie wiem dlaczego ponieważ box zaklejonytaśmą od początku) :cry: .
zamierzam przerzucić je do większego boxa tak by miały szanse na prawidłowy rozwój w końcu to moje małe dzieciątka muszę je ratować :) oto fotki z teraz:

oto te boczniaki:
Image

a tu reszta rośnie prawidłowo:
Image
Image
Image


p.s. ten growkit to było dla mnie doświadczenie nie tylko psychodelicznie, pokochałem grzyby jak nigdy dotąd.. choć od dziecka chodzę na grzybobranie to jednak pielęgnacja własnych to zupełnie inny lvl. tak więc niedługo zamierzam zamówić kolejne growkity jestem ciekaw czy chcecie taką serie upraw różnych gatunków (nie tylko łysiczki kubańskiej może np. lions mane?)

Które najchętniej chcielibyście zobaczyć z poniższych?

Łysiczki Kubańskie:
1.Golden Teacher

2.Mazatapec

3.Mexican

4.Ecuadorian

5.Colomian

6.Thai

7.Cambodian

8.McKennaii

9.Hawaiian (copelandia cyanescens)

Pozdro.
O lions mane czytalem ze to jakis grzyb ktory mial poprawiac koncentracje i prace mozgu a zniszczyl wielu ludziom zycie. Ogromna ilosc skutkow ubocznych jak schizy, zle samopoczucie, gleboka depresja i inne ktorych nie pamietam ale bylo ich duzo. To jakis lekarz niby sprzedawal i ludzie mu zaufali a sporo z nich odebralo sobie zycie bo nie mogli zniesc juz tego bolu. Wiec ja bym kolego ci polecil inne grzybki ale tego lions mane nie tykaj
Jak kogos interesuje to ja czytalem to na reddicie nawet zona jednego goscia ktory popelnil samobojstwo po tym opisywala caly przebieg od czego sie zaczelo i jak ten grzyb wplynal na zycie jej meza i rodziny

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

joker92, Ciekawe poczytam więcej o tym dzięki za info

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by Gieca » 7 months ago

YinJangcy, robisz fantastyczna robotę chłopie! Oby tak dalej czekamy na inne produkcje. Zaznaczyłem w ankiecie Mexicane; nie mam pojęcia jaka jest różnica miedzy nimi ale nazwa mi się podoba :)

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Więc przedstawię co było na obrazkach
Oczywiście będą to tylko pojemności 1200ml wszystkie odmiany są podobne ponieważ wszystkie są Łysiczkami Kubañskimi.
Mexicana, Thai, B+(zapomniałem o nim) - 3.5/6 mocy, średni zbiór 500g
McKennaii, Mazatapec, Golden Teacher - 5.5/6 moc, średni zbiór 400g
Cambodian, Colombian, Ecuadorian - 4,5/6 średni zbior 400g
No i została Copelandia cyanescens nie należy do Łysiczki kubańskiej bliżej jej do lancetowatej 7/6 moc średni zbiór 100g

Jak wiecie są jeszcze inne odmiany malabar, Jedi Mindfuck, Albino Penis Envy itd te będą w następnej części po przerobieniu tych powyżej. Ankieta służy temu który ma być następny. Zastanawiam się czasem czy nie poprosić o subforum ponieważ mam na to taka zajawe że wręcz odczuwam przymus ubsrewscji pielęgnacji bardziej niż spożywania :)

Wiadomość moderatora

Możesz wrzucać obrazki, wystarczy, że zablurujesz na nich ten link...

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by joker92 » 7 months ago

Gieca wrote:
7 months ago
YinJangcy, robisz fantastyczna robotę chłopie! Oby tak dalej czekamy na inne produkcje. Zaznaczyłem w ankiecie Mexicane; nie mam pojęcia jaka jest różnica miedzy nimi ale nazwa mi się podoba :)
Ja tak samo Mexicane wczoraj zaznaczylem z tego samego powodu

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Pora na mały update pierwsze zdj z wczoraj rano drugie z dziś wieczorem podłączyłem żarówkę 4500k z białym światłem i przyspieszyły wzrost. I pojawiły się nowe primordia czyli będzie 4 rzut :) niedługo rezenzje działania ponieważ czekam na odpowiedni moment.
Wczoraj rano:
Image

Dziś wieczorem:
Image

Dodano po 2 minutach 36 sekundach:
Przepraszam wkleiłem zły link do tych jak wyglądały rano oto właściwy barzzo proszę o edycję.

Image

Status:
KryzysWieku
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 235
Joined: 1 year ago
Reputation: 36

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by KryzysWieku » 7 months ago

Ja zagłosowałem na McKenaii bo kojarzę je ze smartshopów w Holandii i ciekawy jestem jak wyjdzie twoja własna uprawa tych grzybków

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

KryzysWieku, to są właśnie McKennaii 😋 także chyba wezmę mexicany i cambodiany. Przepraszam za opóźnienie z trzeciego zbioru i innych ciekawych rzeczy które zrobiłem z grzybnia po ścięciu. Dziś wstawka wieczorem

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
Przepraszam Colombiany tak wyszła ankieta może userzy na czacie niech wspomniana o sondzie zainteresowanych tematem.pozdro

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by Pronto » 7 months ago

Zajebista zajawka fajnie ci to wychodzi :thumbup: a jak te grzybki później spożywasz? Cofnąłem się w temacie i doczytałem tylko że jednego na surowo spróbowałeś a jakieś inne sposoby? :D

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Pronto, Tak jest drugi temat na podforum psychodeliki przepis na LemonTek. Ale niestety półtora tygodnia trzeba odczekać... Właśnie teraz spozyłem około 3g ususzonych i dorzuciłem ćwiartkę pigułki chyba na MDMA albo na innym euforyku. Robi się fajnie ale czy klepnie zobaczymy

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Przepraszam. Za opóźnienie mam nadzieję że wybaczycie bo po 3g suszonych i Pixie tak mi się zrobiło dobrze i kolorowo że lezalem i oglądałem fraktale i ogólnie było miło tak że zapomniałem o bożym forum. Proszę tak oto prezentuje się 3 rzut:
Image

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Rzut się udał. A żeby zapobiec rozwojowi boczniaków to przeprowadziłem eksperyment. Odkroilem kawałek grzybni powciskalem w szpary jeśli grzybnia przeżyje to na pewno coś wypuści ale jest już tak wyeksploatowana że zostało 3/4 z całego boxu. Jesli nie to zamawiam jednak Mazatapec , Colombiany albo mexicany zobaczę ile będzie kaski może znajdę promocje za 250zl to biorę co będzie.
Pozdro dla wszystkich obserwujących. miłe przyjęcie na forum i docenienie pracy bo trochę w nią włożyłem 10 razy dziennie sprawdzanie czy wszystko ok a wystarczyło nie otwierać i czekać spokojnie. Wieczorem jeszcze wrzucę jak wygląda grzybnia aktualnie. Także temat jeszcze się nie kończy bo jak przez 3 dni nic się nie ruszy to robię akcje rozdrabniania i wymieszania z mąką i kukurydzą.

Status:
Bernikiel
Szczur
Newbie
Posts: 18
Joined: 8 months ago
Reputation: 2

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by Bernikiel » 7 months ago

Pewnie ciezko nie otwierac i nie sprawdzac mnie by korcilo :D a probowales robic z tego jakas pizze, zapiekanki, grzanki albo jakies inne potrawy?
I rowniez zaglosowalem w ankiecie

Status:
YinJangcy
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 138
Joined: 7 months ago
Reputation: 37

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by YinJangcy » 7 months ago

Bernikiel, jakoś nie chciało mi się. Jadłem surowe raz odradzam chodziaż było najgrubiej po 20g no wkoncu pierwszy raz. Teraz jestem po 1.5g LemonTek i 1g suszonych jest pięknie polecam tę grzybki niestety jest tak super że chce się cały czas być na nich a tolerka spada całkowicie po 2 tygodniach pozdro

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by KotPerski » 7 months ago

Moje głosy poszły na hawaiian, golden teacher i mexican ciekaw jestem jak wyjda nastepne to piewsze wyszlo ok ale troche do poprawki ale to ja sie nie znam czy ty coś źle zrobileś czy może sadzonka była jakaś zamieszana w transporcie że tak bogiem fiutki porosły ale liczy sie faza i satysfakcja z bio uprawwy i za to szacunek powodzeni aprzy dalszych i sam chce sprobowac golden teacher albo hawiaian założ sklep z grzyba i dodaj si ena dopka do kupie :P

Status:
Kleopatra
Narkotykacz
User avatar
Moderator
Posts: 265
Joined: 1 year ago
Reputation: 79

Growing Psilocybe Cubensis McKennai in Growkit

Unread post by Kleopatra » 7 months ago

Czym się konkretnie różnią między sobą poszczególne odmiany? Wahałam się nad czym zagłosować bo nie wiem czym się charakteryzują konkretne rodzaje więc wybrałam te nazwy, które mi się spodobały. :D