Ile przerwy

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Siemka, interesuje mnie ile trzeba zrobić przerwy od 3cmc aby poczuć działanie MDMA ? Półtora miesiąca minęło od ostatniej piguły czy jak raz na tydzień / 10 dni zarwę noc z 3cmc to odczuje słabiej działanie mojej ukochanej Emki ? 4cmc zauważyłem że wogole nie działa po 3cmc 🙄 a szkoda bo chciałem poczuć moc tego specyfiku.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Ile przerwy

Unread post by Smith » 4 years ago

Piotr2k, a to zależy, bo trójki są różne. Generalnie chlory ogólnie rozpierdalają tolerke na emke i inne empatogeny dość trwale. To znaczy, to nie tak, że nigdy emki nie poczujesz, ale będziesz musiał robić coraz to dłuższe przerwy itd. Wracając do tematu, jeśli jadłeś tą co ma żółtaczkę od joker to praktycznie traktuj ją jak 4. Tak naprawdę emkę powinieneś poczuć nawet na drugi dzień po trójce jeśli była czysta. No chyba, że żarłeś jej w chuj. No tydzień wydaję mi się wystarczy jak się nie przeżarłeś chlorami na amen xD
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Smith, Jokerowa ale dlaczego akurat żółtaczka ? :E Jeszcze się nimi nie przeżarłem :D

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Ile przerwy

Unread post by Smith » 4 years ago

Bo 3cmc yellow to czyste sero Piotr2k,
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Smith, Joker chwilowo ma tylko Krystynę nie yellow.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Ile przerwy

Unread post by Smith » 4 years ago

Piotr2k, no to jeśli chlory nie zrobiły jesieni średniowiecza to nie potrzebujesz jakiejś dlugiej przerwy xD

Zasada zawsze była taka. Jedzac pierwszego dnia 3cmc lub 3mmc, drugiego poczujesz 4cmc. Na odwrót już nie. Sytuacja powinna być analogiczna z MDMA.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Smith, jakoś 4cmc po trójce za chuja nie udało mi się poczuć chyba że cała frajda z 4 to topienie się jak świnia i żarcie w nosie.

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Ile przerwy

Unread post by Smith » 4 years ago

Piotr2k, mówię to zależy czy 3 profilem była bardziej w strone sero, czy nie nadużyłeś jej trochę, no i najważniejsza ogólna kondycja organizmu. Jak od dłuższego czasu nie robiłeś większej przerwy, to wszystko będzie tak działać słabiej, aż dojdziesz do momentu w którym jest jeden użytkownik z pillsem w nicku xD Nie no może nie aż tak, ale wiesz o czym mówię :D
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Smith, hehe wiem o kim mowa i szanuję go za pomysły i życzę mu zdrowia. Reasumując dłuższą przerwa się kłania i jeszcze jedno podejście.

Status:
Lockdown
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 37
Joined: 4 years ago
Reputation: 7

Ile przerwy

Unread post by Lockdown » 4 years ago

Tak jak koledzy powyżej, dłuższa przerwa jest potrzebna

Status:
Raxdet
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 99
Joined: 5 years ago
Reputation: 28

Ile przerwy

Unread post by Raxdet » 4 years ago

Piotr2k wrote:
4 years ago
Smith, Joker chwilowo ma tylko Krystynę nie yellow.
yellow to ja miałem nick mieć :shh:

Status:
Krejzol
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 390
Joined: 6 years ago
Reputation: 195

Ile przerwy

Unread post by Krejzol » 4 years ago

Ja zauwazylem ze do umilaczy/substancji dzialajacych glownie na dopamine np Hex-en Nep A-pihp wystarczy w zupelnosci 7dni przerwy(tydzien) :twisted: :twisted: :twisted: zeby bylo znow MEGA Extra zajebiscie. A nie wciaganie tony "piachu" po 3 nieprzespanych nocach i zassaniu do nochala wora cpania zeby poczuc prawie nic. :crazy: W sumie dopalacze/proszki/tabletki ciezko pogodzic z praca jak ktos chce duzo cpac albo sie nie wysypia. Niewyobrazam sobie isc do pracy na produkcje po 3 nieprzespanych nocach i na zwale.Halucynacje by mnie zjadaly, a jak nie masz pracy to nie masz floty na zakupy. :D :D Czasy sampli odeszly w dal.Uzywki dzialajace na dop/sero czy tylko na sero 3cmc 3mmc 4cmc proporcjonalnie wiecej dni nawet do 2 tygodni przerwy zeby poczuc MOC w pelni-tak jest u mnie. :smoke: U mnie duzo szybciej sie regeneruje po stymulantach niz po euforykach.Ja osobiscie pracuje i biore konkretnie na weekend albo urlop.W niedziele mozna sie wyspac zeby funkcjonowac w pracy..Fajnie tez brac magiczne proszki codziennie po 2 konkretne węze do godz 12 popoludniu i normalnie spac codziennie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

Status:
Boss
Wynalazca NZT
Boss
Posts: 6375
Joined: 6 years ago
Reputation: 3115

Ile przerwy

Unread post by Boss » 4 years ago

Piotr2k, 4cmc odpuść szkoda kasy ;)
(To co pisze to czysta fikcja i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością to sny...!)

Status:
Piotr2k
B-K Zwierz
User avatar
Piotr2k
Topic author
Posts: 1389
Joined: 4 years ago
Reputation: 577

Ile przerwy

Unread post by Piotr2k » 4 years ago

Krejzol, te 3 mikrokreseczki to chyba na rozgrzewkę :E Boss, wziąłem raz na spróbowanie i chyba faktycznie to nie dla mnie.

Status:
Krejzol
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 390
Joined: 6 years ago
Reputation: 195

Ile przerwy

Unread post by Krejzol » 4 years ago

Tak najlepiej rozsypac 5 gramow i porobic 100 kresek. :crazy: :crazy: :crazy: A 4 cmc to rzeczywiscie nic specjalnego.Wyplukuje z serotoniny i potem tez stymulantty dzialaja gorzej. Bo dopamina daje tez cos eufo. Duzo lepsze 3mmc albo 3cmc. 4cmc stracilo raj 4mmc to 1/3 mocy :geek: :geek: :geek: