How is a hospital detox going?

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

How is a hospital detox going?

Unread post by MeFiuS » 2 years ago

Jak przebiega, jak to wygląda? Może ktoś kiedyś miał i by opisał
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

How is a hospital detox going?

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

powiem krótko: "lewatywa, lewatywa, lewatywa ..." ; )

Status:
kulka
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 332
Joined: 4 years ago
Reputation: 245

How is a hospital detox going?

Unread post by kulka » 2 years ago

Byłem na detoksie, polega to na 14 dniowym lub dłuższym pobycie w zamkniętym oddziale szpitalnym i utrzymywania abstynencji.
Robią Ci badania krwi i moczu, przeprowadzony zostaje wywiad lekarski, dostajesz leki, w zależności w jakim jesteś stanie.
Masz ograniczony dostęp do telefonu, albo nie masz go wcale.
Po detoksie możesz podjąć terapię uzależnień, ale to już zależy od Ciebie.

Status:
MeFiuS
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 1042
Joined: 6 years ago
Reputation: 290

How is a hospital detox going?

Unread post by MeFiuS » 2 years ago

kulka, dzięki baaaardzo za wytłumaczenie :-)
Wszystko Co Tu Pisze - To Moja Fantazja Science Fiction :roll:

Status:
Chochlik
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 149
Joined: 2 years ago
Reputation: 83

How is a hospital detox going?

Unread post by Chochlik » 2 years ago

A zależy od czego. Ja po prostu siedziałem na dupie tydzień i mnie wypuścili przed czasem, bo byłem grzeczny xD

Status:
BendfellsTM
Opiowrak
User avatar
BendfellsTM
Posts: 379
Joined: 3 years ago
Reputation: 195

How is a hospital detox going?

Unread post by BendfellsTM » 2 years ago

Z autopsji niestety nie mogę się wypowiedzieć, lecz moją znajomą podpieli pod kroplówkę, w celu uzupełnienia braków wywołanych braniem narkotyków. Jak znajomy był to tak samo - kroplówa. :)
Nie potykaj się mordo o te same kłody. :smoke:

Status:
Chochlik
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 149
Joined: 2 years ago
Reputation: 83

How is a hospital detox going?

Unread post by Chochlik » 2 years ago

BendfellsTM,

A mnie raz podpinali pod kroplówkę w lokalnym ośrodku zdrowia. Ale wtedy trafiłem na super lekarkę, dzięki której zacząłem leczyć w końcu uzależnienie i różne moje zaburzenia.

Kroplówa daje kopa jak trza 🙈 Ja byłem po ciągu na kanna wtedy i cały organizm miałem rozjebany, o psychice nie wspominając

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

How is a hospital detox going?

Unread post by Only Perfect » 2 years ago

Pobór krwi, kroplówka czyli takie bycie jak na kablu podpiętym do pojemnika z tym co leci nam prosto do żył. Później leżenie na łóźku z możliwością chodzenia po oddziale. Możliwość korzystania z telefonu a nawet laptopa/tabelu, których ładowania możliwe tylko u pięlegniarek. Oddziały prowadzące detoxy mogą się róźnić.
Śniadania + obiady. Można coś poczytać przemyśleć co dalej, przemyśleć jak się tu znalazło. Leżałem głownie z alkoholikami i jeśli chodzi o ludzi nie było problemów choć wiadomo że może być różnie. Z tego co pamiętam 7 albo 14 dni.

Status:
Poniacz
Dyso-sensei
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 6 years ago
Reputation: 98

How is a hospital detox going?

Unread post by Poniacz » 2 years ago

Mogę powiedzieć bo byłem kilka razy w szpitalu na detoksie. Ogólnie to nudy siedzisz w zamkniętym oddziale i leżysz od posiłku do posiłku i czekasz na tabsy które przepisuje lekarz ja to wymyśliłem że mam depresję to czułem się jak na haju bo tych antydpresantach trochę eufori było dzięki tym tabsom tak bym się zanudził na śmierć najlepiej wziąć jakąś książkę bo nie na każdym oddziale jest tv. Ogólnie nie polecam detoksu w szpitalach bo namawiają na ośrodki monar i TP. Ja byłem w monarze nawet i nie polecam takich ośrodków. Mimo że tam jest jak w przedszkolu jeść dadzą nawet wystawki są z dobrym jedzeniem które dostają od sklepów w ramach pomocy. Telefon ci zabierają na rok i żyjesz beż łączności z internetem z pracą jaką dają codziennie od poniedziałku do piątku tylko w weekend wolne to jak byś chciał byś poszedł do pracy i to samo tylko dzięki pracy jest wypłata a w ośrodku zapierdzielasz za darmo. Ja kiedyś byłem tutaj moderatorem to przez ośrodek zrezygnowałem z tej funkcji ponieważ nie miałem dostępu do forum. Jeszcze moderatorem byłem na dopku jak istniało to forum. Teraz powracam i zaczynam aktywność na forum od niedawna. Bo i
Mimo detoksów i ośrodków sam się wziąłem w garść poszedłem do pracy i teraz mnie stać na kryształki. Wpadłem w monotonię pracą dom, wypłata zakupy i żyje sie lepiej bo kiedyś byłem leniem i pazerny na darmowe sample a teraz mam poukładane w głowie i wiem że nie ma sensu czekać na darmówki, tylko trzeba zapierdalać w pracy żeby chociaż raz w miesiącu się dobrze zabawić teraz mam plan zamówić sobie tematu na cały miesiąc to się nawet w pracy pobawię beż problemu z małymi oczkami bo kupuje sobie soczewki kolorowe bo oczka wyjebane jak 5zł mnie by zdradziły. Dobra kończę ten post bo nie rozpisałem po fetce a miałem napisać tylko o detoksie w szpitalu.
Kra krę mija. Lis ma norę, kret ma ryja. Idę i nos trę. Omijam tę krę. Nie idę tym torem, bo tu lis ma norę.
Kra krę omija. Kret ma ryja. Tu lis ma norę. Ominę ten tor. A ja nos trę.

Status:
yoko12
Szczur
Newbie
Posts: 35
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

How is a hospital detox going?

Unread post by yoko12 » 1 year ago

Witam, mam pytanie odnośnie detoksu. Co podają w kroplówkach oprócz elektrolitów, witamin i glukozy? Jakie do tego leki podają?

Status:
PigulsoNEW
Dyso-sensei
User avatar
Newbie
Posts: 196
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

How is a hospital detox going?

Unread post by PigulsoNEW » 1 year ago

yoko12, Czasy się bardzo pozmieniały i już nie dają od tak kroplówy, a dlaczego? A chociażby dlatego, że koszt takiej kroplówy to ok 70zł/wór. Jeśli nie jesteś wkurwe odwodniony czy nie masz jakiś jasnych sygnałów świadczących, że ta kroplówka Ci się nalezy to zapomnij. Normalnie dostajesz benzo w tabletkach po wcześniejszech konstultacji z lekarzem żebyś szedł spać i tyle.

Dodano po 42 sekundach:
szedł spać lub wyciszył organizm*

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

How is a hospital detox going?

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

yoko12 wrote:
1 year ago
Witam, mam pytanie odnośnie detoksu. Co podają w kroplówkach oprócz elektrolitów, witamin i glukozy? Jakie do tego leki podają?
Chyba niczego więcej tak mi się wydaje :)

Status:
m3xir
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 498
Joined: 2 years ago
Reputation: 86

How is a hospital detox going?

Unread post by m3xir » 1 year ago

Na bank dają sól fizjologiczną ale nie wiem co jeszcze.

Status:
Penetrator
Opiowrak
Użytkownik
Posts: 417
Joined: 3 years ago
Reputation: 260

How is a hospital detox going?

Unread post by Penetrator » 1 year ago

W Poznaniu 10 dni najpierw witaminy relanium na wyciszenie wieczorem itp.

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 854
Joined: 4 years ago
Reputation: 265

How is a hospital detox going?

Unread post by KotPerski » 1 year ago

yoko12 wrote:
1 year ago
Witam, mam pytanie odnośnie detoksu. Co podają w kroplówkach oprócz elektrolitów, witamin i glukozy? Jakie do tego leki podają?
Miksture panoramixa po ktorej sie staje na nogi :)