HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: Drenigma

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 4 years ago
Reputation: 21

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

Latest post of the previous page:

spoko pytam tylko tak z ciekawości :)
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
KacprowskY
Odkurzacz
Newbie
Posts: 710
Joined: 4 years ago
Reputation: 214

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by KacprowskY » 3 years ago

This post has high reputation.

Bardzo dobry heksen, postać igieł, łatwo przerobić na proch i uformować węża. Po zaaplikowaniu 150mg myślałem, że się osram, KOLOSALNY SPEED (ŚWIEŻAKI UWAZAĆ, BO SERIO JEST GRUBO) mega ciągnie do ludzi, pociąg na fajki, libido wyjebane poza skale, chodziło obok mnie. :E rozmazanie wzroku, kurwa nie mogłem wpisać nr do ziomka bo się dwoiły cyfry, spore poczucie szczęścia i odejście problemów na boczny plan. ADRENALINA dała po sobie znać, szczur nie wiedział co ma ze sobą zrobić, jak siedzieć czy stać czy chodzić ROZPIERDALAŁO go od środka. 150mg to stanowczo za dużo! Przyznam z ręką na sercu, że jest to najlepszy heks jaki jadłem od dawien dawna, ktoś pisał że konkurecja ma to samo, BZDURY! jadłem u konkurencji i 150mg co najwyżej robiło efekt ŁAŁ, a tutaj? KURWA, OSRANA ZBROJA. Polecam! Na pewno bym zamówił gdyby nie zważka na ilości, które są preferowane przez vendora.

Dziękuje kamracie kej, za możliwość przetestowania HIGH FIVE!
by KacprowskY

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

Oto przed państwem gwiazda wieczoru. Wieczorem zaczynam testy.
Attachments
IMG_20200828_162320.jpg
IMG_20200828_162320.jpg (3.16 MiB)

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Piotr2k » 3 years ago

Zachęcony kilkoma interesującymi recenzjami na temat tego odczynnika postanowiłem mu się bliżej przyjrzeć, ponieważ jest to Hexen to podszedłem do badań z należytym szacunkiem. Zacząłem od węża 60mg i zauważyłem delikatne pobudzenie i wybrałem się w kierunku domu. Po niecałej godzinie poszła druga linia tym razem 100mg i oczekiwanie na ten cudowny stan który nie różnił się niczym od tej pierwszej linii. Delikatne pobudzenie i to by było na tyle, nie poczułem żadnego wjazdu na serce jak to przy innym hexie od innego Vendora, nie pociłem sie, nie było nieogaru w głowie tego charakterystycznego dla hexa, ogólnie siedziałem i czekałem na coś co nie nastąpiło. Testowałem temat z dwiema osobami u jednej włączył się gadulec a druga była neutralna. Po jakimś czasie nawet zachciało mi się jeść co przy tego typu odczynnikach nie powinno mieć miejsca. Schiz żadnych nie doświadczyłem. Ogólnie zazdroszczę tym wszystkim na których ten Hex zadziałał i to z efektem WOW ! Ja niestety się zawiodłem. Z plusów tego testu to delikatne pobudzenie i brak zwały. Kiedy już pogodziłem się z faktem że nic więcej się nie wydarzy dojadłem hexa rocka i Nepa i po tym libido poszło w górę. Nie wiem dlaczego tak to na mnie zadziałało. Stimy w moim życiu są bardzo rzadkim gościem. Ogólnie sort aktywny ale nie tego się spodziewałem. Dziękuję dopkowi kej, za udostępnienie tematu do testów.

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6347
Joined: 6 years ago
Reputation: 3094

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Boss » 3 years ago

Piotr2k, dziękujemy za opinię nawet jak nie jest pozytywna każdy na prawo napisać co myśli pozdrawiam;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Rathy
Psychonauta
User avatar
Dulcynea
Posts: 554
Joined: 5 years ago
Reputation: 353

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Rathy » 3 years ago

This post has high reputation.

Hexen Needles otrzymałam dzięki uprzejmości użytkownika kej za co z całego serduszka dziękuję :angel:

• Zdjęcia nie będzie bo wszystko zeżarłam :twisted: aczkolwiek wygląd substancji jest w pełni zgodny z tym na zdjęciu dodanym przez Piotr2k. Igiełki wystarczy lekko przygnieść kartą przesuwając nią po płaskiej powierzchni.

• Z hexenem (w postaci pudru) do czynienia miałam tylko raz w życiu i oczywiście przesadziłam, co skutkowało między innymi osłabieniem, bólami głowy, zatok i ogólnym robiciem. Oprócz ostatnich testów NEPa conajmniej przez półtora roku nie przyjmowałam czystych stymulantów.

• Po nieudanych testach NEPa zabrałam się za igiełki.
Moja waga ma problem z wykrywaniem małych dawek aczkolwiek w końcu udało mi się jakoś odmierzyć 80mg, które podzieliłam na dwie porcje.

Pamiętajcie, że lepiej wsiąść mniej i potem dorzucić niż ryzykować utratą życia lub zdrowia!

• Dawka: około 40mg sniff, a po 15 minutach, gdy byłam pewna, że mi nie odpierdoli dociągnęłam drugie tyle, czyli łącznie około 80mg.

• Wejście jakby z lekkim opóźnieniem (może to przez podzielone dawkowanie) ale jak już siadło to o matko, KOSMOS!

~ Zamotanie, pobudzenie, od razu czuje się, że jest się naćpanym i jest faza, a nie tylko pusta stymulacja.
~ Czułam mrowienie skóry, jakby ciepło i ciarki jednocześnie.
~ Na początku miałam problemy ze skupieniem się czy czytaniem. Myślę, że próby rozmowy w tym stanie skończyłyby się na losowym wypluwaniu słów i gubieniem wątków. Nawet rozmowa na czacie była dość trudnym zadaniem :E

Zabrałam się za testowanie proszków testami kolorymetrycznymi i przysięgam, byłam tak wkręcona i zafascynowana jakbym robiła to pierwszy raz i nic innego się nie liczyło.
Potem nie ogarniałam jak dodać zdjęcie :E

~ Bez problemu rozpoznawałam się w lustrze :lol:
~ Odbiór muzyki wzmocniony ale bez jakiejś szczególnej wkręty w konkretną melodie.
~ Brak wpływu na libido.
~ Brak chęci do kompulsywnego dorzucania ponieważ działanie substancji jest niesamowicie zadowalające i mocne.
~ Zaburzone zostaje poczucie czasu, trudno mi stwierdzić czy peak trwał 30 minut czy godzinę, a działanie zamknęło się mniej więcej w 2, może 3 godzinach.
~ Komfortowa aplikacja.
~ Brak bólu głowy, uczucia zmęczenia czy bólu mięśni.
~ Zejście jest łagodne.
~ Wzmożone palenie.
~ Z jedzeniem i piciem jest problem, trzeba się pilnować aby się nie odwodnić. Byłam w stanie zjeść tylko jogurt, byle cokolwiek mieć na żołądku.
~ Po wstępnym nieogarze można spokojnie wyjść do ludzi :)

Gdybym miała możliwość to od razu złożyłabym zamówienie :E
POLECAM, jest to prawdziwa perełka! 9/10 :twisted:

lubię świat nierzeczywisty

to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Smith » 3 years ago

Chciałbym tutaj napisać obszerną recke, ale musiałbym pisać ją praktycznie 1:1 tak jak w temacie o formie "crystal" tego odczynnika od V. Nie zauważyłem moim subiektywnym zdaniem większych różnic w działaniu obu tych odczynników. Może aplikacja needles jest bardziej dokuczliwa dla nosa, ale mój nos też ostatnio trochę badał tematu i może to być w ogóle nieobiektywna uwaga. Tak czy siak to jeden z najlepszych hexów na rynku i mogę każdemu go polecić. Jeśli ktoś chciałby poczytać dokładną reckę, to tak jak już pisałem zapraszam do tematu o formie "crystal". Dla mnie to dokładnie to samo działanie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Anonim70
Newbie

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 3 years ago

A ja dodam od siebie ,że jest to najlepszy hexen na rynku . Identyczny juz opisywałem w temacie u innego vendora.
Tak jak nie byłem zwolennikiem stymulantów, tak ten hexen pokazał mi ,że jest to coś zajebistego...
spędziłem mega fajny wieczór z dobrym humorem , motywacją i naprawdę było super :)
dawkowałem po około 75mg ,mega przyjemna stymulacja z dużą motywacją i euforią - czas działania myślę ,że około 1h-1.5h po czym dokładałem 3 lub 4 razy. Po ostatniej dorzutce gdy zaczęło schodzić wziąłem clona i spałem jak dziecko ,a jak wstałem to nie odczuwałem żadnych uboków ,zjazdu :)
ZAJEBISTY SORT !! :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
5/5

Status:
Szczupak123
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 231
Joined: 4 years ago
Reputation: 48

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Szczupak123 » 3 years ago

Czy oni tylko od 100g wysyłka

Status:
M3NTOR
Szczur
Newbie
Posts: 24
Joined: 3 years ago
Reputation: 20

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by M3NTOR » 3 years ago

Szczupak123

Sklep nastawiony jest na hurt, ceny od kg w górę mają dopiero jakiś sens ;)

Status:
Szczupak123
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 231
Joined: 4 years ago
Reputation: 48

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Szczupak123 » 3 years ago

Pisałem do nich bez odzewu

Status:
Abyss
Ssak
Użytkownik
Posts: 63
Joined: 7 years ago
Reputation: 12

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Abyss » 2 years ago

Te ceny wyglądają jak potencjalny scam, w kraju, gdzie związek jest legalny ceny zdecydowanie takie nie są, nawet od hurtowników hurtowników.

Status:
Theand
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Theand » 2 years ago

Abyss, te ceny są dziwne normalnie 1500 euro hex u nich 900

Status:
Bruce
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 4 years ago
Reputation: 105

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Bruce » 2 years ago

Theand, Abyss, Sklep funkcjonuje i jest nastawiony na mega hurt, więc nie wiem do czego piejecie. Wszystko bangla.

Status:
Anonim70
Newbie

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Anonim70 » 2 years ago

Theand wrote:
2 years ago
Abyss, te ceny są dziwne normalnie 1500 euro hex u nich 900

masz na myśli 500g ?

Status:
Theand
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 5 years ago
Reputation: 1

HEX-EN NEEDLES Drenigma.net - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Theand » 2 years ago

Przybysz, nie 1kg przy systematycznych i dogadaniu możliwe by było pewnie 1350 dodam że ten ktoś od początku w biznesie