MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description


Shop Profile: ChemCentrum

Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by luki985 » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Schalltanz wrote:
1 year ago
Sniff czy lepiej vapo?
Co kto lubi.
Schalltanz wrote:
1 year ago
Bo to substancja dla pojebow którzy kochają ostre
To się dawkuje 10-20mg (przy czym już różnica 10 mg robi różnicę)
Schalltanz wrote:
1 year ago
nie idzie ugasić nawet benzo.
Gaszenie jakichkolwiek substancji benzo jest bezsensu. Benzo poza zbijaniem dopy i noradrenaliny zbija też serotoninę a to chyba nie o to chodzi.

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posts: 951
Joined: 3 years ago
Reputation: 322

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Schalltanz » 1 year ago

Ale uspokaja i zbija schizy i psychozy

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posts: 951
Joined: 3 years ago
Reputation: 322

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Schalltanz » 1 year ago

Ładował to już ktoś?
Do.czego temu najbliżej?
Aiphp?

Kiedyś brałem i faza była dość dzika i substancja jest cholernie nieprzewidywalna. Lota z fajnej do koszmaru to cienka granica

Status:
ziomeg
Blister
Newbie
Posts: 5
Joined: 2 years ago
Reputation: 2

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ziomeg » 1 year ago

czekam niecierpliwie na opinie wybornego testera

Status:
Schalltanz
Zaklinacz węży
Newbie
Posts: 951
Joined: 3 years ago
Reputation: 322

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Schalltanz » 1 year ago

Nadal nikt?

Status:
yakubu86
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 477
Joined: 3 years ago
Reputation: 77

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by yakubu86 » 1 year ago

Że Wam się chce brać za takie smakołyki skoro to takie niebezpieczne ;) ja czasami sypie na oko (mimo że mam wage) i już wiem że choćby dlatego ta substancja nie będzie prędko przeze mnie stestowana. Ale mega fajnie że ChemCentrum dodał tyyyle asortymentu. Z automatu staje się jeszcze bardziej intrygującym sklepikiem.

Status:
Krysyaliczny
Szczur
Newbie
Posts: 32
Joined: 5 years ago
Reputation: 4

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Krysyaliczny » 1 year ago

Parę lat temu predi miał specyfik cookie monster czy jakos tak z tego co pamiętam było to mdphp . Moc tego szarego pudru wtedy przebijała wszystko co miałem okazję testować . Jeśli moc jest podobna do tamtego sortu z przed paru lat to wow

Status:
signal2noise
Ssak
Newbie
Posts: 70
Joined: 2 years ago
Reputation: 8

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by signal2noise » 1 year ago

ziomeg wrote:
1 year ago
czekam niecierpliwie na opinie wybornego testera
I also kindly await feedback from someone on this material!! Surely someone has ordered...? I will be very soon :eh:

Status:
Cocodrillo23
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 25
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Cocodrillo23 » 1 year ago

W samplu bym chciał na spróbowanie tego brutalnego stima,może vendor się zgodzi :)

Status:
arkadiusz591
Szczur
User avatar
Newbie
Posts: 24
Joined: 5 years ago
Reputation: 8

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by arkadiusz591 » 1 year ago

Jest szansa na sampla do zamówienia?;-)

Status:
ditrox1346
Blister
Newbie
Posts: 8
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by ditrox1346 » 1 year ago

Dostałam w samplu, substancja wygląda jak ta ze zdjęcia na stronie.

Na pierwszą próbę zarzuciłam 15 mg sniff, weszło jakoś ostatecznie po 10 minutach. Działanie to lekka stymulacja z lekkim nieogarem, duża chęć żeby zasuwać i coś robić. Odczuwałam te efekty około 2 godzin, potem zostaje po prostu energia, brak zjazdu.

Druga próba ( jakoś połtora tygodnia od pierwszej ) pokazała mi, że faktycznie substancja jest BRUTAL. Wrzuciłam 20 mg sniff, dziwny wjazd, poczułam spory nieogar i mnie wgniotło w łóżko na parę minut, jednak potem już działało spoko stymulująco, grało się fajnie w Cyberpunka 2077 ;)
Po 2 godzinach poszła następna wrzuta 20 mg, wszedł jeszcze większy nieogar utrzymujący się trochę dłużej, a potem kontynuacja stymulacji, humor się poprawił, jednak już nie było tej motywacji na aktywne spędzanie czasu ( przerzuciłam się na serial cyberpunk ) .

Na tym etapie już każdemu bym odradzała dorzucanie tego dalej, to jest ta górna granica. :?

Jednak wrzucałam dalej, po 2 godzinach od drugiej wrzuty, poszła trzecia wrzuta 20 mg sniff, i tutaj zaczęła się brutalna jazda. Większa motywacja i energia, żeby coś porobić, jednak towarzyszyły temu początki psychozy :crazy: . Nie była jakaś mocna, ale czułam jakby mi errory wyskakiwały na moim obrazie ( coś podobnego do cyberpsychozy ukazanej w serialu cyberpunk tzn. lekkie errory i klatkujące obiekty ) jednak było to bardziej ciekawe niż niepokojące, aczkolwiek mega dziwnie uczucie. Ta psychoza i pobudzenie utrzymywało się przez następnych 6 godzin, a z czasem słabło. Leżałam w łóżku 2 godziny, zasnąć się nie udało, także po prostu przerzuciłam się na granie, jednak lekkie zmęczenie dawało o sobie znać. Jakoś o 12 godzinie udało mi się przespać godzinę. Psychozy praktycznie ustały i generalnie czułam się dobrze.

Równo 24 godziny od pierwszej wrzuty ( godzina 17 ) zarzuciłam 20 mg sniff. Poczułam przypływ energii, brak jakiegoś nieogaru i było fajnie. Jednak od 22 zaczęły już wchodzić dziwne psychozy. Mój tok myślenia wydawał się jakby nie było mój, zaczęły również się pojawiać powidoki. Psychoza jeszcze bardziej się rozkręcała, czułam jakbym była w ciele kogoś innego ( inna powłoka jak w serialu Altered Carboon :thumbup: ) , skoczyła pewność siebie. Nawet mi się podobała momentami ta zmiana odbioru rzeczywistości, pojebane doświadczenie :?:

Skończyłam na zarzuceniu 400 mg 5htp i zasnęłam bez większych problemów o 2 w nocy. Po przebudzeniu czuje się dobrze, żadnych dalszych niepozytywnych efektów, życie toczy się dalej :arrow:

Nie wiem, czy będę jeszcze próbować się bawić tą substancją, jeśli już to na pewno w bardziej rozważny sposób. Substancja nie drapie w nos, jednak spływ dosyć bolący w gardło, jednak da się go przepić na luzie, i nie zostaje potem żaden nieprzyjemny posmak.

Status:
gengu
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 236
Joined: 4 years ago
Reputation: 131

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by gengu » 1 year ago

Od: Brygada Chemcentrum

Ilość Zamawiana: sampel

Nazwa produktu: MD-PHP Brutal z naciskiem na Brutal

Wygląd produktu: (zabrudzenia itd.): zdjęcie ze strony jest aktualne brązowy proch śmierdzący typowo jak na tę substancje

ROA: sniff

Czas działania: ciężko określić peak tej substancji ale powiedziałbym że peak trwa 2-3h a ogół działania to jakieś 6 godzin

Miejsce na zdjęcia:
20220929_225006 — kopia (2).jpg
20220929_225006 — kopia (2).jpg (1.89 MiB)
!JEŚLI BĘDZIESZ MUSIAŁ WEJŚĆ W KONTAKT Z ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ZALECA SIĘ ZROBIENIE WCZEŚNIEJ PRÓBY UCZULENIOWEJ!!

Zaaplikowano: 20mg

Profil działania: Stymulacja bez pierdolnięcia na bani, motywacja do wszystkiego, kosmiczna pewność siebie, chęć na dorzucenie przeogromna

Plusy:
+Poznałem tylko te substancje od jej łagodnej strony bez żadnego przegięcia więc plusy są same po jednej kresce po prostu czujecie się jak super bohater albo główna postać serialu, muzyka gra super chęci oraz motywacje do wszystkiego energia jest nieograniczona
+Brak problemu z zaśnięciem po zakończeniu badań oraz brak problemu z jedzeniem pod koniec badań

Minusy:
-Jeżeli ktoś ma słabą banie to może wpaść w spirale alfową i lecieć aż do wykończenia samary co zgaduje że nie skończyło by się zbyt dobrze

Ogólna ocena: 8/10 nie moja bajka chociaż dosyć mi się spodobała, fani tej grupy na pewno będą wniebowzięci niestety ja nim nie jestem

Podsumowanie: Mój stosunek do tych badań jest dosyć ambiwalentny bo po jednej dawce było bardzo dobrze aż za dobrze, mimo wszystko domyślam się że gdybym dorzucał i dorzucał to tak kolorowo już by nie było, po jednorazowej zabawie mógłbym dać nawet 10/10 ze względu na to jak się bawiłem widać jakość w tym sorcie ale już niczego innego się nie spodziewam od tego sklepu poza produktami wręcz kosmicznej jakości.
Podsumowuję opinię.

TO, ŻE MÓJ SEN WYGLĄDAŁ W TEN SPOSÓB NIE ZNACZY, ŻE W TWOIM PRZYPADKU BĘDZIE TAK SAMO!
PROSZĘ MIEJ TO NA UWADZE, SZANUJ SWOJE ZDROWIE I PAMIĘTAJ, ŻE PRODUKTY RC NIE SĄ DO SPOŻYCIA!

Status:
Lijj
Narkotykacz
User avatar
Lijj
Posts: 299
Joined: 3 years ago
Reputation: 104

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by Lijj » 1 year ago

gengu, Nieźle byku powiedziane. Teraz wiadomo, że MDPHP to nie jest zabawka w rękach amatorów.
gengu wrote:
1 year ago
kosmiczna pewność siebie
I to mi byku gra, nada się jak bedę dupeczki wyrywał.

Takiego czegoś właśnie szukam byczku. Dzięki. Naprawdę mocno mi pomogłeś.

Status:
slimak
Opiowrak
User avatar
Mijrik
Posts: 387
Joined: 4 years ago
Reputation: 235

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by slimak » 1 year ago

Mój szczur był zadowolony

Z początku zbyt często podawał sniffy i poczuł zaniepokojenia Po zmniejszeniu częstotliwości podawania małych dawek 20mg Poczuł nienachalne ukierunkowane pobudzenie bez nieogaru
Poczęstował też inne szczury, które zdziwiły się niskimi dawkami i dość przyjemnym pobudzeniem

Szczur zadowolony i pyta o więcej ;)

Status:
YourNightmare
B-K Zwierz
User avatar
Yournightmare
Posts: 1531
Joined: 4 years ago
Reputation: 91

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by YourNightmare » 1 year ago

Troche valem sie tego stima ale nale dawki to vardzo dobrze sie sprawdzaj,i nie zbyt czesto dorzucać i za chowac BHP.
przy zamowieniu vedzie vrany pod uwagę :)
Zwycięzcy nigdy się nie poddają. Ci, którzy się poddają, nigdy nie zwyciężają.

Status:
angrybuyer
Odkurzacz
Newbie
Posts: 690
Joined: 4 years ago
Reputation: 117

MD-PHP BRUTAL Chemcentrum.nl - opinions, reviews, effects, description

Unread post by angrybuyer » 1 year ago

gengu, it’s a real detailed review, thank you. Maybe I’ll make an order but 50 g is not too much. :think: