JWH-210

A group of man-made organic chemicals that act on cannabinoid receptors.
Status:
Seds
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 124
Joined: 6 years ago
Reputation: 7

JWH-210

Unread post by Seds » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Może troszeczkę wysublimowałem temat, ale to było moje pierwsze palenie po 3 tygodniowej przerwie, zadziałało kapitalnie wysoka kultura pracy, intensywność oraz czas działania.
Jednak, że szybko tu tolerancja idzie w górę.
W między czasie zastosowana mieszanka ziołowa ABD-BUTINACA 1:20
To JWH-210 nie ma w ogóle przebicia. Bardziej charakteryzuje się dla okazjonalnych palaczy z małą tolerancją. Ale też o wiele wyższą kulturą intesywnością i czasem działania.

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

JWH-210

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

Seds wrote:
1 year ago
Może troszeczkę wysublimowałem temat, ale to było moje pierwsze palenie po 3 tygodniowej przerwie, zadziałało kapitalnie wysoka kultura pracy, intensywność oraz czas działania.
Jednak, że szybko tu tolerancja idzie w górę.
W między czasie zastosowana mieszanka ziołowa ABD-BUTINACA 1:20
To JWH-210 nie ma w ogóle przebicia. Bardziej charakteryzuje się dla okazjonalnych palaczy z małą tolerancją. Ale też o wiele wyższą kulturą intesywnością i czasem działania.
czyli bardziej podobne do naturalnego zioła niż innych syntetyków...to właśnie tak powinno działać..jakie proporcje polecacie dla ludzi którzy albo nie palą wcale albo palą tylko naturalne ziolo

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

JWH-210

Unread post by mbside » 1 year ago

wiktororban01 wrote:
1 year ago
czyli bardziej podobne do naturalnego zioła
To że jwh jest słabsze wcale nie oznacza, że jest podobnie do oryginału. Po prostu zaleca się je palić osobom z niską tolerancją. Moim zdaniem to nigdy nie będzie podobne do mj

Status:
nuclear_area
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 141
Joined: 3 years ago
Reputation: 45

JWH-210

Unread post by nuclear_area » 1 year ago

Ale mbside, to wiadome że synty nawet minimalnie nie imitują MJ. Pozdro.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

JWH-210

Unread post by mbside » 1 year ago

nuclear_area, ale chłop napisał że tak

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

JWH-210

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

W porównaniu z innymi mocnymi kanna to jwh w pewnym sensie jest troche podobne i nie tylko w końcu ale i w profilu działania..

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

JWH-210

Unread post by mbside » 1 year ago

wiktororban01 wrote:
1 year ago
W porównaniu z innymi mocnymi kanna to jwh w pewnym sensie jest troche podobne i nie tylko w końcu ale i w profilu działania..
Nigdy nie jest i nie będzie. Chłopie, co Ty pierdolisz...

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Najpierw o tych mixach pierdoliłeś jakieś farmazony a teraz że jwh jest podobne do normalnej trawy...

Status:
wiktororban01
Dopaminator
Newbie
Posts: 1188
Joined: 6 years ago
Reputation: 115

JWH-210

Unread post by wiktororban01 » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
wiktororban01 wrote:
1 year ago
W porównaniu z innymi mocnymi kanna to jwh w pewnym sensie jest troche podobne i nie tylko w końcu ale i w profilu działania..
Nigdy nie jest i nie będzie. Chłopie, co Ty pierdolisz...

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Najpierw o tych mixach pierdoliłeś jakieś farmazony a teraz że jwh jest podobne do normalnej trawy...
no kurwa..profil działania był trochę podobny..pamiętam taka działał Spice albo Smoke a jak kurwa działają te zjebane dziwne kanna nowej ery..

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

JWH-210

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Za czasów przed pierwszym delegalem, kiedy poleciały takie substancje jak np. mefedron, to niektóre maczanki działały nawet lepiej niż zioło. 8-)

Status:
takBOnie
Psychonauta
User avatar
Użytkownik
Posts: 516
Joined: 4 years ago
Reputation: 94

JWH-210

Unread post by takBOnie » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
pierdoliłeś jakieś farmazony a teraz że jwh jest podobne do normalnej trawy...
Nawet jwh 081 nie podjeżdżało

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

JWH-210

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
Za czasów przed pierwszym delegalem, kiedy poleciały takie substancje jak np. mefedron, to niektóre maczanki działały nawet lepiej niż zioło. 8-)
Co Ty pierdolisz?!

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

JWH-210

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

mbside, nie pierdolę, tylko piszę swoją opinię. Znowu będziesz mi tutaj wypisywał, że niemożliwe, że coś mi bardziej siadało od czegoś innego, bo to po prostu NIEMOŻLIWE? Daj sobie spokój...

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

JWH-210

Unread post by mbside » 1 year ago

Ciemnoksieznik wrote:
1 year ago
mbside, nie pierdolę, tylko piszę swoją opinię. Znowu będziesz mi tutaj wypisywał, że niemożliwe, że coś mi bardziej siadało od czegoś innego, bo to po prostu NIEMOŻLIWE? Daj sobie spokój...
Piszesz że działały lepiej niż zioło a nie że na Ciebie. Formułuj lepiej zdania

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

JWH-210

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

mbside, XDDD
Skoro piszę o czymś, że lepiej działało, to chyba logiczne, że piszę o swoich doświadczeniach, ew. ludzi z mojego otoczenia, nie? :lol: Masz w zwyczaju opiniować coś, na podstawie doświadczeń innych osób?

Status:
KotPerski
Odkurzacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 850
Joined: 4 years ago
Reputation: 263

JWH-210

Unread post by KotPerski » 1 year ago

Ale to że maczanki dzialaja lepiej niz chujowe ziolo to na pewno przeciez to musi byc mocna faza rycie bani problem w tym ze to jest tak jakby wpierdalac jakies ziemniaki z proszku na chuj to robic jak sa normalne świeżutkie? I wsyzscy pierdola ze ziolo ich nie klepie a maczany tak bo macie chujowe dojscia zalatwcie sobie jakies gelato ze stanow albo nawet cos z nl to was juz w chuj poklepie z bonga albo wiadra a jak jeszcze za malo to haszysz i idziecie do spania po prostu sie uzalezniliscie od tego gownianego prochu kanna i teraz szukacie wymowek ale nie sa one zgodne z prawda

Status:
Seds
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 124
Joined: 6 years ago
Reputation: 7

JWH-210

Unread post by Seds » 1 year ago

Jwh-210 drugie podejście, wypiję pięć piw przed testami. Wypocona już ADB-BUTINACA, ponad 2,5 tyg przerwy ok kanna.
Mieszanka ziołowa 1:15, po testach opiszę raport. Powiem tylko, że chęć na dopalanie jest niewielka, albo to tylko moja świadomość mówi. Maczania leży, a wcale nie jest palona i nie kusi.