How long max can lasts bitcoin transaction?

Everything related to cryptocurrencies.
Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by Mefedron90 » 10 months ago

Latest post of the previous page:

waski123 wrote:
11 months ago
ja w bitomatach glownie wplacam to zanim wroce do domu to juz jest oplacone
No tak w bitomacie sie zazwyczaj w 20 minut księguje :)

Status:
Bihes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 150
Joined: 1 year ago
Reputation: 5

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by Bihes » 10 months ago

Mefedron90 wrote:
10 months ago
No tak w bitomacie sie zazwyczaj w 20 minut księguje :)
no u mnie tak samo zazwyczaj 20 - 30 min i już zaksięgowane chyba nigdy nie zdarzyło się żebym dłużej czekał

Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by illuminati » 10 months ago

No ja mam najpierw zawsze info ze widza ze juz kasa leci ale wlasnie zaksiegowanie bede trwac kilkadziesiat minut

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by Meowscles » 10 months ago

no u mnie zazwyczaj 30 min do 1h maksymalnie

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by joker92 » 10 months ago

Ostatnio jak w bitomacie placilem to w 40 min juz mialem oplacone zamowienie

Status:
K86
Sniffiarz
Newbie
Posts: 97
Joined: 6 years ago
Reputation: 36

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by K86 » 7 months ago

Mial ktos problem z "wiszaca transakcja" w portfelu mycelium?czy mozna to jakos anulowac i zrobic transakcje ponownie? Robilam wplate dla V wczoraj po 18(wybralam.ta opcje ze do 2h bedzie zrobiona) niestety w dalszym ciagu transakcja ma.0 potwierdzen. Co moge zrobic w tym wypadku?czekac dalej az w koncu transakcja ruszy?czy sa jakies inne.opcje? Prosze o pomoc w miare mozliwosci tu eventualnie na priv

Status:
yogi
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 142
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by yogi » 6 months ago

K86, mam ten sam problem. I jak u Ciebie się sytuacja rozwiązała?

Status:
AndyWarhol
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 81
Joined: 1 year ago
Reputation: 13

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by AndyWarhol » 6 months ago

Wszystko tak naprawdę wynika z dużego zainteresowania BTC w ostatnich miesiącach, dosłownie koszta 60 zł za przelew to codzienność. Ja osobiście mam teraz problem - drugi raz - nie z winy sprzedającego. Po prostu transakcja szła 4 dni i w tym czasie zdążyła strona Vendora określić ją jako nieudaną. Choć po 5 dniach została przetworzona to nadal za przeproszeniem "chuj wiem" co z moją paczką. Mam nadzieje, że sytuacja się rozwiążę. Dodam, że za poprzednim razem mimo braku przetworzenia transakcji paczka zostala mi wysłana.

Status:
yogi
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 142
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by yogi » 5 months ago

Mam problem również z wisząca tranzakcja gdyż dałem za mała prowizje i wisi nie potwierdzona od 2tygodni. Portfel My Celium. Da się jakoś cofnąć /anulować tranzakcje żeby bitcoiny spowrotem wróciły do portfela? Jeśli tak jak to zrobić? :think:

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 478
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by yakubu86 » 5 months ago

Bitcoinsy jak podrożały to nie mam słów 😶 POJEBAO kogoś ewidentnie. Nie wiem ile ale kilkadziesiąt zł musiałem dolać do portfela aby mój przelew raczył dolecieć w przeciągu 3h bo usluga że dociera w 1h była jeszcze droższa 😐 CHORE.

Status:
lolek20
Zaklinacz węży
User avatar
Użytkownik
Posts: 973
Joined: 7 years ago
Reputation: 237

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by lolek20 » 5 months ago

yakubu86 wrote:
5 months ago
Bitcoinsy jak podrożały to nie mam słów 😶 POJEBAO kogoś ewidentnie. Nie wiem ile ale kilkadziesiąt zł musiałem dolać do portfela aby mój przelew raczył dolecieć w przeciągu 3h bo usluga że dociera w 1h była jeszcze droższa 😐 CHORE.
Za madry to ty nie jestes prawda? Typowy polak nawet nie wie ile ale na pewno za drogo. :D Teraz akurat prowizje btc spadły. 126 satoshi na vbyte to nie tak dużo przy ostatnich stawkach. Wychodzi 8 usd za przelew. I dodam ze btc kosztowało 100 tysiecy złotych miesiac temu. Wystarczyło mieć miesiąc temu żeby zarobić 60% z niczego i mieć te wszystkie prowizje, paczki i wiele wiecej za free. Z resztą o tych prowizjach już tu gdzieś pisałem co i jak robic ale lepiej doladowac za 200zł i zapłacic duze fee procentowo niż zrobić to po ludzku i zamiast tracic to korzystac. :) Ktos musi narzekac żeby innym sie wiodło.

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 519
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by takBOnie » 5 months ago

Ja zawsze sprawdzam po godzienie i w 90% przypadków jest już u adresata.

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 478
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by yakubu86 » 5 months ago

lolek20, na 101% mądrzejszy od cb. Typowy polak zarzuca komuś co ten drugi wie nie wiedząc o nim absolutnie NIC 😶
Wcześniej robiłem wielokrotnie transakcje i były one dużo tańsze aniżeli teraz więc nie wiem czego ty tu nie rozumiesz 😅 prosty przekaz.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by Gargameli » 5 months ago

Po co się spinać w Nowym Roku? Mi jedna utknęła, ale mam środki na adresie i odpalę sobie RBF'a albo CPFP i po sprawie.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
yogi
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 142
Joined: 4 years ago
Reputation: 14

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by yogi » 5 months ago

Gargameli, mnie również jedna utknął bo dałem za mała prowizje :/ mogła byś mi szanowna Koleżanko wytłumaczyć o co chodzi z tym RBF albo CPFP gdyż pierwsze słyszę o tym :) Pozdrawiam

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

How long max can lasts bitcoin transaction?

Unread post by Gargameli » 5 months ago

yogi wrote:
5 months ago
o co chodzi z tym RBF albo CPFP
Wszystko znajdziesz w dokumentacji Electrum Wallet

ale RBF oznacza podbicie opłaty dla górnika i puszczenie transakcji
a CFPP oznacza, że adres odbiorczy pokrywa opłatę jeśli są na nim środki...

To nie jest skomplikowane
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.