Maraton 3CMC/ PATENTY

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
planetoid
Blister
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 4
Joined: 4 years ago
Reputation: 2

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by planetoid » 1 year ago

Hej ludzie.

Czy ktoś z was zna jakiś dobry sposób na wydłużenie maratonu z 3cmc? Bo średnio 12h i już ledwo wgl. czuć te dorzutki (Zarzucam sobie raz na 2/3 miesiące, więc z tolerką jest ok)
Może jakiś podkład z amfy, a samej trójki o wiele mniejsze porcje? Inne mixy? A może po prostu tylko mniejsze dawki cmc?
Jakie macie doświadczenia w tym kontekście.
Poozdro.

Status:
klefamator
Blister
Newbie
Posts: 3
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by klefamator » 1 year ago

Beta-ketony, a w szczególności CMC'ki charakteryzują się lawinowym wzrostem tolerancji. Maratony >1g będą stratą materiału co nie znaczy, że nie można próbować przebić tolerancji.
Z mojego doświadczenia polecam:
- wdychanie ciepłej pary wodnej w celu rozszerzenia naczyń krwionośnych śluzówki
- inne metody podania (szczególnie bombka rozpuszczona w ciepłej wodzie + poprawka sniffem)
- mix 4CMC oral + 3CMC sniff (wywala tolerancję jeszcze bardziej)

Dodatkowo mała dawka psychodelika (np. 25-50ug LSD) skutecznie wzmiacnia doznania euforyków, ale taki mix polecam jedynie najbardziej doświadczonym badaczom.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by mbside » 1 year ago

klefamator wrote:
1 year ago
mix 4CMC oral + 3CMC sniff (wywala tolerancję jeszcze bardziej)
A 3cmc + 4mmc ?

Dodano po 29 sekundach:
Jak już samo cmc albo mmc nie chce robić to ten mix coś pomoże ?

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by Xeno » 1 year ago

Jeżeli metkatynony powodują u was tylko lekką stymulację, albo ogólnie jest słabo niezależnie od dawki, jest na to sposób. Na pewno nie jest nim dokładanie do gówna kolejnego gówna. Rozejrzyjcie się za 5-MeO-MiPT i wrzućcie dawkę progową na 30-60 min. przed załadowaniem ketona. Może być też moklobemid i jeśli dalej będzie słabo, zwiększcie jego dawkę, tak żeby oprócz MAO-A, hamował również MAO-B. A najlepiej po prostu odpuście ten syf na jakiś czas.
Inhibicja MAO to jednak sprawdzony, aczkolwiek niebezpieczny sposób na wzmocnienie fazy.

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by Gieca » 1 year ago

mbside, jak masz mocno wyrobiona tolerke to słabo to widzę, musisz zrobić przerwe dłuższą.

Status:
mbside
Kryształowa Legenda
Użytkownik
Posts: 2755
Joined: 5 years ago
Reputation: 496

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by mbside » 1 year ago

Gieca, dzięki za info

Status:
CzesioRC
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 442
Joined: 4 years ago
Reputation: 87

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by CzesioRC » 1 year ago

mbside wrote:
1 year ago
A 3cmc + 4mmc ?
To nie ma sensu kompletnie. Zluzować lepiej.

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Niestety, ale substancje, które działają na serotoninę bardzo szybko przestają działać i trzeba drastycznie podnosić dawki. To kwestia biologii, tego się nie przeskoczy. Jeśli chcesz robić maratony, to musisz znaleźć substancję, która działa na dopaminę, która regeneruje się dużo szybciej - np. Alfa, NEP, różne amfetaminy.

Status:
DarkStar
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 103
Joined: 1 year ago
Reputation: 22

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by DarkStar » 1 year ago

Xeno wrote:
1 year ago
Jeżeli metkatynony powodują u was tylko lekką stymulację, albo ogólnie jest słabo niezależnie od dawki, jest na to sposób. Na pewno nie jest nim dokładanie do gówna kolejnego gówna. Rozejrzyjcie się za 5-MeO-MiPT i wrzućcie dawkę progową na 30-60 min. przed załadowaniem ketona. Może być też moklobemid i jeśli dalej będzie słabo, zwiększcie jego dawkę, tak żeby oprócz MAO-A, hamował również MAO-B. A najlepiej po prostu odpuście ten syf na jakiś czas.
Inhibicja MAO to jednak sprawdzony, aczkolwiek niebezpieczny sposób na wzmocnienie fazy.
Potwierdzam, że Aurorix lub Moklar [moclobemide] wyrażnie przedłużają i nieco wzmacniają fazę po MMC/CMC. :geek: Osobiście używałem 2x150mg Aurorix na dobę i jechałem w 2010 na 4-MMC niemal cały rok.Może z dwona bądż trzema trzydniowymi przerwami.Wtedy faza zawsze była taka sama.Mocna i przewlekła.To był okres Nieba na Ziemii. :D
Momentami wydawało mi się, że tak wygląda pobyt w Niebie :D .Świetnie mi się trenowało na Siłowni.Myślę, że bez tych 2godzinnych treningów taka faza by nie miała racji bytu.4-MMC łączyło się Aurorixem i endorfinami i powodowało przewlekłe i wytrwałe Euforie&Extazy. :D :D :D

Pamiętam, że zaczynałem bardzo ostrożnie obawiając się możliwych negatywnych interakcji leku i substancji psychoaktywnej.Wszystkie efekty tego połączenia były jednak bardzo pozytywne.Także polecam moclobemide do MMC/CMC i zdecydowanie zalecam ostrożność.Nie wiadomo jak kto na co zareaguje.Naprzykład ja nie mogę brać takich rzeczy jak alfy, nepy, hexeny itp.Nawet małe dawki żle na mnie działają i powodują niepokój
o zdrowie.I to nawet bez inhibicji MAO.

Status:
Buxxxxxxxxxx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 104
Joined: 2 years ago
Reputation: 21

Maraton 3CMC/ PATENTY

Unread post by Buxxxxxxxxxx » 1 year ago

Buyrcchemical, Wypróbuj najlepszy kryształ chemiczny do badań tutaj

Added in 1 minute 53 seconds:
Wypróbuj najlepszy kryształ chemiczny do badań tutaj