Masturbacja - cichy potwór?

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
highway
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 5 years ago
Reputation: 4

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by highway » 3 years ago

Latest post of the previous page:

Masturbacja = redukowanie napiecia. To przyjemny sposob ale jesli odbywa sie kompulsywnie to musi byc uciazliwe i przykre. Sa inne sposoby na zredukowanie napiecia psychicznego i fizycznego. Przy okazji mozna probowac dotrzec do tego co powoduje ciagle napiecia, ale to sie objawi jak bedziesz na to gotowy. Najwazniejsza podroz kazdego czlowieka to ta w glab siebie. Powodzenia, bo kto szuka ten znajdzie, a z miloscia w sercu mozna przejsc i przez pieklo :)


"Zamknąłem oczy, żeby spojrzeć w głąb siebie, i znalazłem wszechświat czekający na odkrycie." - https://cutt.ly/Nb6w5bR

Status:
Journalista
Blister
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 11
Joined: 3 years ago
Reputation: 2

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by Journalista » 3 years ago

highway, Hm, jakie na przyklad? Polecasz cos, co moge dac na podmianke? Jakis drogowskaz jak zaczac te podroz, rada zeby odbyc ja poprawnie, sposob zeby sie powiodla, przestroga gdzie moge polec?

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 310
Joined: 3 years ago
Reputation: 108

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by Lijj » 3 years ago

Byki co to za temat? Walenia konia poważnie jest tak niebezpieczne?

Status:
Feszek
Odkurzacz
Newbie
Posts: 804
Joined: 6 years ago
Reputation: 258

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by Feszek » 3 years ago

Journalista wrote:
3 years ago
Feszek, Zdecydowałem się pójść do specjalisty.. masz jakąs sprawdzoną stronę z dobrymi fachowcami? Ewentualnie jak mogę ich szukać?
no ja wpisałem u siebie w mieście psycholog uzależnień i dzwoniłem.

Możesz szukać na jakiś portalach znany lekarz etc tam masz opinie ludzi ale ceny absurdalne.

Musisz próbować no nie zawsze jest tak że trafisz za pierwszym razem.

Ja dzwoniłem do 3 i jeden mi już przez telefon poświęcił chwilę, zaprosił jakoś tak przyjemnie no i tam chodzę.

Dziś nie uważam, że to był najlepszy specjalista jaki mi się mógł przydarzyć bo widzę pewne wypalenie ale no jakoś to idzie ale głównie zawdzięczam to sobie.

Przygotuj się na grzebanie w przeszłości. Tak naprawdę Ty nie jesteś winien tego jak dziś jesteś. Ja to zrozumialem bo jestem DDA

Status:
highway
Szczur
Newbie
Posts: 19
Joined: 5 years ago
Reputation: 4

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by highway » 3 years ago

Journalista wrote:
3 years ago
highway, Hm, jakie na przyklad? Polecasz cos, co moge dac na podmianke? Jakis drogowskaz jak zaczac te podroz, rada zeby odbyc ja poprawnie, sposob zeby sie powiodla, przestroga gdzie moge polec?
Witaj Journalista,
Widze, ze chcesz spakowac wszystko co pod reka na podroz :) Ludzie szczodrego serca juz dali wiele wskazowek - warto porobowac roznych rzeczy. Ja nie mam recepty czy przepisu - to kazdy musi znalezc sam co mu prostuje zycie. I nawet jak dam najlepsza swoja pare butow, to przeciez ty idziesz swoja sciezka, na pewno inna niz moja i Twoje buty beda te najlepsze.

Co najwazniejsze? to, ze Twoja podroz juz trwa. Decyzje, sploty okolicznosci sprawiaja, ze jestes w takim momencie zycia w jakim jestes , bez wzgledu na to czy o tym kiedykolwiek myslales.
Na podroz ku zmianie, bo rozumiem, ze tam gdzie teraz jestes nie chcesz juz trwac mam kilka przemyslen:

0. ruszaj z tego miejsca zamiast komponowac bagaz - od zycia dostaniesz niezbedna pomoc wtedy gdy bedziesz tego potrzebowal i spotkasz ludzi, ktorzy naucza cie tego co trzeba
1. badz laskawy dla ludzi, ktorzy cie otaczaja - dla ich ulomnosci czy wad, bo kazdy ma problemy i zmartwienia, ktore ukrywa lepiej lub gorzej
2. badz laskawy dla siebie - zwlaszcza, gdy poczujesz sie swoimi probami zmiany zawiedziony lub rozczarowany, wlasnie wtedy potrzebujesz zobaczyc w sobie po prostu czlowieka
3. pozwol sobie upasc - porazki ucza nas ogromnie duzo jesli wyciagamy z nich wnioski na przyszlosc
4. upadaj by wstac zamiast nie lezec w cierpieniu
5. sam jestes dla siebie najlepszym przewodnikiem - jak nie wiesz co zrobic to wybierz to co jest trudniejsze a podpowiedzi szukaj w swoim sercu
6. kazdy dzien to nowa historia i nowe szanse
7. po rozpoczeciu podrozy nigdy nie bedziesz juz taki sam i nawet jesli wrocisz w te same miejsca to jako inny czlowiek
8. robienie czegos za kazdym razem dokladnie tak samo i oczekiwanie innego rezultatu to bezsens - eksperymentuj, zmieniaj i obserwuj
9. zachowaj pokore pomiedzy tym na co masz wplyw i mozesz zmienic a pomiedzy tym na co nie masz wogole wplywu i zmienic nie mozesz. obys umial odroznic jedno od drugiego
10. Jesli celem do ktorego doza ludzie jest osiagniecie szczescia, to lepiej wiedziec co to dla Ciebie oznacza i jakie ma skladniki :)
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Status:
BamboZPolski
Szczur
Newbie
Posts: 26
Joined: 4 years ago
Reputation: 4

Masturbacja - cichy potwór?

Unread post by BamboZPolski » 3 years ago

highway wrote:
3 years ago
Journalista wrote:
3 years ago
highway, Hm, jakie na przyklad? Polecasz cos, co moge dac na podmianke? Jakis drogowskaz jak zaczac te podroz, rada zeby odbyc ja poprawnie, sposob zeby sie powiodla, przestroga gdzie moge polec?
Witaj Journalista,
Widze, ze chcesz spakowac wszystko co pod reka na podroz :) Ludzie szczodrego serca juz dali wiele wskazowek - warto porobowac roznych rzeczy. Ja nie mam recepty czy przepisu - to kazdy musi znalezc sam co mu prostuje zycie. I nawet jak dam najlepsza swoja pare butow, to przeciez ty idziesz swoja sciezka, na pewno inna niz moja i Twoje buty beda te najlepsze.

Co najwazniejsze? to, ze Twoja podroz juz trwa. Decyzje, sploty okolicznosci sprawiaja, ze jestes w takim momencie zycia w jakim jestes , bez wzgledu na to czy o tym kiedykolwiek myslales.
Na podroz ku zmianie, bo rozumiem, ze tam gdzie teraz jestes nie chcesz juz trwac mam kilka przemyslen:

0. ruszaj z tego miejsca zamiast komponowac bagaz - od zycia dostaniesz niezbedna pomoc wtedy gdy bedziesz tego potrzebowal i spotkasz ludzi, ktorzy naucza cie tego co trzeba
1. badz laskawy dla ludzi, ktorzy cie otaczaja - dla ich ulomnosci czy wad, bo kazdy ma problemy i zmartwienia, ktore ukrywa lepiej lub gorzej
2. badz laskawy dla siebie - zwlaszcza, gdy poczujesz sie swoimi probami zmiany zawiedziony lub rozczarowany, wlasnie wtedy potrzebujesz zobaczyc w sobie po prostu czlowieka
3. pozwol sobie upasc - porazki ucza nas ogromnie duzo jesli wyciagamy z nich wnioski na przyszlosc
4. upadaj by wstac zamiast nie lezec w cierpieniu
5. sam jestes dla siebie najlepszym przewodnikiem - jak nie wiesz co zrobic to wybierz to co jest trudniejsze a podpowiedzi szukaj w swoim sercu
6. kazdy dzien to nowa historia i nowe szanse
7. po rozpoczeciu podrozy nigdy nie bedziesz juz taki sam i nawet jesli wrocisz w te same miejsca to jako inny czlowiek
8. robienie czegos za kazdym razem dokladnie tak samo i oczekiwanie innego rezultatu to bezsens - eksperymentuj, zmieniaj i obserwuj
9. zachowaj pokore pomiedzy tym na co masz wplyw i mozesz zmienic a pomiedzy tym na co nie masz wogole wplywu i zmienic nie mozesz. obys umial odroznic jedno od drugiego
10. Jesli celem do ktorego doza ludzie jest osiagniecie szczescia, to lepiej wiedziec co to dla Ciebie oznacza i jakie ma skladniki :)
:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:
Pięknie napisane. Pod wzrost świadomości/duchowy powinnien być założony specjalny temat, bo chyba takowego nie ma prawda? To mogłoby pomóc wielu osobom, głównie tym zmagającymi się z wieloma problemami.