MPH - Methylphenidate

Substances with a mainly stimulating effect like: HEX-EN, 4MPD, alfa-PVP MDPHP, APHP, APVP, APIHP, PV-8, pentedrone.
Status:
Naukowiec
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Topic author
Posts: 121
Joined: 7 years ago
Reputation: 8

MPH - Methylphenidate

Unread post by Naukowiec » 7 years ago

W tym temacie piszemy opinie i recenzje o MPH - Metylfenidat - działanie i opis. | In this topic, we write opinions and reviews about MPH - Methylphenidate - effects, description.

Wzór strukturalny:
Image
CAS: 113-45-1
Wzór sumaryczny: C14H19NO2
Masa molekularna: 233.31 g/mol
IUPAC: Methyl phenyl(piperidin-2-yl)acetate

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

MPH - Methylphenidate

Unread post by Bobek » 2 years ago

Ktoś może powiedzieć jak to brać?

Status:
beeniepatu
Odkurzacz
User avatar
Newbie
Posts: 750
Joined: 4 years ago
Reputation: 339

MPH - Methylphenidate

Unread post by beeniepatu » 2 years ago

Naukowiec, to nie jest metylfenidat tylko METYLOFENIDAT

Bobek, interesuje Cie rekreacyjne uzycie czy funkcjonalne, celem np. poprawy koncentracji?
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Status:
Bobek
Opiowrak
User avatar
Bobek
Posts: 504
Joined: 3 years ago
Reputation: 37

MPH - Methylphenidate

Unread post by Bobek » 2 years ago

rekreacyjne działanie i jak można zdobyć to ?

Status:
chelski
Sniffiarz
User avatar
Użytkownik
Posts: 151
Joined: 3 years ago
Reputation: 42

MPH - Methylphenidate

Unread post by chelski » 2 years ago

Jest do nabycia w aptece (np. Medikinet) oczywiście na receptę.

Status:
Defiance
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 183
Joined: 6 years ago
Reputation: 38

MPH - Methylphenidate

Unread post by Defiance » 2 years ago

Dokładnie jest przepisywany u psychiatry na nadpobudliwość tak zwane adhd

Status:
Xeno
Opiowrak
User avatar
Newbie
Posts: 496
Joined: 2 years ago
Reputation: 129

MPH - Methylphenidate

Unread post by Xeno » 2 years ago

Bobek wrote:
2 years ago
rekreacyjne działanie i jak można zdobyć to ?
Z doświadczeń z izopropylofenidatem wnioskuję, że ta grupa substancji jest niemalże pozbawiona potencjału rekreacyjnego w przeciwieństwie do soli amfetaminy używanych za oceanem i niesłusznie stawianych na równi z metylofenidatem ponieważ jednak dzieli je dość duża przepaść m.in. w potencjale nadużywania, natomiast MPH powinien świetnie sprawdzić się jako funkcjonalny booster funkcji poznawczych. Mnie interesują poza tym jego właściwości zwiększające motywację i supresja apetytu. Nie wiem jednak czy uda mi się takimi argumentami przekonać lekarza do przepisania Medikinetu ale szanse myślę, że są bo benzo przepisuje na potęgę. Zazwyczaj głównym wskazaniem do stosowania metylofenidatu jest stwierdzenie ADHD lub ADD u dorosłych czyli zaburzeń polegających na deficycie uwagi. Bywa jednak przepisywany również na narkolepsję, depresję, chroniczne zmęczenie czasem w połączeniu z otyłością.

Status:
Donfox
Dyso-sensei
Newbie
Posts: 212
Joined: 4 years ago
Reputation: 35

MPH - Methylphenidate

Unread post by Donfox » 2 years ago

Biore :) aktualnie jestem przy ustalaniu dawki :) ( adhd - Lekarz sam zaproponował po uzyskaniu opini )

(10mg + 150mg wellberutinu ) myśle ze spokojnie 20mg + będę potrzebowa )

Efekty koncentracja na dobrym poziomie przez 4h do pracy idealnie
wycisza mocno, chodzę wolniej, nie robie 20 rzeczy na raz :thumbup:

Rekeacynie to Wellberutin na początku lepiej działał dało się wyczuć lekki dopaminowy wjazd - w sumie to prawie 3 cmc z jedna grupa OH wiecej - jak dobrze pamietam

Status:
lvckyy
Blister
Newbie
Posts: 9
Joined: 2 years ago
Reputation: 1

MPH - Methylphenidate

Unread post by lvckyy » 2 years ago

Lubię MPH za jego subtelność. To właśnie dzięki niemu poznałem jego fluorowa wersje :thumbup:

ADHD nie mam, znalazłem kiedyś paczkę Medikinetu CR 10mg, a ze lubię czytać tego typu fora wiem ze można zrobić z tego użytek. 30mg dało się odczuć, ale to było za mało jak na wersje o powolnym uwalnianiu. Za to taka sama ilość przerobiona na IR sniffem dala już poczuć działanie MPH. Lekkie wejście euforii, lekka stymulacja, chęć do działania i rozmowy (lekki słowotok). Dużo tego lekko, ale na mnie właśnie tak to działało - taki lekki stim. Lubiłem go zarzucić do jazdy na desce, ale na miasto z ziomkami czy nawet do pracy tez się nada :E

*Dawkowaniem sie nie sugerujcie bo przerobienie CR na IR z Mediknetu do najłatwiejszych nie należy i możliwe ze cześć została dalej jako CR.

Status:
kulfon888
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

MPH - Methylphenidate

Unread post by kulfon888 » 11 months ago

Proponuje silniejszy lek od Metylofenidatu czyli Dekstrmetylofenidat nazwa handlowa leku Focalin 10 MG IR o natychmiastowym uwalnianiu niedostępny w Polsce ale jedynie dostępny na import docelowy :thumbup:

Status:
kulfon888
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

MPH - Methylphenidate

Unread post by kulfon888 » 11 months ago

witam ja jeszcze z pytaniem....

Moglibyście powiedzieć coś o mixie amfetaminy z metylofenidatem czy obie te substancje pobudzą bardziej i dadzą wiekszą euforie i czy odradzacie lub czy polecacie taki mix bo chce go nie długo zrobić...
czy to się oplaca i jest lepiej wiecie o co chodzi o wieksza faze metylfenidatowa jak wieksze skupienie pobudzenie i euforie? czy ta feta podbije dzialanie metylfenidatu ?

I jak wygląda mix z amfetamina i z dekstroamfetaminą ?
czy to się oplaca i jest lepiej wiecie o co chodzi o wieksza faze amfetaminową?
Dajcie znac pozdro niech sie wam farci ;)

Status:
illuminati
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 396
Joined: 2 years ago
Reputation: 49

MPH - Methylphenidate

Unread post by illuminati » 11 months ago

A ktoś powie wgl jak działa ten metylofenidat i czy można to gdzieś dostać? :D

Status:
Pronto
Opiowrak
User avatar
Użytkownik
Posts: 448
Joined: 1 year ago
Reputation: 84

MPH - Methylphenidate

Unread post by Pronto » 11 months ago

illuminati, Masz wyżej całe info a czy to Ci potrzebne mając tyle ciekawych RC? :)

Status:
kulfon888
Blister
Newbie
Posts: 10
Joined: 2 years ago
Reputation: 3

MPH - Methylphenidate

Unread post by kulfon888 » 11 months ago

Ten Metylfenidat mozna dostac w aptece za jedyne 60 zlotych za 30 tabletek tabletki nazywaja sie medikinet 5,10,20 mg i bierze sie to na ADHD. Jeśli chodzi o te leki mówie o tabletkach o natychmioastowym uwalnianiu.

Jednak od tego metylfenidatu jak kolega mówi o wiele mocniejsze i lepsze jest 4-FMA od Bolchemist.
4-FMA to lepsza wersja metamfetaminy która potrafi pokarać zdrowo, mnie pokarała przy 170 mg 4-FMA ale taka euforia była,że wszyscy przyjaciele.
ps. nie spalem po niej 24 h po zażyciu to jest prawdziwy speed. ;)

Jeśli chodzi o metylfenidat gdybys wziął ten medikinet w dawce 30 mg w kichawe na pierwszy raz (mniej się nie oplaca) {10 mg to dawki dla dzieci} pobudzi Cię poczujesz lekką euforie na jakaś godzine, lepsza koncentracja jest po tym , motywacja,chęć do działania i do gadania.
ps. w dzialaniu podobnie dziala do koksu lecz słabiej od koksu i dluzej dziala od koksu bo jakos 3-4 godziny.


Specyfik jest tu w PL na dawna różową recepte chodzi o lek kontrolowany. Jest zarejestrowany w Polsce wypisuje go psychiatra na ADHD.

Jest jeszcze jedna substancja mocniejsza dwukrotnie od metylfenidatu - Dekstrmetylfenidat
Dekstrmetylfenidat jest dostępny z USA na import docelowy do PL tabletki nazywają się Focalin - 2,5,5,10 mg

ps. w USA i Niemczech mają lepiej bo tam dostają Dekstroamfetamine na ADHD (prawoskretną amfetamine dwukrotnie od niej działająca) i co najwazniejsze ona nie powoduje duzych skutków ubocznych jak mocnych zjazdów czy wjazdów na cardio- działa o wiele euforyczniej niż zwykła feta a jej czas działania to 6 godzin +3 h lekkiego zjazdu.

W Niemczech tabl na Dekstroamfetaminie nazywają się Attentin 10 i 20 mg.
A W USA - Zenzedi, Dexedrine,Dextrostat, sok ProCentra na Dekstroamph, Dextroamphetamine lek generyczny orginał
W UK- Amfexa 10 i 20 mg

Wszystkie tabletki,które wymieniłem są o profilu natychmiastowego uwalniania bo te o przedłużonym uwalnianiu nie da się rozkruszyć i sobie zapodać w klamke.

Nie polecam tych tabletek tak czy inaczej mogą sobie działać euforycznie mocniej niż pan władek ale ich ceny w dolarach czy euro powalają.

PS. NA KONIEC Nie polecam leku Adderall który jest taki modny i reklamowany,ponieważ duży zjazd jest po nim forumowicze w USA się skarzyli tez na wjazdy na cardio i jak się okazało jest mniej euforyczny niż sama dekstroamfetamina. A to dlatego że Adderall zawiera 25% lewoamfetaminy i 75% dekstroamfetaminy.

z Farcikiem :thumbup:

Status:
joker92
Narkotykacz
Użytkownik
Posts: 316
Joined: 1 year ago
Reputation: 45

MPH - Methylphenidate

Unread post by joker92 » 11 months ago

W Stanach to chyba wszystkie leki maja mocniejsze