How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Hex009, do zweryfikowania apki potrzebujesz numeru telefonu, na który przychodzi kod aktywacyjny.

Status:
ZbitaLufaJWH
Opiowrak
User avatar
ZbitaLufaJWH
Posts: 365
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by ZbitaLufaJWH » 1 year ago

Hex009 wrote:
1 year ago
Jak zamówię do pick up station na aplikacje to będę mógł otworzyć przez apke podając tylko e-mail bez nr telefonu?
Mordo aplikacja bez problemu aktywuje się na sam adres poczty. Klikasz tylko link weryfikacyjny co na skrzynkę przychodzi.

Status:
Hex009
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Hex009 » 1 year ago

Już zgłupiałem, to sam e-mail wystarczy? Bo ZbitaLufaJWH, kolega nad tobą napisał że nr tel do zweryfikowania i już nie wiem, a zależy mi żeby jednak bez numeru tel się obeszło bo obok mnie jest tylko pick up station bez ekranu więc tylko apka

Status:
tajemniczy27xx
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 248
Joined: 1 year ago
Reputation: 55

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by tajemniczy27xx » 1 year ago

Hex009, jak bez ekranu to tylko za pomocą apk odbierzesz(musisz mieć aktywny nr tel).Weź zamów normalnie na punkt odbioru i tyle.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by mbside » 1 year ago

Hex009 wrote:
1 year ago
Już zgłupiałem, to sam e-mail wystarczy? Bo ZbitaLufaJWH, kolega nad tobą napisał że nr tel do zweryfikowania i już nie wiem, a zależy mi żeby jednak bez numeru tel się obeszło bo obok mnie jest tylko pick up station bez ekranu więc tylko apka
Masz apke 2gi numer która tworzy tymczasowe numery telefonów

Status:
Hex009
Blister
Newbie
Posts: 4
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Hex009 » 1 year ago

Dobrym sposobem będzie zamówienie czegoś normalnego na zwykły pick up? Chodzi o to żeby zobaczyć czy o ID nie zapytają, chyba że macie jakiś bajer który działa w takiej sytuacji?

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Hex009, normalnie idziesz, na pewniaka. Mówisz, że chcesz odebrać paczkę na takie imię i nazwisko, pokazujesz w appce, że masz paczkę podpiętą z tymi danymi i nie ma opcji, żeby nie wydali. W niektóych przypadkach potrzebny jest kod odbioru. Oczywiście zamawiaj do punktów typu sklepy spożywcze itp. Raz tylko mnie babka zapytała o dowód, ale szybko dodała, że ewentualnie numer zamówienia może być no i cyk - telefon wyciągam, mówię "Pani może sobie z appki spojrzy, będzie Pani wygodniej niż dyktować". Podpis i rakieta na pokładzie. Tylko nie idź jakiś najebany, albo zmechacony - masz wyglądać i zachowywać się jak Janek co końcówki do golarki zamówił.

Status:
kkkaaarrr
Szczur
Newbie
Posts: 36
Joined: 3 years ago
Reputation: 6

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by kkkaaarrr » 1 year ago

Hex009, napisz maila do Vendora, opiszą Ci najlepiej co i jak robić ;)

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4983
Joined: 6 years ago
Reputation: 3134

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Gargameli » 1 year ago

Hex009 wrote:
1 year ago
Jak zamówię do pick up station na aplikacje to będę mógł otworzyć przez apke podając tylko e-mail bez nr telefonu?
Jeśli na ten z ekranem dotykowym to tak, jeśli na ten bez ekranu to gsm wymagany.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by mbside » 1 year ago

Hex009 wrote:
1 year ago
Dobrym sposobem będzie zamówienie czegoś normalnego na zwykły pick up? Chodzi o to żeby zobaczyć czy o ID nie zapytają, chyba że macie jakiś bajer który działa w takiej sytuacji?
Ja musiałem tylko podać dane odbiorcy i numer telefonu. Nie wymagali ode mnie plastiku

Status:
KajKoO
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 147
Joined: 1 year ago
Reputation: 10

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by KajKoO » 1 year ago

zamawial ktos kiedys listem?
bo ja musialem zamowic bo braklo :E

Status:
kolumb
Blister
Newbie
Posts: 14
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by kolumb » 1 year ago

witajcie, założyłem właśnie portfel na electrum. czy wpłaty i wypłaty z tego portfela sa obciążane jakimiś prowizjami?

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 845
Joined: 4 years ago
Reputation: 259

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by KotPerski » 1 year ago

kolumb, tylko mała prowizja sieci bitcoina ktora jest pewnie ustalana jak w kazdym innym portfelu przy wysylce

ChemCentrum, dzieki za kolejna rakiete nie zawodzicie jak zawsze czas dostawy, jakosc obsluga 10/10 kolejna setka 3cmc ice wyladowała

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by blacked_out » 1 year ago

ChemCentrum wrote:
2 years ago
PICK UP POINT (jeśli interesuje Cię wysyłka na PICK UP POINT): wybierz z listy interesujący Cię punkt odbioru i podaj dane osobowe, na podstawie których będziesz w stanie odebrać przesyłkę. Podany wcześniej adres e-mail musi być taki, do którego masz dostęp, ponieważ przyjdzie na niego kod odbioru
Wiecie może czy trzeba podać własne dane osobowe do odbioru w punkcie odbioru? Nie mam słupa na tą chwilę, a chciałbym np. za pare tygodni/miesięcy może coś zamówić. Jedynie co w stanie jestem podać to adres e-mail i numer telefonu słupowy (karta SIM kupiona dawno od jednego ze sklepów partnerskich). Mam punkt odbioru w pobliżu, jest to sklep w którym muszę poprosić o odebranie paczki i potem podać kod itd. Myślicie, że gdy podam im dane słupowe czyli imie i nazwisko na które zamówiłem paczkę to poproszą o dowód lub coś tego typu aby zweryfikować moją tożsamość? W sumie raczej wątpie bo posiadam kod odbioru, więc mam pozwolenie na odbiór bo np. ktoś mi go dał więc raczej wątpie o weryfikacje dowodem czy coś ale wolę dopytać ;)

Status:
Enchi
Odkurzacz
User avatar
EnchiM
Posts: 686
Joined: 3 years ago
Reputation: 812

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by Enchi » 1 year ago

blacked_out zawsze możesz zamówić na byle jakie dane a potem napisać sobie upoważnienie do odbioru. U mnie się to sprawdza za każdym razem i nikt nigdy nie robił problemów. Zawsze w upoważnieniu pisałem też tracking paczki jak coś i nikt nigdy o nic nie pytał :)
„Łatwiej mieć zasady, kiedy jest się najedzonym".

ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
blacked_out
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 485
Joined: 3 years ago
Reputation: 188

How to improve shipping of the ordered package in the Chemcentrum.nl

Unread post by blacked_out » 1 year ago

Enchi wrote:
1 year ago
blacked_out zawsze możesz zamówić na byle jakie dane a potem napisać sobie upoważnienie do odbioru. U mnie się to sprawdza za każdym razem i nikt nigdy nie robił problemów. Zawsze w upoważnieniu pisałem też tracking paczki jak coś i nikt nigdy o nic nie pytał :)
Dzięki za radę stary :D

Dodano po 1 godzinie 21 minutach 55 sekundach:
A jeszcze zapytam Enchi, czy używasz jakiegoś wzoru dla upoważnienia do odbioru przesyłki który potem drukujesz i wypełniasz czy może poprostu wystarczy ręcznie napisać na kartce? :)