Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Section dealing with legal issues related to the use of stimulants. Questions about legality and legal status.
Status:
poczo
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 20
Joined: 5 years ago
Reputation: 2

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by poczo » 4 years ago

Latest post of the previous page:

Kojarzę, że jest dokument sprzed paru miesięcy który niby delegalizuje 4-HO-MIPT u nas, ale pytanko czy ten dokument tylko... "proponował" delegalizację ów środka czy już był w 100% banem?

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Gandalf » 4 years ago

poczo, to był 100% ban niestety, a ja podpinam się pod pytanie - jak to wygląda teraz na Słowacji?
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
NieZwyczajnie
Zaklinacz węży
User avatar
Politoksykofil
Posts: 972
Joined: 5 years ago
Reputation: 444

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by NieZwyczajnie » 4 years ago

poczo Wydany na początku roku dokument był tylko propozycją delegalizacji... Jednak w bodajże wrześniu już faktycznie doszło do delegalizacji.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4993
Joined: 6 years ago
Reputation: 3145

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Gargameli » 4 years ago

poczo wrote:
4 years ago
był w 100% banem?
tak. w 100% substancja nielagalna.
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
zukgnojarz
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 3 years ago
Reputation: 7

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by zukgnojarz » 3 years ago

siemson wie ktos może czy kanna od naszych vendorow jest w NL legalne?

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Smith » 3 years ago

zukgnojarz, chłopie czemu chcesz palić kanna w HOLANDII?! Tak czy siak jest legal na te vendorowe specjały :E
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
zukgnojarz, chłopie czemu chcesz palić kanna w HOLANDII?! Tak czy siak jest legal na te vendorowe specjały :E
wszystko co mają V z partnerskich sklepów, jest tam legal?
Solid State Society

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Smith » 3 years ago

Pyt0n, musi być. Większość labów gdzie są te wynalazki produkowane jest w nl i nawet maja swoje strony internetowe ;) Akurat kanna idzie głównie z Chin, ale na pewno te kanna, które są u naszych vednorów, w NL sa legalne. Nie tak trudno zostać vendorem, w kwestii samego źródła zaopatrzenia :D Oczywiście jest masa innych schodków do pokonania.
Last edited by Smith 3 years ago, edited 1 time in total.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
Pyt0n, musi być. Większość labów gdzie są te wynalazki produkowane jest w nl i nawet maja swoje strony internetowe ;) Akurat kanna idzie głównie z Chin, ale na pewno te kanna, które są u naszych vednorów w NL sa legalne. Nie tak trudno zostać vendorem, w kwestii samego źródła zaopatrzenia :D Oczywiście jest masa innych schodków do pokonania.
A te materiały mogą być tam normalnie sprzedawane w stacjonarnych punktach czy tylko onine?
Solid State Society

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Smith » 3 years ago

Pyt0n, były stacjonarki kiedyś, nie wiem jak teraz. W Holandii to jest tak dziwnie. Nic prawie nie jest legalne prawie wszystko jest tolerowane. Tam możesz teoretycznie posiadać, ale większe ilości wiążą się ze sporą sankcją pieniężną, której nikt nie chce płacić. Ja kupując RCki w NL spotkałem się z bardzo dobrym pakowaniem odczynników, które powinno być standardem u nas, a nie jest. Chociaż teoretycznie tam nic wielkiego za wpadke paki Ci nie grozi, ale jednak jak przejmą wypierdolą zazwyczaj i paki nie dostaniesz. Dziwnie tam to funkcjonuje.
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Anonim67
Newbie

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Anonim67 » 3 years ago

Kiedyś zamówiłem w Holandii 5g 5f-akb-48 nielegalnego już w Polsce, mieszkałem w obozie i koordynator który kierował tym obozem dostał zgłoszenie że przyszła do mnie mała podejrzana paczka. Bez mojej obecności i wiedzy otworzyli ją, stwierdzili że stara feta i koordynator miał mi ją oddać ale tego samego dnia wyjechał na interwencję w innym obozie a ja wyjeżdżałem do Polski i nie odzyskałem tego. Na południu Holandii trzeba być mieszkańcem i mieć jakąś kartę zdrowia żeby kupić ziółko, także kanna nie jest takim głupim pomysłem. Za to ja poszukałbym jakiegoś holenderskiego sklepu internetowego ze starymi kanna :)

Status:
zukgnojarz
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 3 years ago
Reputation: 7

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by zukgnojarz » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
zukgnojarz, chłopie czemu chcesz palić kanna w HOLANDII?! Tak czy siak jest legal na te vendorowe specjały :E
powiem tak
rozne dziwne rzeczy ludzie robią

Status:
Gandalf
Wynalazca NZT
User avatar
Gandalf
Posts: 4122
Joined: 6 years ago
Reputation: 2035

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Gandalf » 3 years ago

zukgnojarz, Smith, Bo NL jest jak UK - kraj dla ludzi. ;)
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
zukgnojarz
Szczur
Newbie
Posts: 30
Joined: 3 years ago
Reputation: 7

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by zukgnojarz » 3 years ago

Gandalf, zostawie Ci + w takiej formie w jakiej moge ;)


+

Status:
Smith
Wściekły wąż
User avatar
Newbie
Posts: 1855
Joined: 5 years ago
Reputation: -604

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Smith » 3 years ago

Gandalf, co racja to racja. W NL zobaczyć takiego typowego menela to jak u nas ferrari :D Widać tam władza zajmuje się przestępcami, a nie ludźmi, którzy grzecznie się bawią w zaciszu domowym. Wyższy standard życia i widać, że jednak władza jest po stronie ludzi, a nie tylko odbiera im kolejne prawa :P
Through sin and self destruction I stumble home, never alone

Status:
Snake Shadow
Psychonauta
User avatar
Pyton
Posts: 627
Joined: 3 years ago
Reputation: 480

Legalność dopalaczy / research chemicals w poszczególnych krajach

Unread post by Snake Shadow » 3 years ago

Smith wrote:
3 years ago
Gandalf, co racja to racja. W NL zobaczyć takiego typowego menela to jak u nas ferrari :D Widać tam władza zajmuje się przestępcami, a nie ludźmi, którzy grzecznie się bawią w zaciszu domowym. Wyższy standard życia i widać, że jednak władza jest po stronie ludzi, a nie tylko odbiera im kolejne prawa :P
To zależy. Kiedyś jak pracowałem w większej globalnej firmie to mieliśmy delegację z NL i była chwila pogadać. Jedna osoba żaliła się, że 25 lat temu, kiedy w jej okolicy słychać było wystrzał z broni palnej to od razu była policja, a sytuacje takie były rzadkie. Obecnie strzały to tam dość często słychać, a policja już tak szybko nie reaguje...
Solid State Society