MDMA replacements

General discussions about research chemicals. Descriptions of trips using RC and suggestions for their mixes.
Status:
Underdog
Sniffiarz
Newbie
Posts: 114
Joined: 4 years ago
Reputation: 30

MDMA replacements

Unread post by Underdog » 1 year ago

Latest post of the previous page:

Na raz. Vendorzy mieli takie pillsy, nazywały się blue bliss. Do niedawna jeszcze były dostępne, nie wiem jak jest teraz.

Status:
kondix
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 317
Joined: 2 years ago
Reputation: 56

MDMA replacements

Unread post by kondix » 1 year ago

Najlepsze pillsy jakie jadlem do tej pory to te zielone z przedzialka na pol co byly ale one na 3mmc

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

MDMA replacements

Unread post by orzechova » 1 year ago

Hej żuczki, piszę z prośbą o pomoc w otworzeniu mojego pierwszego doświadczenia ze smakołykami 😁

Kilka lat temu dostałam na skosztowanie cukiereczka. Maska Salvadora Dali z tego co pamiętam. Wcześniej miałam doświadczenia tylko z alko i marihunaen. Chciałam spróbować czegoś psychodeliczno-pobudzającego. Cukierek miał być mdma, czy nim był- czort jeden wie :)
Byłam w domu z partnerem, on też zjadł. Na początku kazałam wyłączyć telewizor, bo się w nim zabijali i to był smutek. Później kazałam zgasić kolorowe światełka na ścianie, bo mnie przytłaczały. Byłam niespokojna. Później zobaczyłam że twarz mojego partnera się zmieniła, miał duże usta (czyli jakieś halucynacje wjechały). Przestraszyłam się, ale żeby się sama uspokoić powiedziałam sobie że przecież te usta są do całowania.....no i pooooszło 😂 ogólnie całą noc byłam odpalona na maksa, bardzo aktywna i nienasycona, dużo bzykania a później jeszcze spacerowanie po polach żeby zużyć energię, a następny dzień albo dwa byłam straszną przylepą która ciągle musiała mówić że kocha i ogólnie to miłość aż mnie rozsadzała i myślałam że pęknę. Bosko było :)
Niestety już nigdy nie mieliśmy takich cuksów.
Kupowaliśmy z różnych źródeł, różne kształty i kolory, ale to już nie było to. Nawet kupiłam narkotesty żeby sprawdzać skład, ale mdmda nigdzie nie uświadczyłam. Za cholerę nie wiem gdzie to kupić. I nie wiem czy to co jadłam to było mdmda. Nic nie wiem.
Anyway
szukam czegoś, co da mi podobny efekt. Było wszystko idealnie- duża miłość, czułość i empatia. Lekkie podkręcenie kolorków i delikatny glow [ale to nie jest konieczne]. Dużo energii i chęci na bzykanie i tańczenie, radość i euforia, ale nie takie maszynowe ruc*anie.
Zdaję sobie sprawę z tego, że dużo zależy od osobniczych predyspozycji, settingu itp, no i na kobiety rzeczy działają inaczej [dziewczyny pomuszcie]. Ale chętnie potestuję nowe zabawki. Próbowałam od tego czasu kryształ w różnych wariantach kolorystycznych :P [czyli pewnie mef] grzibki, różne pixy. Miałam pobudzenie ale takie hmm agresywne. To nie to. Chcę więcej miłości.
I chciałabym 2cb, ale nigdzie nie mogę znaleźć :/
myślałam o benzofuranie 6-apb, co myślicie?
z góry dziękuję za każdą podpowiedź, love

Dodano po 3 minutach 4 sekundach:
PS. po grzibkach oczywiście nie miałam agresji, tylko wszędzie były kryształki i fraktale i to było piękne, a ja byłam glonową amebą wyrzuconą na plaży i mogłam tylko leżeć i patrzeć i chłonąć piękno. Sor za niedoprecyzowanie ;)

Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

MDMA replacements

Unread post by Gieca » 1 year ago

kondix wrote:
1 year ago
Najlepsze pillsy jakie jadlem do tej pory to te zielone z przedzialka na pol co byly ale one na 3mmc
noo one były świetne, tez za nimi tęsknię:(

Status:
Rodes
Sniffiarz
Newbie
Posts: 100
Joined: 1 year ago
Reputation: 27

MDMA replacements

Unread post by Rodes » 1 year ago

orzechova,
Możesz spróbować 6APB i 4 ho-met.
Faza nieziemska. Jak bym
Nie wiedział czego się spodziewać to
Bym chyba zwariował od efektów. Obydwie substancje działają falami.
Fajna nieziemska fazka na 4-5 godzin albo i dłużej. Kolory falowanie kształty. Dużo śmiechu, sle czułości miłości itp. Odpowiednie dawki dobrać. Moja
Żonka (piczątkująca ) 100 mg 6AP.B i 10 mg hometa.
Poczytaj o Homecie , a najpierw spróbuj dobie samo 6APB.

Status:
Mefedron90
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 427
Joined: 2 years ago
Reputation: 81

MDMA replacements

Unread post by Mefedron90 » 1 year ago

Rodes wrote:
1 year ago
Możesz spróbować 6APB i 4 ho-met.
No tak ogólnie benzofurany dobrze imitują tą emkową faze :) 5 mapb też będzie tutaj dobrym wyborem :)

Status:
LadyEM
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 370
Joined: 2 years ago
Reputation: 74

MDMA replacements

Unread post by LadyEM » 1 year ago

Ja to podobne efekty uzyskuje przy 3mmc ;)

Status:
Ciemnoksieznik
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Posts: 312
Joined: 4 years ago
Reputation: 92

MDMA replacements

Unread post by Ciemnoksieznik » 1 year ago

Najbliżej MDMA chyba jednak leży 5-MAPB. Fajne jest też 2C-B - psychodeliczno-euforyczna zabawa. Przy niskich dawkach przyjemnie imprezowa, przy większych potężna. ;)
Jak dla mnie czysta Madame jest zbyt leniwa, roztapczaniająca. Takiego debila rozciapanego robi ze szczura. Zdecydowanie wolę 3MMC oral - odpowiednio zbilansowana euforia z nutką speeda.

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

MDMA replacements

Unread post by orzechova » 1 year ago

haha, dzięki żuczki za porady, muszę chyba sobie wszystko spisać i testować po kolei ;D 2cb i 6apb na pierwszy rzut najbardziej mnie ciekawi, tylko 2cb coś nie mogę znaleźć. Ale pobuszuję. Zdam raporty :)

Status:
TheG
Szczur
Newbie
Posts: 16
Joined: 5 years ago
Reputation: 0

MDMA replacements

Unread post by TheG » 1 year ago

kubus98 wrote:
1 year ago
mbside chuj wie ja bym takiego miksa nie zajebal nigdy
My vote is this. It is called borax combo and many eu vendors have been selling this exact combo in 1 pill. It is in my opinion more enjoyable than a random pill of mdma from a street dealer and also more safe.
Unless you are getting mdma crystals from a legit source this combo is your best replacement in my opinion.

6-apb is slower to mda i think.

I really miss 5-apb. These benzofurans are great and are special in their own way even if you do not compare them to mdma.

Status:
lalamido
Blister
Newbie
Posts: 15
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

MDMA replacements

Unread post by lalamido » 1 year ago

dajohnsec wrote:
1 year ago
Borax Combo został wymyślony, aby dokładnie naśladować MDMA. 80mg 5MAPB / 20mg 2FMA / 2mg 5-MeO-MiPT
Zrobiłem większe zamówienie tego combo blue bliss - jest ok. Jako mało doświadczony biorę pół tabletki i jest niezła zabawa.. ale.. nic nie zastąpi dobrej jakości 5 mapb. Niestety ciężko o dobry sort. Raz tylko kupiłem super jakości od Predatora. Kolejny sort był już dużo słabszy i jakby nie to samo. Zaznaczam, że używam tylko do sexu.

Status:
Buxxxxxxxxxx
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 104
Joined: 2 years ago
Reputation: 21

MDMA replacements

Unread post by Buxxxxxxxxxx » 1 year ago

Oferuje najsilniejszy środek chemiczny do badań

Status:
Milakobieta
Ssak
Newbie
Posts: 47
Joined: 1 year ago
Reputation: 3

MDMA replacements

Unread post by Milakobieta » 1 year ago

Moim zdaniem 6apb jest zbliżony do mdma