Medyczna marihuana

Free discussions not related directly to the topic of the forum.
Status:
pabianos
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 89
Joined: 7 years ago
Reputation: 10

Medyczna marihuana

Unread post by pabianos » 5 months ago

Witam, prosze Was o opinie dotyczace szuszu medycznej marihuany w Polsce.

Osobiscie palilem produkty z aurrory oraz bodajze s-lsb
Aurrora wypada duzo lepiej wedlug mnie niz susz firmy s-lab

Mialem okazje sprobowac odmiany z 20 % thc i 22 % thc
Z nazw odmian firmy s slab to Sweet Island Skunk oraz Master Kush

Master Kush: Gesty dym indici o dzialaniu nieco pobudzajacym lecz robiacym z czlowieka tak zwanego 'matola'

Z tego co mowil kolega oraz wyczytalem w internecie odmiany S Lab trzeba wypalic wiecej aby sie zaspokoic. Maja tez odmiany s labu termin waznosci co za tym idzie przed koncem waznosci terminu mozna dostac taniej susz.

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

Medyczna marihuana

Unread post by enricho95 » 5 months ago

Co to ta aurora? Jakiś sklep?
Nigdy nie ogarnąłem sobie recepty na medyka, ale mam znajomych, którzy takowe recepty mają.
Odnośnie tych medycznych to rozbieżność jest dość spora, cenowo to dość drogi interes bo płacą od chyba 44zł do 50paru za gram + cena ogarnięcia recepty, a jakość tych suszy bywała zarówno zajebista, jak i dość przeciętna a nie raz niezadowalająca wręcz.

Status:
Gargameli
Wynalazca NZT
User avatar
nIePoCzYtAlNa
Posts: 4985
Joined: 6 years ago
Reputation: 3138

Medyczna marihuana

Unread post by Gargameli » 5 months ago

enricho95 wrote:
5 months ago
Co to ta aurora? Jakiś sklep?
Producent i to globalny, ma przedstawicielstwa w Europie
ZABRONIONE pisanie o: metodach, czasie i kraju wysyłki czy płatności; szczegółach pakowania, nazwach sklepów spoza forum lub innych forach.
Orientacyjna liczba dni lotu/oczekiwania - dozwolona. Daty/dni tygodnia - zabronione!
NIE porównuj sklepów w działach partnerskich. Nie pytaj tam o produkty, których sklepy nie oferują. Są od tego inne działy!
NIE piszemy treści w stylu ktoś coś pomoże czy sprzeda, forum to nie ogłoszenia!
NIE linkuj obrazków! Każdy wrzucany obrazek musi zostać osadzony w odpowiednich tagach lub jako załącznik.
Poradnik dodawania zdjęć | How to add photos?
Rangi na forum | Ranks on forum
Awans na pełnoprawnego użytkownika | Promotion to a full-fledged user
Jak pisać opinie? | How to write reviews?
Zakaz promocji i pisania o marketach z deep webu. | Prohibition of promotion and writing about deep web stores.

Status:
pabianos
Sniffiarz
Użytkownik
Topic author
Posts: 89
Joined: 7 years ago
Reputation: 10

Medyczna marihuana

Unread post by pabianos » 5 months ago

W ostatnich dniach udalo mi sie zapalic aurrore w opakowaniu z niebieskim paskiem, jak sie skontaktuje z kolega podam stezenie thc odmiana bodajze to bedzie delahaze ale nie jestem pewiem na 100 ℅

Opakowanie 10 gram to koszt okolo 600 zl
Dostepnosc w moim miescie (ok 100 tys mieszkancow) nawet dobra

Zapach topow jak to na haze troche cytrusow troche czegos.
Mam problemy z wechem wiec nie powiem Wam dokladnie co wyczuwam.

Smak dosc dobry ale jak to kolega mowi pierwszy blant okej przy kolejnych czuc smole.

Dzialanie po pierwszym blancie (0.1g) utrzymuje sie do dwoch godzin pozniej spada do zera (trzezwosci) w dosc szybkim tempie.

Medyczna marihuana jest chyba modyfikowana tez jezeli chodzi o te tak zwane terpeny co byc moze sie przelozyc na dzialanie produktu.

Mysle ze bardzo dobrze ze doczekalismy sie medycznej marihuany w Polsce
Oby tylko jakosc byla lepsza no i ceny nie za duze.

Co do recepty na medyczna marihuane sa w internecie lekarze ktorzy wystawiaja za oplate e recepte.

Pozdrawiam

Status:
enricho95
Dyso-sensei
User avatar
Użytkownik
Posts: 253
Joined: 5 months ago
Reputation: 44

Medyczna marihuana

Unread post by enricho95 » 5 months ago

pabianos, 0,1g w blancie to bardzo niewiele, co znaczy, że chyba nie była taka słaba?
Też nic nigdy nie słyszałem o modyfikowaniu marihuany, jedynie wychwalana za to, że z legalnych bio upraw ale ile w tym prawdy?

Status:
szczurekcmc
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 494
Joined: 7 years ago
Reputation: 88

Medyczna marihuana

Unread post by szczurekcmc » 5 months ago

600 za dyche pojebawszy juz wole nielegalną