MDMA vs 4-MMC

A group of substances with a mainly euphoric effect like: 3-cmc, 4-cmc, 3-mmc, 4-mmc, 4-cec.
Status:
luki985
Odkurzacz
Użytkownik
Posts: 792
Joined: 2 years ago
Reputation: 158

MDMA vs 4-MMC

Unread post by luki985 » 2 years ago

Latest post of the previous page:

toxic85, wszystko można oceniac obiektywnie i subiektywnie.
Oceńe obiektywna robisz na podstawie faktów a subiektywna na podstawie odczuć.
Porównanie mmc / cmc do MDMA to porównanie subiektywne.

Status:
toxic85
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 103
Joined: 3 years ago
Reputation: 47

MDMA vs 4-MMC

Unread post by toxic85 » 2 years ago

luki985 wrote:
2 years ago
Porównanie mmc / cmc do MDMA to porównanie subiektywne.
I tu się zgadzamy :thumbup: Dokładnie taka jest moja ocena. Jak ja to widzę i czuję. Pozdro!

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
luki985, I tu się zgadzamy :thumbup: Dokładnie taka jest moja ocena. Jak ja to widzę i czuję. Pozdro!

Dodano po 1 minucie 58 sekundach:
luki985, teraz to zgoda :thumbup: Pisałem jak na mnie działa więc subiektywnie. Może się zdarzyć że ktoś ma tak samo, a może być że zupełnie inaczej. Piona!

Sorry za powtórzenia powyżej ale to serwer jakieś dziwne komunikaty wysyłał, że się nie udało zamieścić posta :)

Wiadomość moderatora

Scalone

Status:
toxic85
Sniffiarz
User avatar
Newbie
Posts: 103
Joined: 3 years ago
Reputation: 47

MDMA vs 4-MMC

Unread post by toxic85 » 2 years ago

luki985 wrote:
2 years ago
Jeśli ktoś pisze, że cmc jest bardziej szkodliwe to niech się chwilę zastanowi czemu chloroketon jest lekiem (bupropion) ale MDMA czy jego pochodne lekami już nie są.
Nie napiszę nic o bupropionie bo nie wiem co to ale z tym że coś nie jest lekiem to nie do końca dobry argument. Spójrz na trawkę.... Przez lata byłą tępiona i dopiero od niedawan na nowo odkrywana jest jako lek. Z MDMA według mnie jest podobnie. To nie jej szkodliwość zadecydowała że wycofano ją z terapii (bo była stosowana do terapii stresu pourazowego, i w terapii rodzinnej). Przynajmniej tak Mestosław mówił.

Status:
Jajamiomate
Szczur
Newbie
Posts: 20
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

MDMA vs 4-MMC

Unread post by Jajamiomate » 2 years ago

beeniepatu wrote:
3 years ago
Devil Trigger, jestem starym emkojadem i nauczylem sie jednego - jak nie masz sprawdzonego zrodla to bez testu sin czy innego nie podchodz. Szkoda hajsu. MDMA w krysztale moze byc biale i wg mnie powinno byc biale. Krystalizacja to efekt syntezy. Jak cos daje sie zamienic w krysztal to ten krysztal nie powinien miec zanieczyszczen. Kolor swiadczy o jakims zanieczysczeniu. Utarlo sie, ze emka jest lekko brazowa ale to krysztal. Najprawilniejsza to bialy temat. Zanieczyszczenia dodaja do fazy dodatkowych efektow - czasem pozadanych a czasem nie. A w wiekszosci przypadkow temat nie jest emka. A piksy jak nie masz dojsc do dilerow z dostawcami w Szwajcarii czy Austrii, to zawsze loteria. Bo piksy sa podrabiane i robiobe ze wszystkiego...
No właśnie, sprawdzone źródło by się przydało :) NIe ukrywam, że jestem świeżakiem, który na stare lata postanowił spróbować dobrej zabawy... Jakiś czas temu po koleżeńsku załatwiono mi pixy - niebieskie z gwiazdą, było extra.. a późniejsze dwa razy same wtopy... Trafiłem żeby znaleźć opinie, sugestie itd. Cały czas waham się między 3mmc - tak zachwalane z chemcentrum, a dalszym szukaniem mdma/pixów. Może coś zasugerujecie? Będę wdzięczny za pomoc. Cel brania jest jeden... rozluźnienie, euforia, dużo pozytywnego nastroju.... wszystko w towarzystwie pięknej pani ;)

Status:
orzechova
Sniffiarz
Newbie
Posts: 107
Joined: 3 years ago
Reputation: 14

MDMA vs 4-MMC

Unread post by orzechova » 1 year ago

Devil Trigger wrote:
3 years ago
Czy działają one w przypadku dwóch form, czyli kryształu i piguły? Na logikę, chyba powinny? Ze strony, z pewnością też skorzystam.
tak, ale problem z pixami jest taki że są barwione :/ a barwniki psują wynik. Dlatego najlepiej kupować białe
Jest laboratorium które bada słodycze, ale w Hiszpanii...