Help in choosing canna

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
bloodemon
Blister
Newbie
Topic author
Posts: 4
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Help in choosing canna

Unread post by bloodemon » 2 years ago

witam, wszystkich. Jestem nowy tutaj. Chciałbym spróbować maczanki, oczywiście dla własnego użytku. Prosiłbym o opinię doświadczonych tutaj, które kanna najlepsze z tych co znalazłem:
-MDA-18
-6B AD
-5f-mdmb-2201
proszę też o wasze opinię które wy polecacie i gdzie najlepiej kupić, pewny sklep i żeby na dostawę nie trzeba było czekać nie wiadomo ile czasu. Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam ;)

Status:
Blaaanlaa
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 207
Joined: 4 years ago
Reputation: 31

Help in choosing canna

Unread post by Blaaanlaa » 2 years ago

bloodemon wrote:
2 years ago
witam, wszystkich. Jestem nowy tutaj. Chciałbym spróbować maczanki, oczywiście dla własnego użytku. Prosiłbym o opinię doświadczonych tutaj, które kanna najlepsze z tych co znalazłem:
-MDA-18
-6B AD
-5f-mdmb-2201
proszę też o wasze opinię które wy polecacie i gdzie najlepiej kupić, pewny sklep i żeby na dostawę nie trzeba było czekać nie wiadomo ile czasu. Z góry wszystkim dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam ;)
Polecam 5f mdmb-2201 ale nie ma go nigdzie dostenpnego .
W tej chwili żądny vendor nie ma godnych polecenia kanna .

Status:
Wera221
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Help in choosing canna

Unread post by Wera221 » 2 years ago

SCAM ma na stronie

Status:
Chemik4MMC
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 110
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Help in choosing canna

Unread post by Chemik4MMC » 2 years ago

Wera221,
Pablo ma zamieszczoną ofertę produktu 5F-MDMB2201 ale niestety z tego co mi wiadomo jak zamawiałem max kilka tygodni temu była pucha z każdym kanna.( szczególnie jeżeli chodzi o stare dobre sorty jak 5F... albo 5CL-ADB, dopiero na dniach wprowadzali 6B AD, niestety zamówiłem w ciemno i okazało się nie aktywne, nie wiem jak z MDA-18 ale radził bym poczkać na opinie kilku osób zanim się zamówi takie nowości) Tak samo jest oferta produktu 6B AD ale nie ma go juz na stanie, na pewno przez niezbyt dobre opinie o tym kanna, ale plus dla Pabla że nie wpycha ludziom tego co jest na magazynie oby się pozbyć i zarobić, rozumiem że na substancje z grupy syntetycznych kanna ciężko bylo by znaleźć im kogoś kto by spróbował i ocenił subiektywnie. Liczę tylko że uda im się sprowadzić jakieś aktywne kanna, sklep polecam uwijają sie szybciej niż niektóre sklepy na allegro.

Status:
Tracer
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 211
Joined: 5 years ago
Reputation: 25

Help in choosing canna

Unread post by Tracer » 2 years ago

Chemik4MMC, co masz na myśli pisząc - " Pablo ma zamieszczoną ofertę produktu 5F-MDMB2201 ale niestety z tego co mi wiadomo jak zamawiałem max kilka tygodni temu była pucha z każdym kanna. " Że dostałeś wymieszane różne kanna? Ten 5f-mdmb-2201 był Kozak i jest wystawiony u SCAM, ale tak to napisałeś jakbyś dostał pomieszane różne kanna... Popraw mnie jeśli coś źle zrozumialem

Wiadomość moderatora

Aby kogoś wspomnieć, napisz @ i zacznij pisać jego login (jak na Facebooku). Możesz też użyć przycisku @Wspomnij, który jest obok jego wypowiedzi w poście. Forum powiadomi go o twoim wspomnieniu.

Status:
Chemik4MMC
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 110
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Help in choosing canna

Unread post by Chemik4MMC » 2 years ago

Tracer,
Chodziło mi o to że na stronie internetowej z asortymentem SCAM jest zamieszczony produkt taki jak 5F-MDMB2201 (który po ostatniej delegalizacji w kraju którym go produkowali) jest juz nie dostępny, mimo to jeszcze nie usuneli z produktów jakie są wyświetlane przez ich stronę, a 6B AD był nieaktywnym kanna które wprowadzili po przerwie w dostawie wcześniej wspomnianych kanabinoidów i również na stronie jest oferta tego produktu ale jest nie dostępny czego mozna dowiedzieć się dopiero po zapytaniu o substancje przez bezpieczny mail i privnote. Substancji nie dostałem zmieszanej tylko czyste białe 6B AD w białych grudach które wyglądały jak mocno wyschnięta krajówka, raczej poprostu lab zsyntetyzował kanna które okazało się nie aktywne a oni go zimportowali i wprowadzili na próbę do oferty jednak na pewno Pablo jak i klienci byli nie zadowoleni z działania mocy więc juz go nie oferują, jednak jest zdj i informacje o cenie jak a przypadku 5F-MDMB2201.

Status:
Wielkipenis69
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Help in choosing canna

Unread post by Wielkipenis69 » 1 year ago

Jest coś co działa identycznie jak MJ?:)

Status:
Wielkipenis69
Blister
Newbie
Posts: 6
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Help in choosing canna

Unread post by Wielkipenis69 » 1 year ago

Interesuje mnie canna co działa jak Oryginał MJ :smoke: czy ktoś coś wie o takim czymś? Był bym bardzo wdzięczny :)