Jak usunąć fluor z organizmu

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Misjonarz
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 857
Joined: 7 years ago
Reputation: 112

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by Misjonarz » 7 years ago

Fluor jest jednym z większych wrogów ludzi, naukowców którzy mają z nim do czynienia na codzień przy pracy z odczynnikami RC bądź synth canna.
Jak wiadomo fluor to trucizna, niszczy stawy, kości, zęby i mózg !

Parę sposóbów jak wytrącić ten Fluor z organizmy:


-Zwiększ spożycie wapnia i magnezu
Większość ludzi ma niedobór magnezu, ponieważ gleba została uszczuplona z tego minerału za pomocą nowoczesnych metod uprawy rolnej. Odgrywa ważną rolę w metabolizmie i syntezie składników odżywczych w komórkach. Hamuje także wchłanianie fluorków do komórek. Wraz z magnezem, wapń pomaga odciągnąć fluorek od kości i zębów, pozwalając organizmowi go wyeliminować."
Wapń i magnez powinny być brane razem, a można to łatwo osiągnąć poprzez spożywanie ciemno zielonych warzyw, orzechów, nasion, ryb, fasoli, produktów pełnoziarnistych, awokado, organicznych jogurtów, bananów, suszonych owoców i ciemnej czekoladzie.


-Spożywaj więcej boru

Bor jest naturalnym elementem, który pomaga wydalić fluor z organizmu. Bor znajduje się w pokarmach takich jak: orzechy, daktyle, śliwki, miód, brokuły, banany, awokado.

-Uzyskaj odpowiedni poziom Jodu w organizmie
Jod jest ważnym elementem w procesie prawidłowego metabolizmu komórek, zwłaszcza hormonów tarczycy. Wydala on fluor z organizmu wraz z moczem. Dobrymi źródłami jodu są wodorosty (nori, dulse, Wakame, etc …), żurawina, organiczny jogurt, ziemniaki, organiczne truskawki i organiczne groszki fasoli.




-Ogólne oczyszczanie wątroby

Najważniejszym krokiem do detoksykacji od nadmiaru fluoru jest oczyszczanie wątroby. Wątroba jest odpowiedzialna za ponad 400 funkcji w organizmie, a kiedy jest przeciążona, może spowodować szereg objawów. Ponieważ fluorek nie jest produktem występującym naturalnie w organizmie, niektóre źródła twierdzą, że może on utknąć w wątrobie.
Jeśli pijesz wodę z cytryną zaraz po wstaniu rano i jesz przyjazne wątrobie pokarmy, takie jak: czosnek, kurkuma, cytryny, limonki, awokado, to organizm będzie miał łatwiejsze zadanie w usuwaniu metali ciężkich i toksyn."
-Korzystaj z Sauny.

Sauny są świetne na usunięcie toksyn z organizmu, ponieważ powodują „wypacanie” toksyn. Należy pamiętać, aby pić dużo wody przed i po, w celu zapobiegania odwodnieniu. Jeśli masz jakiekolwiek dolegliwości, należy najpierw skonsultować się z lekarzem.
Oprócz tego trzeba pamiętać o:

-Regularnych ćwiczeniach

- łapaniem promieni słonecznych w ciągu dnia

-moje rozwiązanie- Imbir i cytryna, herbata z miodem imbirem i cytryną będzie dobrym codziennym rozwiązaniem na walkę z tym gównem . 8-)



Ciekawostka której sam jeszcze nie testowałem
-Jedz Tamarind (owoc)
Ten afrykański owoc i przyprawa jest szeroko stosowana w medycynie niekonwencjonalnej. Może on być stosowany w nalewce lub herbacie do oczyszczania ciała z fluoru.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by 4mmc » 7 years ago

Przydatny poradnik , nie omieszkam skorzystać
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Snow Queen
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 264
Joined: 7 years ago
Reputation: -31

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by Snow Queen » 7 years ago

Bardzo dobry artykuł, nie zdawałam sobie sprawy nawet że fluor jest taki szkodliwy. Chociaż na szczęście używam na co dzień wymienionych warzyw, owoców itp.
byłam chora, zakochana, zachorowałam na miłość, chciałam poszybować ku wolności,
chciałam zobaczyć jak wolni żyją, prawie ugrzęzłam w bagnie, wydostałam się bo jedyne czego teraz mi trzeba to jego miłość.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by 4mmc » 7 years ago

aa tak po za tematem żydów za okupacji w obozach truto fluorem
i jest on w pastach do zębów , polecam zakup pasty bez fluorowej np. gozdzikowej
TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Junkie
Ssak
User avatar
Użytkownik
Posts: 62
Joined: 7 years ago
Reputation: 12

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by Junkie » 7 years ago

skorzystam z porad bo mnie zjada od srodka juz. :wtf:
#POWIEDZ DLACZEGO?

Status:
keep it pale
Opiowrak
User avatar
3CMC Terefere
Posts: 398
Joined: 7 years ago
Reputation: 147

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by keep it pale » 7 years ago

nie myć zębów?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smoke: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
terefere, kolega konfidenta będzie zawsze dla mnie konfidentem.

Status:
4mmc
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 634
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by 4mmc » 7 years ago

TO ŻE ZADZIAŁAŁO I DZIAŁA TAK NA MNIE WCALE NIE ZNACZY ZE PODZIAŁA TAK NA CIEBIE.
ਚਾਰ EM EM ਈਸਵੀ
څلور em em ce
አራት ኤም ኤም ዓ.ም.

Status:
Tosiek
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 159
Joined: 7 years ago
Reputation: 22

Jak usunąć fluor z organizmu

Unread post by Tosiek » 7 years ago

Skutki spożywania fluoru + Metody usunięcia

Dzięki nowym raportom podkreślającym niebezpieczeństwa fluoryzacji wody pitnej coraz trudniejszym się staje promowanie tej polityki [w USA]. Opublikowane badania w czasopiśmie “Neurologia” ujawniają, że ​​chroniczna ekspozycja i spożywanie, syntetycznych środków chemicznych fluoru dodawanych do wody może spowodować poważne uszkodzenia układu nerwowego i mózgu. Jest to potwierdzenie kilku innych ostatnio opublikowanych badań, wskazujących na obłęd celowego dodawania toksycznych substancji chemicznych do wody w imię ratowania zębów.

"Długotrwałe spożycie fluoru może spowodować poważne szkody dla zdrowia, a zwłaszcza układu nerwowego"

napisali badacze Valdez-Jiminez i inni, w swoim raporcie."Fluor łatwo przenika przez łożysko. Fluor naraża rozwijający się mózg, który jest znacznie bardziej podatny na uszkodzenia spowodowane przez substancje toksyczne, niż dojrzały/rozwinięty mózg, co może ewentualnie prowadzić do uszkodzenia o charakterze stałym.
Chemiczne związki fluoru, które są odpadami przemysłu aluminiowego i górnictwa wydobywającego fosforany, przenikają bezpośrednio do mózgu, gdzie się kumulują i powodują choroby. Substancje te przenikają również do tarczycy i szyszynki, zakłócając prawidłową produkcję hormonów, co prowadzi do wielu innych chorób.

Nie da się już zaprzeczyć, jak śmiertelnym związkiem chemicznym jest fluor. Obecnie pojawia się coraz więcej badań wskazujących wysoki potencjał toksyczności fluoru, nawet US Environmental Protection Agency (EPA) przyznaje, że fluor jest toksyną. US Centers for Disease Control (CDC) obniżyło swoje zalecenia fluoryzacji po pojawieniu się badań wykazujących na szkodliwość działania fluoru na rozwój dzieci.ogólnie znacznie niższy poziom IQ, w porównaniu do dzieci mieszkających na obszarach nieobjętych fluoryzacją. Po uwzględnieniu innych czynników zewnętrznych, które mogą mieć wpływ na zdrowie i rozwój poznawczy, zespół zasadniczo stwierdził, że nie ma wątpliwości co do związku między narażeniem na działanie fluoru a obniżeniem IQ.

"Nasze wyniki potwierdzają możliwość wystąpienia negatywnych skutków działania fluoru na rozwój neurologiczny dzieci"
napisała w swoim raporcie Anna Choi, naukowiec z Harvardu, i jej koledzy.

"Jest oczywiste, że fluorki mają możliwość wpływania na funkcje mózgu"
mówi US National Research Council (NRC) panel dyskusyjny ds fluoru.
"Fluorki również wpływają na wzrost produkcji wolnych rodników w mózgu poprzez kilka różnych procesów biologicznych. Zmiany te mogą wpływać na wzrost ryzyka rozwoju choroby Alzheimera."

Warto również wspomnieć, że w magazynie TIMES (z dnia 12 kwietnia 2010), wskazano fluor jako jeden z

"Dziesięciu najniebezpieczniejszych toksyn znajdujących się w typowym gospodarstwie domowym."
"Fluor zwiększa swój potencjał "neurotoksyczny i potencjalnie rakotwórczy w przypadku połknięcia."

Jak obecnie ktokolwiek może sugerować, że dodanie tego typu substancji chemicznych do wody pitnej jest w jakikolwiek sposób korzystne?

"Fluor może być toksyczny już przy przyjęciu jednej części na milion (ppm), efekty jego działania nie są natychmiastowe, ponieważ mogą się one rozwijać 20 lub więcej lat zanim skutki oddziaływania będą widoczne"
[/i]

dodaje nowy raport.


Jak bezpiecznie oczyścić organizm z fluoru?


Ciekawostką jest to, że podawanie fluoru było praktykowane w obozach koncentracyjnych przez Rosję i Niemców (w dużych ilościach pierwiastek ten powoduje skrajną pasywność wśród ludzi, przez co była mała ilość prób ucieczek).

Niewielkie ilości fluoru znajdują się w pożywieniu, np. zielonej herbacie, zbożach, ryżu. I rozsądek podpowiada, że przy takiej ilości powinniśmy pozostać. Udoskonalanie natury dobrze się nie kończy i dodatkowe dawki fluoru w pastach do zębów, płynach do płukania ust, a nawet wodzie pitnej lub soli (!) na zdrowie nie wychodzą. Oto wskazówki dla tych, którzy chcą usunąć fluor z organizmu.

Jeszcze chyba nie ma takiej metody, która w pełni oczyściłaby organizm z fluoru, natomiast można wypróbować kilka sposobów, które mogą zrobić dużą różnicę dla zdrowia.

Sauna – zacznij chodzić do sauny regularnie. Sauna usuwa z organizmu metale ciężkie i toksyny.

Aktywność fizyczna – brzmi to być może jak truizm, lecz jest to jeden z najstarszych, skutecznych i darmowych sposobów na oczyszczanie organizmu ze zbędnego balastu.
Oczyszczanie wątroby – jedną z metod jest picie specjalnej herbatki i ograniczenie spożywania przetworzonej żywności, na rzecz surowej żywności.


Przepis na oczyszczającą herbatkę:

1 plasterek cytryny,
1 plaster imbiru, obrany ze skórki, rozduszony,
1 kubek wrzącej wody;

Imbir i cytrynę zalewamy wrzącą wodą. Pozostawiamy na dwie minuty aż zaparzy się napar, następnie odcedzamy cytrynę i imbir. Pijemy dwa razy dziennie.

Oczywiście ze swojego otoczenia staramy się wyeliminować fluor tak bardzo jak to jest możliwe. W niektórych miastach w Polsce woda jest ‚wzbogacana’ fluorem, jest on ciągle składnikiem wielu past do zębów a nawet wielu rodzajów konserwowanej żywności. My ze swojej strony proponujemy pasty do zębów bez fluoru.https://ujarani.com/287243 http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie.html#zeby
Zwiń dwie dychy albo stówę
Posyp gram lub połowe
Jedna dziura, druga dziura
I już lotom niczym kura
Niczym fura popierdalam
Po białej drodze zapierdalam
Bo to stara szkoła ćpania
Jarania, chlania i wciągania