Morphology after RC

Proven methods for the regeneration of the body and discussions on the harmfulness of RC.
Status:
Gieca
Odkurzacz
User avatar
Gieca
Posts: 678
Joined: 2 years ago
Reputation: 172

Morphology after RC

Unread post by Gieca » 10 months ago

Latest post of the previous page:

CzarnyFuriat wrote:
10 months ago
Ćpasz to liczysz się z tym, że ćpanie w jakimś stopniu Cię niszczy a przede wszystkim liczysz się z tym, że w okresie kilku dni po ćpaniu będziesz znacznie podniszczony/podniszczona.
AMEN!
Dokładnie tak, ćpanie powoduje nam straszne ubytki praktycznie we wszystkim co ważne. Dlatego ważna jest dobra dieta ewentualnie suplementacja i najlepiej jakiś basenik. Nic się samo nie naprawi. Tak samo ważny jest dobrze regenerujący sen. Jak nie możesz dobrze spać to zakup sobie zolpidem i bierz nawet ćwiartki tabletki przed snem. Ja tak robię i rano czuje się wyspany jak nigdy. Polecam

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Morphology after RC

Unread post by adrianpdw1996 » 10 months ago

Gieca wrote:
10 months ago
CzarnyFuriat wrote:
10 months ago
Ćpasz to liczysz się z tym, że ćpanie w jakimś stopniu Cię niszczy a przede wszystkim liczysz się z tym, że w okresie kilku dni po ćpaniu będziesz znacznie podniszczony/podniszczona.
AMEN!
Dokładnie tak, ćpanie powoduje nam straszne ubytki praktycznie we wszystkim co ważne. Dlatego ważna jest dobra dieta ewentualnie suplementacja i najlepiej jakiś basenik. Nic się samo nie naprawi. Tak samo ważny jest dobrze regenerujący sen. Jak nie możesz dobrze spać to zakup sobie zolpidem i bierz nawet ćwiartki tabletki przed snem. Ja tak robię i rano czuje się wyspany jak nigdy. Polecam
Warto też wspomnieć, że jak zdrowie już się posypie to nie da się go przywrócić do tego samego stanu. To coś takiego jak potłuczony talrzyk, który później posklejam. Taki jest właśnie ten sport, i trzeba pamiętać by dbać o to co najważniejsze. A w trakcie lotu uzupełniać witaminy, elektrolity itd.

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Morphology after RC

Unread post by Only Perfect » 10 months ago

Jak masz pieniądze to naprawią Cię w 1 dzień. To jak pójść prywatnie do dobrego dentysty. Mówisz że coś boli, dobry dentysta robi co trzeba zrobić w 30 min. Płacisz ileś tam pieniędzy i problem znika. Z nosem i innymi narządami jest podobnie. Fakt trzeba o nie dbać najbardziej na świecie, ale pieniądze dużą potrafią naprawić i dużo rzeczy jest do odrobienia.

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Morphology after RC

Unread post by joker92 » 10 months ago

Only Perfect, I jak niby ten nos naprawiaja za pieniadze?

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Morphology after RC

Unread post by Only Perfect » 10 months ago

joker92 wrote:
10 months ago
Only Perfect, I jak niby ten nos naprawiaja za pieniadze?
Idziesz, płacisz za operację i masz naprawiony nos w tym miejscu gdzie był zepsuty. Najczęstszym problemem jest krzywa przegroda nosowa, która bardzo negatywnie wpływa na codzienny stan naszego zdrowia. Da się z tym żyć choć jest dość kiepsko. Na NFZ czeka się latami na operację jak nie masz znajomości albo jakoś tam sobie tego nie ogarniesz. Operacja taka prywatnie 4k+

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Morphology after RC

Unread post by joker92 » 10 months ago

Only Perfect wrote:
10 months ago
joker92 wrote:
10 months ago
Only Perfect, I jak niby ten nos naprawiaja za pieniadze?
Idziesz, płacisz za operację i masz naprawiony nos w tym miejscu gdzie był zepsuty. Najczęstszym problemem jest krzywa przegroda nosowa, która bardzo negatywnie wpływa na codzienny stan naszego zdrowia. Da się z tym żyć choć jest dość kiepsko. Na NFZ czeka się latami na operację jak nie masz znajomości albo jakoś tam sobie tego nie ogarniesz. Operacja taka prywatnie 4k+
Myslalem ze masz co innego na mysli bo krzywa przegrode to wiem ze sobie mozna zoperowac liczylem bardziej ze podasz jakies sposoby na poprawienie wechu czy ciagly katar ktore niestety sa skutkiem brania

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Morphology after RC

Unread post by Only Perfect » 10 months ago

Przegroda nosowa może być przyczyną kataru. U mnie było tak że jak przestałem używać nosa i zadbałem o regeneracje czyli o sen, witaminy, wypoczynek itd. to problemy nosowe znikały jak przeziębienie. Ludzie polecają róźne krople donosowe i inne specyfiki.

Ciągły katar to najprawdopodobniej przez zbyt duże kreski.

Status:
Zeempor
Narkotykacz
User avatar
Użytkownik
Posts: 320
Joined: 3 years ago
Reputation: 56

Morphology after RC

Unread post by Zeempor » 10 months ago

Only Perfect wrote:
10 months ago
Ciągły katar to najprawdopodobniej przez zbyt duże kreski.
dokladnie ja zawsze po solidnych testach 3cmc katar mam jeszcze ladnych pare dni i to takiego gardcorowego kataru…

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 451
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

Morphology after RC

Unread post by Pronto » 10 months ago

Gieca wrote:
10 months ago
CzarnyFuriat wrote:
10 months ago
Ćpasz to liczysz się z tym, że ćpanie w jakimś stopniu Cię niszczy a przede wszystkim liczysz się z tym, że w okresie kilku dni po ćpaniu będziesz znacznie podniszczony/podniszczona.
AMEN!
Dokładnie tak, ćpanie powoduje nam straszne ubytki praktycznie we wszystkim co ważne. Dlatego ważna jest dobra dieta ewentualnie suplementacja i najlepiej jakiś basenik. Nic się samo nie naprawi. Tak samo ważny jest dobrze regenerujący sen. Jak nie możesz dobrze spać to zakup sobie zolpidem i bierz nawet ćwiartki tabletki przed snem. Ja tak robię i rano czuje się wyspany jak nigdy. Polecam
Basen to jest zbawienie naprawdę trzeba tylko pamiętać żeby nie wchodzić do sauny bo organizm jest osłabiony i może się to źle skończyć ;)

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 326
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

Morphology after RC

Unread post by joker92 » 10 months ago

Basen to dobry pomysl wyskocze sobie nastepnym razem

Status:
Bondy
Szczur
Newbie
Posts: 27
Joined: 1 year ago
Reputation: 1

Morphology after RC

Unread post by Bondy » 10 months ago

To czego masz za mało według badania itp. Jest usuwane razem z witaminami i minerałami przez mocz (dlatego zmienia on kolor w trakcie lub po skończeniu maratonu, im ciemniejszy tym wiecej wydalasz) Jeśli chcesz szybko wrócić do normy to np. Pomidory są konkretnym źródłem żelaza, tak samo jak danio/danone (jedno z tych dwóch nazw), a nawet woda gazowana wysoko mineralizowana i napoje izotoniczne, a Krainki czerwone uzupełnia się na przykład czerwonym mięsem. Poczytaj co dokładnie ci brakuje i uzupełnij poprzez dietę Mirabelka,

Status:
Meowscles
Sniffiarz
Newbie
Posts: 121
Joined: 1 year ago
Reputation: 11

Morphology after RC

Unread post by Meowscles » 10 months ago

Bondy wrote:
10 months ago
To czego masz za mało według badania itp. Jest usuwane razem z witaminami i minerałami przez mocz (dlatego zmienia on kolor w trakcie lub po skończeniu maratonu, im ciemniejszy tym wiecej wydalasz) Jeśli chcesz szybko wrócić do normy to np. Pomidory są konkretnym źródłem żelaza, tak samo jak danio/danone (jedno z tych dwóch nazw), a nawet woda gazowana wysoko mineralizowana i napoje izotoniczne, a Krainki czerwone uzupełnia się na przykład czerwonym mięsem. Poczytaj co dokładnie ci brakuje i uzupełnij poprzez dietę Mirabelka,
Dokładnie wiec nie ma się czym martwic

Status:
adrianpdw1996
Sniffiarz
Użytkownik
Posts: 92
Joined: 1 year ago
Reputation: 19

Morphology after RC

Unread post by adrianpdw1996 » 10 months ago

Only Perfect wrote:
10 months ago
joker92 wrote:
10 months ago
Only Perfect, I jak niby ten nos naprawiaja za pieniadze?
Idziesz, płacisz za operację i masz naprawiony nos w tym miejscu gdzie był zepsuty. Najczęstszym problemem jest krzywa przegroda nosowa, która bardzo negatywnie wpływa na codzienny stan naszego zdrowia. Da się z tym żyć choć jest dość kiepsko. Na NFZ czeka się latami na operację jak nie masz znajomości albo jakoś tam sobie tego nie ogarniesz. Operacja taka prywatnie 4k+
Myślę czasami czy aby nie mam też krzywej tej przegrody. Ciężej mi się oddycha niż kiedyś, przed waleniem ;c Poczytam chyba trochę o tym bo ten niepełny oddech już zaczyna mnie nieźle męczyć.

Status:
Krycha1
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 135
Joined: 1 year ago
Reputation: 24

Morphology after RC

Unread post by Krycha1 » 10 months ago

Yo, morfologia po badaniach raczej nie jest czymś mądrym...
Wiadomo że narkotyki zaburzają wyniki, więc w moim mniemaniu powinniśmy chociaż 3 dni nie brać, zanim wpadniemy na pomysł żeby wgl wybrać się na badania... ale to moje zdanie. :smoke:

Status:
Only Perfect
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 194
Joined: 2 years ago
Reputation: 14

Morphology after RC

Unread post by Only Perfect » 10 months ago

adrianpdw1996 wrote:
10 months ago
Only Perfect wrote:
10 months ago
joker92 wrote:
10 months ago
Only Perfect, I jak niby ten nos naprawiaja za pieniadze?
Idziesz, płacisz za operację i masz naprawiony nos w tym miejscu gdzie był zepsuty. Najczęstszym problemem jest krzywa przegroda nosowa, która bardzo negatywnie wpływa na codzienny stan naszego zdrowia. Da się z tym żyć choć jest dość kiepsko. Na NFZ czeka się latami na operację jak nie masz znajomości albo jakoś tam sobie tego nie ogarniesz. Operacja taka prywatnie 4k+
Myślę czasami czy aby nie mam też krzywej tej przegrody. Ciężej mi się oddycha niż kiedyś, przed waleniem ;c Poczytam chyba trochę o tym bo ten niepełny oddech już zaczyna mnie nieźle męczyć.
Bierz się za to jak najszybciej bo czy to krzywa przegroda nosowa, uszkodzony nos, polip, alergia czy jeszcze coś innego. Trzeba wyzdrowieć jak najszybciej bo strasznie źle to wpływa na codzienność. Ja z tą przegrodą to tak szybko się męczę, gorzej się wysypiam itd.

Status:
Mirabelka
Narkotykacz
User avatar
Newbie
Topic author
Posts: 344
Joined: 1 year ago
Reputation: 65

Morphology after RC

Unread post by Mirabelka » 10 months ago

Bondy, dziekuje za pomoc. dalabym ci punkt, ale jeszcze nie moge ;)