KCN - gdzie na zakupy

Opinions about research chemicals shops and their products.
Most active topic:
Where to shop research chemicals now?
Status:
BELMONDO
Ssak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 64
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by BELMONDO » 3 years ago

Witam Panowie,

Proszę nie oceniać. Potrzebuje KCN dla własnego użytku wie ktoś gdzie znajdę pewne źródło? Jak do tej pory niestety natrafiłem na bait. Bardzo proszę was o pomoc

Status:
Kamilwajha
Dopaminator
Newbie
Posts: 1221
Joined: 5 years ago
Reputation: 21

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by Kamilwajha » 3 years ago

BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
To co pisze to jest tylko i wylacznie literacka fikcja, nie ma jakiegokolwiek powiazania z rzeczywistoscia.

Status:
BELMONDO
Ssak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 64
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by BELMONDO » 3 years ago

Kamilwajha wrote:
3 years ago
BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
Czy ja wiem czy lepsze. Pijesz i tracisz przytomność. Oczywiście nikogo nie namawia. Wie ktoś gdzie dostanę?

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by mbside » 3 years ago

BELMONDO wrote:
3 years ago
Kamilwajha wrote:
3 years ago
BELMONDO, sa lepsze sposoby na samobójstwo, jednak nikogo absolutnie do tego nie namawiam i namawaiac nie bede, jednak czasami sa takie sytuacje z zyciu ze to jedyne rozwiazanie by pozniej uniknąć bolesnej śmierci.
Czy ja wiem czy lepsze. Pijesz i tracisz przytomność. Oczywiście nikogo nie namawia. Wie ktoś gdzie dostanę?
Chyba jesteś niepoważny...nikt nie chce mieć Cie na sumieniu

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by Smith » 3 years ago

BELMONDO, przykro mi, że masz myśli czy realne plany dotyczące samobójstwa, ale są lepsze sposoby na uzyskanie atencji.

Zakładam 2 opcje, albo ten post jest cichym wołaniem o pomoc, albo jesteś na tyle głupi, że wierzysz iż ogarnięta osoba, która posiada dostęp do takich substancji (bo szary Sebastian tego dostępu raczej mieć nie będzie), lub potrafi je stworzyć, sprzeda to na forum dla "badaczy substancji psychoaktywnych", gdzie na zejściu co 3 osoba chce się zabić xD

Jeśli masz jakiś faktyczny problem i chcesz pogadać to pisz na PW, ale nie pytaj o takie rzeczy człowieku, bo wygląda to conajmniej niepoważnie.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
BELMONDO
Ssak
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 64
Joined: 6 years ago
Reputation: 18

KCN - gdzie na zakupy

Unread post by BELMONDO » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
BELMONDO, przykro mi, że masz myśli czy realne plany dotyczące samobójstwa, ale są lepsze sposoby na uzyskanie atencji.

Zakładam 2 opcje, albo ten post jest cichym wołaniem o pomoc, albo jesteś na tyle głupi, że wierzysz iż ogarnięta osoba, która posiada dostęp do takich substancji (bo szary Sebastian tego dostępu raczej mieć nie będzie), lub potrafi je stworzyć, sprzeda to na forum dla "badaczy substancji psychoaktywnych", gdzie na zejściu co 3 osoba chce się zabić xD

Jeśli masz jakiś faktyczny problem i chcesz pogadać to pisz na PW, ale nie pytaj o takie rzeczy człowieku, bo wygląda to conajmniej niepoważnie.
Nie szukam żadnej atencji.. dzięki za pomoc