Kanna - Odstawienie po latach

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
PingPong
Szczur
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 33
Joined: 2 years ago
Reputation: 22

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by PingPong » 2 years ago

Witam Serdecznie.
Mam pytanko a zarazem prośbę, po dobrych 6 latach kończę z kanna, kończe bo się skończyły czasy :roll:
Do rzeczy.
Chodzę od wczoraj rozjebany, ogólnie całe dnie dla mnie to męka i walka, a o nocy to już kur nie wspomnę..
Nie mogę sie na niczym skoncetrować nerwica, chodzi człowiek rozdupcony jak żaba na liściu, nie czego chce nerwy takie, że najchetniej jakbym miał przycisk "ŚMIERĆ' to mam taki stan, że bym go wcisnął. Ale nie widzi mi się odchodzić z tego świata, mam plany na życie i chciałbym je zrealizować a tym bardziej że mam dopiero 25lat. :problem:

Zna ktoś może jakieś tabletki coś, co mnie trochę uspokoją i pomogą wieczorem zasnąć?
Będę wdzięczny za pomoc nawet jestem w stanie komuś doładować konto. :oops:

Pozdro.

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by slimak » 2 years ago

PingPong,
Minęło 5 dni od posta Jak się dziś czujesz ?
Dałeś radę ?

Ogólnie to dużo pij - najlepiej Soki oraz mleko Idź pobiegać wypocisz metabolity
Kup tryptofan zapisany przed snem naturalnie zamienia się w melatoninę i pomaga w zaśnięciu oraz regeneruje serotoninę

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Smith » 2 years ago

PingPong, odstawka kanna jest bardzo inwazyjna sprawa dla organizmu. Nie zgodzę się z przedmówca, że na tak wykończony i zniszczony organizm bieganie będzie odpowiednie. Tez nie sądzę, że tryptofan tu dużo pomoże. Najlepiej przeczekać staraj się jesc i uzupełniać płyny. Spróbuj z melatonina, ogólnie kanna uzaleznia fizycznie i walenie cold turkey (rzucanie z dnia na dzien) jest kategorycznie niewskazane, szczególnie jak robisz to na własną rękę. Taka odstawka po tylu latach cpania zagraża Twojemu zdrowiu, a nawet zyciu.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by slimak » 2 years ago

Smith wrote:
2 years ago
Nie zgodzę się z przedmówca, że na tak wykończony i zniszczony organizm bieganie będzie odpowiednie
Nikt nie każe mu 10km biegać
Mierz siły na zamiary
Ogólnie to o wypocenie chodziło
Dobre i dwa kółka na bieżni wolnym tempem
"Sport poprawia zdrowie'' - każdy Ci to powie
Hehe
Smith wrote:
2 years ago
Tez nie sądzę, że tryptofan tu dużo pomoże.
Pomoże
Gospodarka serotoninowa w porównaniu do dopaminowej długo się odbudowuje i po latach spędzonych z kanna jest w opłakanym stanie
Smith wrote:
2 years ago
Spróbuj z melatonina

A w co zamienia się tryptofan wzięty przed snem ?
Właśnie w melatoninę hehe...
Smith wrote:
2 years ago
Najlepiej przeczekać
To żeś pomógł radą
Hehehe
PingPong, Napisz co u Ciebie jak sobie dałeś radę

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Smith » 2 years ago

slimak, co wy macie z tym bieganiem, jak chce wypocić to niech idzie do sauny. Oczywiście, że trzeba przeczekać najlepiej z pomocą specjalisty, który przydzieli bardziej profesjonalna poradę niż wez tryptofan. Melatonina to po prostu sposób zeby może zasnął bez brania czegos na receptę, choć watpie ze to pomoże.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by slimak » 2 years ago

Smith, bieganie to bieganie, nie każdy ma karnet na saune oraz przed dziesiątym stać go na zakup takiego karnetu Za to każdy ma dresy i buty sportowe Sam sobie ustawiasz intensywność biegania, przez co kardio na dużo lepszym plusie od sauny bo odtrucie powiedzmy na podobnym stopniu Jak ktokolwiek kiedykolwiek biegał i wie o co "biega'' to potrafi ustawić intensywność pod kondycję Jest jeszcze jeden plus na rzecz bieganie a mianowicie spalanie kortyzolu, którego po odstawieniu jest sporo
Smith, Jak będziesz miał taki mega ch*jowy dzień nie koniecznie po ćpaniu idź na bieżnie, a przekonasz się o czym piszę :)
Większość, a nawet zdecydowana większość osób nie chodzi na odstawieniu do specjalistów i nie wchodzą na forum, żeby usłyszeć odpowiedź przeczekaj lub idź do specjalisty Jest całe morze suplementów i prekursorów, które mogą pomóc Kwestia wiedzy co akurat brakuje i czego jest za dużo po odstawieniu A odpowiedź w tym przypadku jest taka że brakuje serotoniny - tryptofan a jest nadmiar kortyzolu - bieganie

Pozdrawiam Cię serdecznie Smith,

Status:
lek_na_syfa
Psychonauta
Newbie
Posts: 650
Joined: 3 years ago
Reputation: 291

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by lek_na_syfa » 2 years ago

slimak wrote:
2 years ago
Napisz co u Ciebie jak sobie dałeś radę
podejrzewam, że autor niezbyt (chciałbym się mylić) poradził sobie z odstawieniem. moje podejrzenia związane są z poprzednim (napisanym dzień wcześniej) jego wpisem w innym wątku:
"...Ostatnio podczas tej przerwy akurat w dzień w którym napisał, że robi przerwę jebłem zamówienie ale jest już w locie więc wszystko gra..."

Status:
Chemik4MMC
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 110
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Chemik4MMC » 2 years ago

Z syntetykami kanna jest ciężko się przestawić z tej fazy która jest w działaniu dysocjacyjna i zamulająca na działanie zwykłego skuna z pod lampuna. Ja jak rzucałem na początku tego roku żeby nie mieć skutków odstawienia takich jak jadłowstręt bezsenność, chujowe nastawienie i samopoczucie próbowałem palić zwykły skun, mimo że potrafiłem trójkę skuna spalić dziennie z bongosa ciężko było się najarac tak mocno jak maczaną 1:20. Żeby nie mieć objawów odstawienia zrobiłem sobie terapię substytucyjną w postaci palenia koncentratu DHO, ~80% THC( DHO Etef Dimetylowy do ekstrakcji, BHO Butan trzykrotnie rafinowany do ekstrakcji) Jak zapaliłem pierwszego bucha nabiłem na dabber kawałek który wielkością przypominał ołuskane ziarko słonecznika, jak mnie zmiotło to ciężko miałem przejść z fotela w drugi koniec pokoju żeby móc położyć się na łóżku. Czas działania 2.5-3 godziny, moc porównywalna do maczanki ale profil działania jest jak by się paliło pierwszy raz zioło i ktoś dałby ci bongosa, do cybana wjebał sztukę skuna i kazał samemu wszystko spalić... Jak szukasz jak największego jebnięcia szukaj zioła z dużą przewagą genów Indicy i jak największym stężeniem % THC w ziole. Jak szukasz czegoś po czym można wykonywać obowiązki dnia codziennego, mieć zajebisty humor i chęć na wszystko wybierz odmiane z przewagą genów Sativa najlepiej coś z rodziny Haze. Tylko jest sprawa kupienia sprzętu do palenia dabu: specjalne bongo do DHO, dabber, cybuch specjalny(kwarcowy najlepiej smak odmiany oddaje, ceramiczny też ale nie w takim stopniu jak kwarc, tytanowy do palenia dużych ilości ale trzeba mieć już wyrobione płuca żeby potrafić spalić za jednym podejściem 0.1-0.2g DHO) jakąś przejściówke żeby cybuch nie był bezpośrednio w szlifie bonga i palnik do rozgrzewania cybucha przed paleniem.
Jak zrobić :
https://**ja****i.c**/4***

Wiadomość moderatora

nie podajemy nazw sklepów spoza forum i odnośników do w/w
Żeby móc palic 24/7 bez przypału bo z palnikem do lutowania latać w plener trochę lipa, dlatego zrobiłem również sobie olejek jak w tym przepisie wyżej 2ml wax equalizera=1g DHO=~40% THC do efajki, jak zmieszałem ze smakiem truskawkowym podczas palenia czuć że nie pali się zwykłej efajki, ale jak się wypuszcza opary innej osobie prosto w twarz nie czuć nic skuna tylko samą truskawkę, w razie wypadu poza dom najmniejsze ryzyko żeby móc palić zawsze i wszędzie, vaporyzator do DHO oddaje lepiej profil terpenowy danej odmiany ale każdy nawet najgłupszy pies podczas zatrzymania jak zobaczy vaporyzer odrazu jest jazda na komendę, a ciężko mieć przy sobie vapo i schowany gdzieś DHO tak żeby nie dało się go znaleźć a żeby dało się go palić bez przypału cały czas. Jeszcze mam zajebistego lekarza rodzinnego w okolicach czterdziestki ale taki wyrozumiały gość i życiowy że przepisuje mi Abofam 0.25mg 30tablet co tydzień nawet jak chciałem z kimś polecieć z rumem i xanaxem to przepisuje x2 0.25mg 30 tablet ale wtedy jak dzwonię po e-receptę trochę mniej chętnie to robi przychodnia ale nigdy nie odmówili. Idź zagadaj ze swoim lekarzem, na pewno ci przepisze, tylko nie pójdź do niego i nie mów odrazu dzień dobry mógłby mi Pan przepisać Xanax... Tylko dzień dobry mógłby Pan mi coś na nerwy/zdenerwowanie przepisać tylko jak będziesz dalej mówił to nie mów że jesteś cały czas wkurwiony z jakiś różnych powodów tylko że czasami masz jakąś sprawę która cie denerwuje/stresuje i nie daje spokoju i przydało by cię się coś na takie sytuację żeby brać doraźnie, jeszcze możesz powiedzieć że serducho zaczyna ci mocno bić że czujesz jak napierdala bez kładzenia sobie ręki na nim. W xanaxie jest benzo które zajebiście uspokaja serducho powinien połączyć w całość fakty i przepisać ci najmniej inwazyjne leki. Możesz dodać gdyby nie przepisał ci odrazu abofamu że twoj kolega brał hydroksyzyne i że dał ci kilka tabletek i że miałeś okropną reakcje na te leki, spowalniały cie ale w żaden sposób nie uspokajały i możesz dodać że pojebane sny miałeś jak brałeś hydroksyzyne.


Uważam jak smite wyżej po co biegać jak można palić, pobiegasz jak się odmulisz zobaczysz jak po miesiącu/dwóch nie palenia będziesz miał energię na robienie wszystkiego zawsze i wszędzie w dodatku chęć i motywację taką jak byś zajebał dobrej krajówki. Życie bez palenia kanna zmienia się o wiele na bardziej pozytywne i wesołe a na pewno pełne smiechu, radości i cieszenia się z tego co się osiągnęło w życiu.

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by slimak » 2 years ago

lek_na_syfa, chyba masz rację Nasz bohater działu chyba dalej szaleje

Status:
Escbar
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Escbar » 2 years ago

Widziałem drapieżnika w zbanowanej sekcji, który wysyła 5f mdmb 2201 czy będzie aktywny?

Status:
Jowisz
Dyletant
Newbie
Posts: 1
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Jowisz » 2 years ago

Siema. Ja bym proponował spróbować pregabaliny na odstawkę czego kolwiek.

Status:
uroslam
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by uroslam » 2 years ago

Paliłem kanna przez wiele lat...
Zacząłem od am-2201. Było to chyba z 6 lat temu...
Przyszedł mi biały proszek który nabiłem patyczkiem do fifki z jakimś podkładem. Najebałem prochu i zostawiłem patyczek ubrudzony prochem w lufce. :wtf:
Patyczek wypadł. Bóg ocalił mi życie bo pewnie było tam z 50 mg albo i więcej. To pewnie by mnie zabiło, w końcu am-2201 było masakratorem.
Koniec końców faza była nieziemska, szedłem ulicą mając widok jak w grze komputerowej z fraktalami dookoła.
Potem było ur-144. Piękna dysocjacyjna faza.
mam-2201, nm-2201, pb-22, bb-22, chminaca i pinaca... nie pamiętam wszystkiego :angel:
Głownie to grałem w lola i minecrafta naćpany. Lubiłem też CHODZIĆ. kurwa potrafiłem zrobić 30 km po lesie najarany.
Oglądałem anime dragon ball zjarany w miksie z redweillerem, robiąc trening. Redweiler daje mega siłę, beta alanina mrowi, byłem (jestem) goku ultra instinct kaioken 20x (100x - anime war by MaSTAR Media). Oczywiście redweiller wersja limitowana z Vegetą na opakowaniu, do tego BCAA z Friezą. Zrobiłem 1000 przysiadów w jednym treningu w godzinę.
Wypaliłem 31 gram nm-2201. Maczankę robiłem z 10 razy, proporcje 3:40, więc 30 gram na 400 podkładu przez rok- dwa. Bezpieczny kanna, pewnie trochę zdegradował, ale faza była.
To chyba koniec rynku kanna. Obecne kanna to syf. Lubiłem analizować związki chemiczne i porównywać, ten ma fluor, jest mocniejszy, ten ma taką strukturę, ciekawe jak zadziała.
Chyba dam radę ostawić całkiem. Mogę dać jedną radę- gdy odstawiałem am-2201 to płakałem zrozpaczony, ale powiedziałem sobie: Przecież nie odstawiam na całe życie. Kiedyś jeszcze zapalę. I zapaliłem.
Całkiem niedawno paliłem MDMB-4en-Pinaca (5cl-adb-a), nawet wstawiłem tu trip report ze zdjęciem! Pojebany kanna, pamiętam tylko jak jaram bucha, film urwany, budzę się poobdzierany.
Więc robimy rok albo dwa detoksu. Zero ćpania. Później się zobaczy, może zioło zalegalizują :roll:
Albo pojawi się coś ciekawego. Albo już nigdy nie przyćpam :(
Znając życie, moje życie się ułoży, a za parę lat się okaże, że mam złośliwego raka z przerzutami. Te kanna niemal na pewno są rakotwórcze. Teraz myślę sobie: niczego nie żałuję, że na łożu śmierci przyjebał bym ten ostatni raz am-2201 i wielką porcję redweillera. A za parę lat pewnie będę płakał, mając świadomość, że mam raka. :E
:smoke:
NO CÓŻ. Kanna się skończyły. Najlepiej wyrzucić wszystkie fifki, samarki, posprzątać.
Na pewno kanna dały mi giga wyobraźnię i wrażliwość artystyczną. Premia +10 do mądrości i +12 do siły woli (dungeons & dragons)
Na zdjęciach: nm-2201 z datą 07.2018
MDMB-4en-Pinaca (5cl-adb-a) z datą 07.2020
ale nie wiem czy na aparacie nie była zła data... jak ten czas zapierdala.
Attachments
1.jpg
1.jpg (375.62 KiB)
5.jpg
5.jpg (184.55 KiB)
4.jpg
4.jpg (241.33 KiB)
3.jpg
3.jpg (372.72 KiB)
2.jpg
2.jpg (321.4 KiB)
1.jpg
1.jpg (375.62 KiB)
4.JPG
MDMB-4en-Pinaca
4.JPG (5.88 MiB)
3.JPG
kolejne gotowe maczanki, nie pamiętam skąd
3.JPG (6.43 MiB)
2.JPG
31 gram nm-2201 z przeceny, tuż przed tym jak zbanowali
2.JPG (6.49 MiB)
1.JPG
sgt intense
1.JPG (6.58 MiB)

Status:
RiP_
Szczur
Użytkownik
Posts: 27
Joined: 6 years ago
Reputation: 7

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by RiP_ » 2 years ago

Nie wiem jak Wam dziękować za te odpowiedzi.
Jesteście wielcy, ale macie rację lecę dalej jakieś gówna juz pale kompletnie nie aktywne, pale bo pale 4 tabletki wpierdolilem a spać i tak nie mogę..
A dodam że trenuje KickBoxing, pomaga ale co ja wieczór przychodzi i wracam do chaty i dół.. Kompletnie brak chęci do życia w tak młodym wieku rozpierdala mnie to.

Wbije na lapka podpisuje. Dzięki Wielkie!

Status:
Chemik4MMC
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 110
Joined: 2 years ago
Reputation: 59

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by Chemik4MMC » 2 years ago

RiP_, Zjedz Cubensisy najlepiej Golden Teacher ale zrób sobie najpierw przynajmniej kilka dni detoxu od syntetycznych kanna na ten czas jak nie dasz rady sobie samemu zrobić DHO albo BHO I kupić sprzęt do palenia dabu potrzebny, to radził bym palić jak najmocniejszego skuna jaki jest w twojej okolicy, chociaż skun w porównaniu do DHO to jak palenia papierosa i maczanki 1:20 5F-MDMB2201.
Paląc naturalne kannabinoidy z marihuany których jest ponad sto, dadzą radę pomóc w przerwie tej kilku dniowej żeby układ endokannabinoidowy wrócił trochę do normy ale żeby nie mieć ciśnienia psychicznego na to że zajebał bym się mocno "jeszcze ten jeden ostatni raz" to radził bym odrazu kupić 20 sztuk skuna z pod lampuna najlepiej Haze i zamawiać gaz filtry i tubę szklaną do ekstracji, jak DHO paliliśmy u mnie to jak ktoś był po nieprzespanej nocy to dosłownie zasypiali w salonie albo na łóżku czy fotelach, ale sam jak spróbowałem pierwszy raz wyglądało to tak spaliłem DHO wielkości obłuskanego ziarka słonecznika i ciężko mi było zrobić niecałe 20 kroków żeby się położyć u siebie w pokoju na łóżko jak paliłem w salonie wiele razy mi się zdążało Buch 20minut max i śpię jak dziecko, budzi się człowiek za 2 godziny i jeszcze porobiony skunem. Mi sam skun nie pomógł rzucić tego a specjalnie kilka razy po 30g kupowałem żeby mieć zawsze pod ręką dobre palenia na zbicie ciśnień i 70g spaliłem ale i tak zapaliłem znowu maczany... Jak zrobiłem dab nawet nie chciałem na to patrzeć.

Status:
uroslam
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 21
Joined: 4 years ago
Reputation: 6

Kanna - Odstawienie po latach

Unread post by uroslam » 2 years ago

Jest jeden vendor który ma kanna- ch**.e*

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
CBM-151, EG-018, Herbal Blend na MDMB-2201, Liquidy na 4F-ADB

Dodano po 1 minucie 9 sekundach:
Ale 5cl-adb-a i 5f-sgt-151 chyba mu się skończyło całkiem