Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
colashare
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by colashare » 2 years ago

Latest post of the previous page:

Woda morska w sprayu, szybkie odkamienianie substancji (20-30 minut po zażyciu), czasem Xylodex z dodatkiem dekspantenolu, a przed snem nawadnianie wodą solą kamienną.

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

Tak, jak kilku przedmówców - zrobić przerwę i wtedy ewentualnie stosować wymienione środki. Choć ja osobiście wolę ozdrawianie nochala bez tych tłustych maści - cieknie mi wtedy mocniej z nosa.
Przerwa naprawdę daje efekty i można wrócić do zabawy. Ale z umiarem ; ) co by nie zaorać nosa ponownie.

Status:
colashare
Dyletant
Newbie
Posts: 2
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by colashare » 2 years ago

colashare wrote:
2 years ago
Woda morska w sprayu, szybkie odkamienianie substancji (20-30 minut po zażyciu), czasem Xylodex z dodatkiem dekspantenolu, a przed snem nawadnianie wodą solą kamienną.
mam nadzieję, że to zadziała

Status:
AMAChill
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 24

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by AMAChill » 2 years ago

Po przerobieniu nie jednej zaspy głównie hexenu zabetonowany kinol nie był u mnie rzadkim zjawiskiem. Próbowałem zwykłych najtańszych kropli do nosa jak i wody morskiej co przynosiło tymczasową ulgę ale przyznam, że przez większość czasu nie specjalnie dbałem wtedy o higienę nosa i niejednokrotnie zasypiałem z resztkami towaru we wlotach powietrza.
Od ponad dwóch lat jednak nic nie wciągałem nosem oprócz powietrza a mam po tych przygodach wieczny katar. Nieustannie wytwarza się wydzielina, która pokrywa błonę śluzową wewnątrz zatok, tworząc przy okazji jakieś okrutne skrzepy albo z krwią albo z kawałkiem błony śluzowej bo są czerwone w środku. Jakbym nosem wyrzygał homunkulusa :x
Laryngolog coś tu zdziała? Czy już sobie powolutku trumnę zbijać?

Status:
nohype7
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 91
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by nohype7 » 2 years ago

AMAChill, Miesiąc już nic nie testowałem a nadal czasami rano budzę się z piekącą kichawą, tak że pierwsze co to biegnę do łazienki go przepłukać klęcząc i modląc się aby przestało, wyciska to nie raz więcej łez ze mnie z rana niż nie jedna mocna linia kiedyś hahaha. Dramat z efektami RC jest duzo dluzej niz po przestaniu uzywnia

Status:
driveros
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 149
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by driveros » 2 years ago

nohype7, AMAChill, zapytajcie lekarzy o Dymistę, fajny mix sterydu z przeciwalergiczną substancją, a do tego rozpuszczane w natłuszczającym polisorbacie.
leczy, łagodzi, prawie cudowny środek

Status:
Krisss
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 118
Joined: 6 years ago
Reputation: 42

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Krisss » 2 years ago

Ja bym stostował przez jakiś czas i codziennie płukanie nosa i zatok np. Irigasinem z dodatkiem odrobiny sody oczyszczonej. To bardzo pomaga.

Status:
AMAChill
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 120
Joined: 2 years ago
Reputation: 24

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by AMAChill » 2 years ago

driveros,
Dzięki za konkretną radę.

Status:
Cookie Monster
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 87
Joined: 3 years ago
Reputation: 72

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Cookie Monster » 2 years ago

Jak ekscesy po trojeczce to rinopanteina i rentimax robią robotę no i czas wiadomo...
Nic nie jest moje tak bardzo jak błędy,
pierwszy, drugi, trzeci, kurwa, i leci następny.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Gieca » 2 years ago

Polecam taki dzbaneczek z dziubkiem do przeplukania nosa. Robi robote :)

Status:
Grruby
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 280
Joined: 3 years ago
Reputation: 147

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Grruby » 2 years ago

beeniepatu, Odświeżę temat 💪 przeczytałem Twój post i właśnie pokusiłem się o kupno rinopanteiny maści do nosa i aerozolu. Powiedziałbym że cudowna maść! 💪 Ostatnio szukam złotej substancji dla szczurków i mieszanie nawet małych ilości spowodowało pieczenie i ból w nosie 🥲 chwilowo zaprzestałem testów do czasu następnego gołębia który będzie w niedalekim a czasie ale najszybciej po weekendzie. Stosuję według zaleceń z ulotki i już pierwszego dnia odczułem wielką ulgę, a szczurki obecnie są skazane na to co aktualnie jest dostępne hehe 😅 również mogę zdecydowanie polecić to połączenie ✌️
"Jestem jednym z tych pokurwieńców wpadam, nie biorę jeńców to bez sensu" ~ TEDE🤙

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

This post has high reputation.

mój patent. jeśli zaczynasz przygodę ze sniffowaniem, to wal tylko do jednej dziury. druga będzie zawsze odetkaną i pomoże ci to w oddychaniu np. podczas zasypiania. po jakimś czasie detox (tak, tak nie żartuję) i zmiana dziury.
ostatnio bez detoxu postanowiłem na przekór moim zasadom trzepnąć znany mi już odczynnik w zdrową dziurę. no i wow - jakbym brał coś wielokrotnie mocniejszego. mamy tak rozjechane śluzówki, że nie odczuwamy w pełni działania odczynników. robić przerwy i regenerować nosy.

Status:
GrzybeQ
B-K Zwierz
User avatar
chlorczak
Posts: 1558
Joined: 6 years ago
Reputation: 724

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by GrzybeQ » 2 years ago

lek_na_syfa, Dokładnie, śluzówka to ta różowa śliska część, a ta czerwona jakby "podśluzówka" bardzo słabo wchłania. Po grubych mityngach, trzeba robić przerwy na regeneracje inaczej dochodzi co degeneracji śluzówki i macie bomba na poziomie 30% oraz sniffy co chwile po 300-400mg...

Status:
Ksumsa
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 117
Joined: 2 years ago
Reputation: 27

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Ksumsa » 2 years ago

A ja mam taki prosty sposób, gdy nic nie mam na odetkanie to wącham mocną gumę odetka po jakimś czasie. :shock:

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

Ksumsa wrote:
2 years ago
to wącham mocną gumę
czyli kondoma?

Status:
Morrison
Psychonauta
User avatar
Morisson
Posts: 536
Joined: 3 years ago
Reputation: 801

Jakies sposoby na mocno uzywany nosek ?

Unread post by Morrison » 2 years ago

Dobra metodą jest irytowanie nosa i zatok, takie płukanie ładnie cały syf wymywa i dzięki temu wszystko lepiej się goi, aczkolwiek jeśli są duże krwawienie to płukanie nie do końca jest zalecane.

Jednak mimo to ja płukalem zatoki i było wporzadku.
Taka butelka to nieduży wydatek, a roztwór można zrobić samemu z soli lub sody oczyszczonej.
Nic o nas bez nas.