HHC O

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
PaRablY
Szczur
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 18
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

HHC O

Unread post by PaRablY » 1 year ago

Witam szanowne grono , czy słyszał ktoś o HHC oraz HHC O ? jest to ponoc kanna naturalny i na alle są susze z tym związkiem HHC O 10% i 5,5% CBD , czy taki susz ma rację bytu ''klepania'' ?

Status:
Ecrusher
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 3 years ago
Reputation: 1

HHC O

Unread post by Ecrusher » 1 year ago

Zamowilem ostatnio pione z kazda wartoscia stezen od 10% do 20-30 az do 40% i Ci powiem ze w smakuje jak MJ, dym nie gryzie, jest przyjemny, bania tylko za pierwszym razem taka troche dziwna, jakby tabs wchodzil, nie tego szukalem.

Status:
Saimon
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

HHC O

Unread post by Saimon » 1 year ago

Na dniach będę testował susz HHC-O i podzielę się swoimi spostrzeżeniami po testach. Jestem dobrej myśli. Zawsze to coś nowego i na legalu.

Status:
PaRablY
Szczur
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 18
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

HHC O

Unread post by PaRablY » 1 year ago

Saimon wrote:
1 year ago
Na dniach będę testował susz HHC-O i podzielę się swoimi spostrzeżeniami po testach. Jestem dobrej myśli. Zawsze to coś nowego i na legalu.
tez testowalem i lipa z dzialaniem , lepiej zamowic te jednorazowki za 200 cos ziko z alledrogo i tamto ponoc baaaardzo upierdala ...

Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 439
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

HHC O

Unread post by CzesioRC » 1 year ago

Lepiej przypalić naturę jak kombinować. Na pewno wyjdzie taniej.

Status:
Saimon
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 1 year ago
Reputation: 2

HHC O

Unread post by Saimon » 1 year ago

CzesioRC, wiadomo, że naturze nic nie dorówna...

W każdym razie jestem już po kilku dniach testowania suszu HHC - O. Pierwszego dnia, po spalonym pazernie joincie na pół z kumplem najzwyklej w świecie się najaralismy. Byliśmy zdziwieni, haj był wyraźny choć bez efektu nieogaru czy przybicia. Fajnie rozluźnia i wrzuca uśmiech na twarzy. Jeszcze tego samego dnia poprawiałem wieczorem, ale nie było już tak samo. Działanie dużo mniejsze, jakby w tle. Chociaż wyczuwalne. Przez następny i kolejny dzień, paliłem blanty slimy z samego suszu, około 0.4 g w blancie. Działanie trochę inne niż pierwszego dnia. Mimo wszystko nadal rozluźnienie, delikatny haj w głowie, inny i mniejszy niż po naturalu. Ciało jest jakby najarane, trochę gorsza koordynacja, ale w głowie dość duży clearhead. Duża chęć na leżenie i opierdala nie się. Co ciekawe mniejsze uczucie głodu niż po naturalnej MJ. Po 3 dniach stwierdzam też, że dość szybko rośnie tolerancja na ten susz. Takie odniosłem wrażenie. W każdym razie na mnie działa.

Status:
kej
Dopaminator
User avatar
Serce Roju
Posts: 1204
Joined: 5 years ago
Reputation: 535

HHC O

Unread post by kej » 5 months ago

PaRablY wrote:
1 year ago
Saimon wrote:
1 year ago
Na dniach będę testował susz HHC-O i podzielę się swoimi spostrzeżeniami po testach. Jestem dobrej myśli. Zawsze to coś nowego i na legalu.
tez testowalem i lipa z dzialaniem , lepiej zamowic te jednorazowki za 200 cos ziko z alledrogo i tamto ponoc baaaardzo upierdala ...
te jednorazowki bardzo popularne sa w kraju kwitnacych tulipanow, one podobno wlasnie na HHC sa, bylem jakis czas na wycieczce tam przerozne "peny" widywalem, jedne dzialaly kozacko inne mniej, a jeszcze inne wcale.
jednak te co bardzo dobrze dzialaly upierdalaly w troche inny sposob niz MJ, ciezko mi to teraz stwierdzic bo bylo to pare miesiecy temu.
niektore gryzly po gardle, inne nie, jedne po 2 machach ujebany do spania byles, inne musiales chwile pomeczyc i spac sie nie chcialo.
pelno widzialem tez tzw. "podrob", idealnym przykladem byly muha meds'y, niby sprowadzane z za oceanu a to jakas lewizna CBD byla albo jeszcze cos innego.
znajde chwile to poszukam fotki z wakacji bo gdzies chyba mialem roznych podow.
Boże, chroń mych ludzi jak głos
Rozsądku nad ranem

Status:
Marty_Feldman
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 30

HHC O

Unread post by Marty_Feldman » 5 months ago

And what is this drug? Somehow I don't know him.

Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 402
Joined: 3 years ago
Reputation: 174

HHC O

Unread post by Szoll » 5 months ago

kej, Niedługo będę w holce to poszukam tego

Status:
Marty_Feldman
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 30

HHC O

Unread post by Marty_Feldman » 5 months ago

I read about it on the Internet and it's probably nothing worth attention. Unfortunately, it is not available in my country, but I will try to test it if possible.

Status:
ZbitaLufaJWH
Opiowrak
User avatar
ZbitaLufaJWH
Posts: 365
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

HHC O

Unread post by ZbitaLufaJWH » 5 months ago

Nie warte uwagi

Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 439
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

HHC O

Unread post by CzesioRC » 5 months ago

A to w ogóle legal jest?

Status:
Graves
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 14

HHC O

Unread post by Graves » 5 months ago

CzesioRC wrote:
5 months ago
A to w ogóle legal jest?
Aktualnie nie.

Status:
Szoll
Opiowrak
User avatar
Szoll
Posts: 402
Joined: 3 years ago
Reputation: 174

HHC O

Unread post by Szoll » 5 months ago

No to jak akualnie nielegal to raczej legalem się nie stanie